Oceń korty

Super
Brak głosów
0
Bardzo dobrze
Brak głosów
0
W porządku
50%
1
Ujdzie
Brak głosów
0
Do bani
50%
1
 
Liczba głosów: 2
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Opoczno - korty Hotelu Park

ObrazekObrazek
Mogłoby zostać samo Opoczno, bo to tak naprawdę jedyne korty w tym mieście. Zbudowane za czasów gierkowskiej prosperity i od tego czasu nie modernizowane. Kortami są jedynie z nazwy gdyż brakuje na nich prawie wszystkiego czego taki obiekt wymaga w XXI wieku. Są to dwa* korty ceglane bez jakiejkolwiek infrastruktury typu WC, prysznic itp. Tu goście hotelowi mają fory bo takie udogodnienia mają w pokojach.
Ale wróćmy do sedna. Nawierzchnia nadaje się do gry 2 dni po opadach deszczu gdyż korty nie posiadają w chwili obecnej wody do polewania. Uwałowane też zostały "na sucho". Posiadają za to 1 siatkę na dwa korty :D . Graca do równania jak i linie plastikowe to elementy które poznałem dopiero na innych obiektach. Brak jest osoby odpowiedzialnej za utrzymanie i stan kortów. Jedynym plusem jest to że w takim stanie nikt na nich nie gra i są wolne, oraz łatwość dojazdu dla zdesperowanego tenisisty. Mimo to one właśnie zaraziły mnie miłością do tenisa...

Adres: Opoczno ul. Kolberga 2b
Czynne: 8:00 - do zmroku
Cena: 20zł/h
tel: 48 44 755 31 14
Poniżej szczegóły wraz z subiektywną oceną w skali do 10

Liczba kortów: 1+1* (1/10)
Nawierzchnia: ziemna (0/10)
Korty kryte: brak (0/10)
Oświetlenie: brak (0/10)
Infrastruktura: brak na obiekcie, w odl. 200m znajduje się hotel (1/10)
Dojazd (centrum miasta): (8/10)
Parking: (10/10)
Łatwość rezerwacji(nie mylić z dostępnością kortów): (2/10)
Dostępność kortów(z ręki): (6/10)
Imprezy stałe: brak

* - Jeden z kortów nie ma siatki.

Obiekt obecnie nie nadaje się do jakiegokolwiek użytku. Nie został uwałowany w tym sezonie, nie ma siatek, wózka do linii, a połowę kortów zarasta chwast. Nie polecam nikomu
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Opoczno - korty Hotelu Park

Zajrzałem dziś na ten obiekt i można rzec że ręka ludka nie tknęła go od jesieni. Na połowie kortu wyrosły już łodygi akacji, które sięgają prawie do kolan. Zaktualizowałem ocenę.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
koleżka
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 393
Rejestracja: 2 paź 2007, 21:52

Re: Opoczno - korty Hotelu Park

Były korty, będzie las :lol:.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Opoczno - korty Hotelu Park

Byłem wczoraj z koszykiem piłek i rakietami na tym obiekcie. Chciałem dać mu szansę. W końcu jakiś czas byłem na tym forum osobą rozpoznawalną i ludzie mogą się z moimi opiniami liczyć, a tu takie zniechęcające wpisy.

Do tego w zeszłym roku około czerwca na kortach pojawiło się kilka palet nowej mączki. Właściciel zorientował się że nikt nie przyjeżdża i wziął sobie do serca uwagi zniechęconych graczy? Koło lipca ub. roku mączkę zaczęto rozsypywać, koło końca września znikły ostatnie palety. :] . Mam łatwość obserwacji bo do i z pracy przejeżdżam dosłownie drogą obok kortów.

Ponieważ nie wypadało aby negatywna ocena wisiała niezasłużenie zajrzałem jak już wspomniałem tam wczoraj, a tam orne pole i... oczekiwanie na grawitację?

Kort nadal nie nadaje się do gry.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Opoczno - korty Hotelu Park

A ogrodzenie jest czy rozkradli?
Może weź te korty (kort?) w dzierżawę? ;-P
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Opoczno - korty Hotelu Park

To obiekt prywatny nie publiczny, w Opocznie oprócz Orlika między blokami nie ma publicznych obiektów tenisowych. Nikt tu nic nie ukradnie, po prostu pech, że właściciel jest piłkarzem nożnym podlejszych lig i nie czuje klimatu i "wyrafinowanych" potrzeb tenisistów jak równy i twardy kort, oraz choćby śladowa siatka.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Opoczno - korty Hotelu Park

Jak piłkarz, to może podpowiedz mu, żeby zrobił kort trawiasty :wink:.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Opoczno - korty Hotelu Park

TomPL pisze:Jak piłkarz, to może podpowiedz mu, żeby zrobił kort trawiasty :wink:.
Jest ryzyko, a nawet dwa. Jedno to takie, że może się wzorować na takich na jakich grywał, a drugie to takie, że kosił będzie jak do nogi.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB

Wróć do „Inne miejscowości”