Oceń korty

Super
Brak głosów
0
Bardzo dobrze
17%
1
W porządku
17%
1
Ujdzie
17%
1
Do bani
50%
3
 
Liczba głosów: 6
koleżka
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 393
Rejestracja: 2 paź 2007, 21:52

Agafia - ul.Kasprzaka

Strona internetowa - http://www.kortytenisowe.waw.pl/

telefon - 604 904 544

Obiekt dysponuje dwoma kortami o nawierzchni ziemnej - na zimę korty są zadaszane. Grałem tam jesienią i wówczas obiekt ten uznałem za jeden z najgorszych na jakich przyszło mi odbijać. Do dziś w pamięci mam malutkie wybiegi, ślizgawkę na końcowej linii, wodę kapiącą z dachu i dziury w korcie. Warto również wspomnieć, że obiekt ten reklamuje się jako najtańszy w Warszawie mimo, iz nie jest wielką sztuką znalezienie kortów tańszych. Do dyspozycji grających oddaje się szatnie i łazienkę.
Awatar użytkownika
Drac
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 342
Rejestracja: 22 wrz 2009, 13:03
Lokalizacja: Rivia

Re: Agafia - ul.Kasprzaka

Agafia
Lokalizacja: ul. Kasprzaka 19/21, Warszawa
Nawierzchnia: mączka
Strona: http://www.kortytenisowe.waw.pl/
Kontakt: 604 904 544
Liczba kortów: 2

Wrażenia.
Na plus. Lokalizacja i to, że korty są zadaszone, na lato podwijane są boki i jest przewiew, dobre do gry jeśli pada średni deszcz (przy mocnych opadach balon przepuszcza za dużo wody, patrz niżej).

Na minus. Jak napisał koleżka - woda kapiąca z dachu (właściciel wmawiał mi, że to skraplanie, a nie dziury w wigwamie) ;), kilka razy mało się nie wywróciłem tak było ślisko. Nie widziałem, żeby były zraszane korty, widziałem lepiej utrzymane. Tylko jeden kort się nadaje do gry, drugi co najwyżej do treningów z koszyka dla początkujących, kort jest krótki, ściana za plecami blisko, drugi kort jest dłuższy i tylko ten nadaje się do gry. Właściciel bez względu na to, czy ktoś po Tobie wchodzi na kort, czy nie, informuje Cię, że koniec czasu, czuję się jak intruz. Nie oczekuję, że będę grał za darmo, ale jeśli widzę, że nikt nie wchodzi po mnie na kort, a mam do skończenia ostatnie dwie piłki w meczu, to chciałbym skończyć.

Sumując. Kort (tylko jeden) nadaje się do gry w sezonie letnim jeśli pada - jest zadaszenie, dla mnie to atut. W sezonie zimowym, aktualna cena za 1h do 15.00 to 40zł, po 15.00 to 60zł, w tej cenie jest dużo lepszych jakościowo, odkrytych kortów. W zimę nie grałem, ale nie odważyłbym się mając doświadczenia z jesieni.
Koton
Nowy
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 17 paź 2010, 17:04

Re: Agafia - ul.Kasprzaka

Zgadzam się z opinią przedmówców. Korty tragiczne. Nawierzchnia nierówna, bardzo mało miejsca za linią końcową kortu i trzeba uważać, żeby nie wpaść na metalową konstrukcje balonu. "Szatnia" pozostawia wiele do życzenia - dwie osoby to już tłok.
Awatar użytkownika
MarK
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 202
Rejestracja: 12 wrz 2011, 16:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Agafia - ul.Kasprzaka

Wilgoć, komary w ilościach przemysłowych, jak już ktoś pisał nie szatnia, ale "szatnia", mało miejsca za linią końcową, sam kort totalną ruiną nie jest (o dziwo grałem na gorszych nawet), ale do stanu akceptowalnego na pewno mu brakuje.

Śmiem sądzić, że za tą cenę na pewno coś ciekawszego się w stolicy znajdzie.

Wróć do „Warszawa”