Oceń korty

Super
100%
1
Bardzo dobrze
Brak głosów
0
W porządku
Brak głosów
0
Ujdzie
Brak głosów
0
Do bani
Brak głosów
0
 
Liczba głosów: 1
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Korty Tenisowe Leszek Klimasara

Lokalizacja: Południowa część Zgierza.
Adres: ul. Łódzka 12
Telefon: 602 196 017
Ilość kortów: 2
Nawierzchnia: mączka

Opis:
Oba korty równorzędne.

Plusy:
Jakość nawierzchni, mogę powiedzieć że bardzo dobra. Właściciel utrzymuje korty w dobrym stanie i dba o nie.
Miła atmosfera.
Sympatycznie zorganizowany cykl turniejów.
Wystarczająco miejsca na parkowanie.
Zaplecze. Jak na tak ograniczone przestrzenią miejsce to jest bardzo OK. Ławki, krzesełka ze stolikami, natrysk w domku klubowym. Nie można marudzić.

Minusy:
Dojazd, ze względu na lokalizację po południu spore korki.
Ilość miejsca na korcie. Zbyt małe wybiegi do tyłu a boczne już słabiutkie (jakiś 1m-1.5m. Przy ciasnym krosie jest po zawodach. Do tego mała odległość między kortami i można wpaść na siebie (małoprawdopodobne).
Między kortami wieżyczka sędziowska stojąca nogami na linii deblowej (!). Minięcie po linni w deblu? Zapomnij ...
Czyli korty zdecydowanie do singla amatorskiego. Ciasne krosy tam nie przejdą a i głębokie topspiny mogą sprawiać problem.
Kolejny mankament to lokalizacja. Ściana z żywopłotem a za nią tramwaj i krajowa 1-ka. Ruch non stop. Jest głośno, jak to komuś przeszkadza to nie są to korty dla niego. Mnie osobiście to nie przeszkadza.
Poza żywopłotem (jakieś 6m-8m do góry z tyłu) z dwóch boków ściany budynków, też jakieś 8m. W związku z tym i małymi wybiegami robi się klaustrofobicznie. Jak ktoś lubi przestrzeń to ma problem. Ja osobiście nie mogę tam sobie znaleźć punktów odniesienia, gubię się. Inni ludzie z Łodzi też zwracają na to uwagę jak rozmawiamy.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Zgierz”