Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Yonex - koszulki?

Czy Ktoś z Was użytkował koszulki Yonexa? Chodzi mi o jakość i komfort materiału, trwałość, wentylację?
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
YOGItheBEAR
Senior
Senior
Posty: 3135
Rejestracja: 23 sie 2006, 17:04
Lokalizacja: Леминград

Re: Yonex - koszulki

Na zdjęciach z TF2007 można mnie zobaczyć w żółtej koszulce z Yonex'owego "very cool". Mam ją i często używam do dziś (ostatnio w ten poniedziałek) mimo, że mogę się nią teraz owinąć dwa razy... ;) Bardzo sobie ją chwalę i uważam ten materiał za jak najbardziej porównywalny (może nawet przyjemniejszy) od clima-cool'i Adidasa itp. Jeśli nadal używają co najmniej tej technologii - mogę w ciemno polecić.

P.S. Po 3 latach urwało się "ciągadełko" przy suwaku... Nie całe, więc suwak działa nadal... ;)
Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz - znajdziesz powód. (Autor nieznany)
Nie mów "inni tak robią", ale pomyśl, czy przystoi aby tak robili. (Demostenes)
Firmware version 3.8; Powered by Obrazek; NIEDŹWIEDŹ™ inside®
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Yonex - koszulki

Posiadam model AO 2009. Potwierdzam to co YtB napisał. Bardzo dobra jakość i trwałość. System "Very cool" niczym nie ustępuje "sławniejszym kolegom".
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Yonex - koszulki?

Miałem kilka w ręku, zrobiły na mnie bardzo dobre wrażenie. Piotrek69 ma jakieś to może się dokładniej wypowiedzieć.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Yonex - koszulki?

YOGItheBEAR pisze:Na zdjęciach z TF2007 można mnie zobaczyć w żółtej koszulce z Yonex'owego "very cool". Mam ją i często używam do dziś (ostatnio w ten poniedziałek) mimo, że mogę się nią teraz owinąć dwa razy... ;)
Taaa skąd ja to znam :wink: ... jak uda mi się dobrać długość koszulki, to wtedy właśnie mogę się nią dwa owinąć i jeszcze zostanie materiału rotfl .
Mierzyłem dzisiaj dwie koszulki, jedną "L" i jedną "XL"... i na szerokość lepsza jest "L", ale mogłaby być ciut dłuższa ... "XL" jest te ok.3cm dłuższa więc plus, ale niestety i szerokość się zwiększa więc trochę wrrr... i bądź tu mądry :dvl(:.
YOGItheBEAR pisze:Bardzo sobie ją chwalę i uważam ten materiał za jak najbardziej porównywalny (może nawet przyjemniejszy) od clima-cool'i Adidasa itp. Jeśli nadal używają co najmniej tej technologii - mogę w ciemno polecić.
Na razie mam jedną koszulkę "Adasia" z systemem clima-cool i jak dla mnie materiał jest super... najbardziej delikatna z koszulek jakie mam... Yonexa materiał wydaje się jakby grubszy... Ale też możliwe, że w zależności od konkretnej koszulki może być różna struktura materiału stosowana...
YOGItheBEAR pisze:P.S. Po 3 latach urwało się "ciągadełko" przy suwaku... Nie całe, więc suwak działa nadal... ;)
To i tak dobrze :) . Jak kupiłem bluzę Babolata, to taka gumowa przedłużka suwaka - to "ciągadełko" poszło po tygodniu rotfl.


Po powyższych jeszcze opiniach wygląda na to, że zakupię nową koszulkę... Do końca tygodnia podejmę decyzję... kurna, a miałem na torbę odkładać. :2cents: :oops:
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
YOGItheBEAR
Senior
Senior
Posty: 3135
Rejestracja: 23 sie 2006, 17:04
Lokalizacja: Леминград

Re: Yonex - koszulki?

basic pisze:Yonexa materiał wydaje się jakby grubszy...
Nie pisałem, że jest "cieńszy", tylko, że "przyjemniejszy". Mniej się oblepia i ciągnie. Tak sobie sympatycznie wisi nie szukając kontaktu z ciałem... W efekcie jakby mniej przeszkadza. Ale to wszystko niuanse. Mam i Adasia, i Yonka i używam na zmianę... Obie lubię...
Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz - znajdziesz powód. (Autor nieznany)
Nie mów "inni tak robią", ale pomyśl, czy przystoi aby tak robili. (Demostenes)
Firmware version 3.8; Powered by Obrazek; NIEDŹWIEDŹ™ inside®
Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

Re: Yonex - koszulki?

Jak wygląda rozmiarówka koszulek Yonexa w porównaniu do Nike, Adidasa?
Chyba sobie sprawię jakąś Hewitt'ową z AO 2k12. :wink:
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Yonex - koszulki?

Mam jedną koszulkę Adasia z serii Climacool "L" i również koszulkę Yonka "L" (niestety nie pamiętam jaki to był model dokładnie, ale na TW i TW-E nie ma już jej - więc pewnie model z 2010r).

Jak dla mnie są bardzo porównywalne... może Adasia jest jakby troszeczkę węższa, ale to przez lekkie profilowanie tej koszulki...i naprawdę tylko troszeczkę, :) Yonka jest prosta.

Jak chcesz mogę zmierzyć obydwie i podać w cm wielkość.
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
PIOTR69
Senior
Senior
Posty: 2273
Rejestracja: 10 lut 2008, 09:56
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Re: Yonex - koszulki?

Co do rozmiarówek, to mam i L i XL, jak wrzucę 3kg więcej to L trochę opięta. Zresztą to wszystko zależy od modelu i szycia, ja mam problem, bo jestem między rozmiarami L-183, XL-188 dotyczy to i innych marek- a ja mam 185 :wink:. Co do materiału jak wszyscy stwierdzili ok, sprawdza się w boju z trwałością jest równie dobrze- polecam. :::gd:::
Obrazek
NTRP 3.14
Tenis - I love this game!

Wróć do „Inny sprzęt”