Oceń korty

Super
29%
2
Bardzo dobrze
29%
2
W porządku
29%
2
Ujdzie
Brak głosów
0
Do bani
14%
1
 
Liczba głosów: 7
Pirx
Nowy
Nowy
Posty: 18
Rejestracja: 13 mar 2009, 14:12
Lokalizacja: Prawie Wrocław

GEM - ul. Mianowskiego 2 B

7 kortów ziemnych

Obrazek


3 korty w hali

Obrazek

telefon: 71 372 93 37
cennik: http://www.hotelgem.com.pl/cennik.html

Najczęściej gram w hali:
- nawierzchnia dość szybka, nie mam zastrzeżeń co do jakości.
- dobre oświetlenie - równomierne i jasne.
- na miejscu WC, szatnie z prysznicami,
- barek z kawą i napojami, batoniki i drobne akcesoria (owijki, etc). Wygodne fotele w hallu :)

Korty ziemne - grałem kilka godzin - wg mnie wszystko tak jak powinno być.

Miła obsługa.
Parking strzeżony, płatny.
Pozdrawiam,
Paweł
morol
Nowy
Nowy
Posty: 12
Rejestracja: 15 wrz 2008, 13:36

Re: GEM - ul. Mianowskiego 2 B

Hala faktycznie bardzo przyjemna, grywałem wielokrotnie i do nawierzchni nie miałem żadnych zastrzeżeń. Zupełnie inaczej sprawa ma się z kortami ziemnymi - w ubiegłym roku wybrałem się w pierwszych dniach sezonu i trafiłem na orne pole - buty zapadały się na grubość podeszwy, rotowane piłki robiły dziury, fatalnie. Widać było, że przygotowania do sezonu są mocno opóźnione, ale nie przeszkodziło to wpuszczać ludzi i żądać pełnej stawki (30 zł). Grywałem też później, w połowie lipca i miałem wrażenie, że nawierzchnia bardzo nierównomiernie przyjmuje wodę.
Awatar użytkownika
blinket
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 108
Rejestracja: 9 lis 2010, 14:08

Re: GEM - ul. Mianowskiego 2 B

Na razie mogę ocenić jedynie korty kryte - bardzo przyjemna infrastruktura, nawierzchnia kortów bez zastrzeżeń. W okresie zimowym jest dość chłodno (przy -10 za oknem na kortach jest ok. 16 stopni, ale wiadomo że trudno nagrzać w takiej hali), polecam jednak grę w dresie. Jeśli komuś szkoda na parking płatny, można swobodnie stanąć przed bramą wzdłuż drogi dojazdowej :) Wadą tego ośrodka (dla osób niezmotoryzowanych) jest z pewnością jego położenie. Trudno się tam dostać środkiem komunikacji zbiorowej, trzeba się przejść spory kawałek.

Wróć do „Wrocław”