Oceń korty

Super
50%
4
Bardzo dobrze
25%
2
W porządku
25%
2
Ujdzie
Brak głosów
0
Do bani
Brak głosów
0
 
Liczba głosów: 8
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

TKKF Ochota - ul. Skarżyńskiego

TKKF Ochota
Lokalizacja: Ul. Skarżyńskiego 6a
Nawierzchnia: Mączka
Godziny: 8:00 do 22:00
Strona klubu:
Kontakt: 022 6580812
Liczba kortów: 4

Wrażenia...
Bardzo dobry ośrodek. Mogę z ręką na sercu polecić. Podstawową zeletą jest dobrze przygotowana nawierzchnia kortów, o którą dba się jak w niewielu miejscach w Warszawie. Miła obsługa dopełnia sprawy.

Opis...
Ośrodek posiada 4 korty ziemne. Nawierzchnia jw. Korty są zadaszone (bez boków), w związku z czym pogoda prawie niestraszna. Korty często zraszane i zadbane. Szatnie.

Logistyka...
Korty położone są na Ochocie. Dojazd bywa kłopotliwy w godzinach szczytu. Z miejscami parkingowymi bywa różnie, ale z reguły się udaje.

Podsumowanie...
Bardzo dobra jakość nawierzchni, o czym świadczy to, że korty wykorzystywane bywały/bywają przez zawodników do treningów podczas dużych imprez (np. J&S). Wadą, relatywnie wysoka cena.
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: TKKF Ochota - ul. Skarżyńskiego

Cena 50 PLN / godz jest z kosmosu jak na sezon letni :!:
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TKKF Ochota - ul. Skarżyńskiego

Ile?! :shock:
Tyle to ja zimą kwituję śmiechem ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: TKKF Ochota - ul. Skarżyńskiego

Świetny obiekt i dobrej jakości korty. Gram tam zawsze gdy pada deszcz lub się na niego zbiera. Warunki do gry idealne - stalowa konstrukcja z wysoko zawieszonym dachem bez boków.
Clapton pisze:Cena 50 PLN / godz jest z kosmosu jak na sezon letni :!:
Grałem tam wczoraj za 40 PLN / godzinę. Dodatkowa opłata 5 PLN po zmroku za oświetlenie.
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: TKKF Ochota - ul. Skarżyńskiego

Jeśli chodzi o same korty, to rzeczywiście nawierzchnia jest rewelacyjna, bardzo dobrze utrzymana, zaplecze w postaci szatni i łazienek na dobrym poziomie. Mnie trochę piłka "ginie" w przypadku smecza gdy przelatuje pomiędzy przezroczystą częścią dachu a częścią nieprzezroczystą.
Cena 40 zł jest chyba tylko w tygodniu w godzinach przedpołudniowych
Awatar użytkownika
akademik
Początkujący
Początkujący
Posty: 49
Rejestracja: 2 sie 2006, 12:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: TKKF Ochota - ul. Skarżyńskiego

Dobre korty na których grywam od ponad 20 lat, obecnie tylko w październiku, bo sezon kończy się u nich 31 października i można przedłużyć grę na powietrzu zamiast męczyć się w balonie. Szkoda, że niechętnie widzą grę po 22.
[NTRP ~ 5.5, ITN4] czynny zawodnik atp, trener PZT i PTR
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: TKKF Ochota - ul. Skarżyńskiego

akademik pisze:Szkoda, że niechętnie widzą grę po 22.
Cisza nocna :(. Za blisko pobliskich bloków.
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
akademik
Początkujący
Początkujący
Posty: 49
Rejestracja: 2 sie 2006, 12:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: TKKF Ochota - ul. Skarżyńskiego

Niestety, a wielka szkoda, bo oświetlenie porządne.
[NTRP ~ 5.5, ITN4] czynny zawodnik atp, trener PZT i PTR
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: TKKF Ochota - ul. Skarżyńskiego

Clapton pisze:Cena 50 PLN / godz jest z kosmosu jak na sezon letni :!:
Faktycznie, dzisiaj widziałem cennik:
- w godzinach 8-16 40 PLN / godz.
- po godz. 16 50 PLN / godz.

Czasami warto jednak wydać te 10 złotych więcej i mieć przyjemność z gry (jakość nawierzchni) oraz jej pewność (gdy chmury na niebie). A żeby nie być gołosłownym, krótka opowieść.

Słoneczko na niebie więc postanowiliśmy z kolegą zagrać na pobliskich kortach Tie Breaka na Stokłosach. ŻENADA, zdecydowanie odradzam. Jakość nawierzchni fatalna, na dodatek dostaliśmy skrajny kort, a siatka wokół obiektu nie dość, że dziurawa to standardowej wysokości - około 1,5 metra. Łatwo sobie wyobrazić, ile czasu spędziliśmy na szukaniu piłek w pobliskiej trawie. Jeśli komuś brakuje do koszyka polecam - bez problemu uzbiera, tylko że różnej maści. Znajdowałem wszystkie, tylko nie swoją :twisted:

Edycja: Opowieść nadająca się oczywiście do innego wątku, jak słusznie zauważył przesympatyczny kolega Yogi wlepiając mi ostrzeżenie :::hmm:::, osobnej oceny obiektu na Stokłosach. Problem w tym, że trafiłem tam przypadkiem i nie posiadam namiarów, a nie chcę tak bez konkretów pisać...
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
tomaszb
Nowy
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 29 cze 2009, 15:27

Re: TKKF Ochota - ul. Skarżyńskiego

Cena jest rzeczywiście wysoka ale warto zapłacić czasami więcej za grę bo w tym konkretnym przypadku cena = jakość.
LukT
Nowy
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 24 lis 2009, 23:30

Re: TKKF Ochota - ul. Skarżyńskiego

Ja grałem trochę na tych kortach i nie zrobiły na mnie wrażenia. Na pewno nie za cenę 50zł (tyle kosztuje parkiet). Ziemny kosztuje 20zł + 5zł za oświetlenie. Cena aktualna ze strony: http://asserwisowy.pl/korty_ochota.html (tam jest też fotka, ceny, kontakt i linki). Parkiet jest całoroczny, natomiast korty na mączce tylko w sezonie letnim. Ośrodek nazywa się OSiR "As", przy ul. Skarżyńskiego 6a.
Omne
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 8 kwie 2011, 22:18

Re: TKKF Ochota - ul. Skarżyńskiego

Teraz trzeba zapłacić 50 zł już od godziny 15 i taki cennik obowiązuje do października. W listopadzie cena spada do 20zł/h. A ostatnio polski listopad bywa przyjemny. Można spokojnie grać przy +8 zamiast zamykać się w balonie.
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: TKKF Ochota - ul. Skarżyńskiego

Ostatnio byłem tam w "gościach" na meczu Lecha67 i Basica. Wczoraj grałem dwie godziny z Totsem.

Same korty super. Nawierzchnia praktycznie idealna. Osoby tam pracujące dbają o wszystko. Stan może infrastruktury (szatnie, łazienki) jest gorszy, ale jestem rozpieszczony przez DeSki, gdzie tam jest to po prostu fenomenalne. Ogólnie bardzo polecam. Rozsądnie wydane pieniądze.

Będę tam wpadał częściej.
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: TKKF Ochota - ul. Skarżyńskiego

Szczególnie przy obecnej deszczowej pogodzie są to jedyne rozsądne korty półotwarte.

Wróć do „Warszawa”