Oceń korty

Super
Brak głosów
0
Bardzo dobrze
27%
3
W porządku
27%
3
Ujdzie
18%
2
Do bani
27%
3
 
Liczba głosów: 11
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Korty tenisowe PRO-PLAY

PRO-PLAY
Lokalizacja: Ul. Bitwy Warszawskiej 1920r. 15/17
Nawierzchnia: Mączka
Godziny: 8:00 do 24:00
Strona klubu: http://www.proplay.com.pl
Kontakt:
Liczba kortów: 3

Wrażenia...
Jeden z najfajnieszych ośrodków jakich znam. Położony w pobliżu znanego klubu tenisowego Mera. Mimo znanego sąsiedztwa, to korty Pro-Play'u tętnią życiem, podczas gdy sąsiedztwo świeci pustkami. Jest to głównie zasługą wspaniałej atmosfery, którą wytwarzają prowadzący ośrodek. Korty osłonięte drzewami, dość ciche (choć latem słychać czasami muzykę z pobliskiego "pubu").

Opis...
Ośrodek posiada 3 korty ziemne. Nawierzchnia w dość dobrej formie. Można jednak trafić na słabsze okresy pod tym względem (tuż po "zmiękczaniu" lub "przekopaniu kortów", kiedy korty nie ubiją się jeszcze zbyt dobrze). Zimą korty są przykryte balonem. Z tyłu odległość od ściany jest wystarczająca do dość komfortowej gry. Dużym plusem ośrodka jest dobrze funkcjonująca wewnętrzna liga zimowa oraz cykl turniejów letnich, zarówno singlowych jak i deblowych. Inną zaletą jest dobrze zaopatrzony sklep tenisowy oraz świetne naciąganie rakiet.

Logistyka...
Korty położone są na Ochocie, w pobliżu CH Blue City. Dojazd bezproblemowy. Miejsc parkingowych wystarczająca ilość.

Podsumowanie...
Wspaniała atmosfera, fajni ludzie, ładna i cicha okolica w pobliżu centrum miasta.
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Drac
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 342
Rejestracja: 22 wrz 2009, 13:03
Lokalizacja: Rivia

Re: Korty tenisowe PRO-PLAY

Obiektyw pisze:[Korty osłonięte drzewami
Obiekt faktycznie w przyjemnym otoczeniu
Obiektyw pisze:Można jednak trafić na słabsze okresy pod tym względem (tuż po "zmiękczaniu" lub "przekopaniu kortów", kiedy korty nie ubiją się jeszcze zbyt dobrze)
Chyba trafiłem na ten okres latem, bo mam okropne wrażenie, kort na którym grałem był fatalny, nierówności, wręcz wyboje.

Mam też zastrzeżenia co do obsługi, o ile jest ten młody gość (chyba właściciel) to bardzo przyjemnie i konkretnie, jeśli zastępuje go ten starszy "dziadek" to fatalnie, bo jednocześnie to chyba złota rączka (zwykle w ciuchach roboczych), ciągle go nie ma przy recepcji, dodatkowo mam wrażenie, że nie nadaje się do obsługi klienta, momentami gburowaty jegomość. Ostatnio pomalował drzwi wejściowe pod balonem, kumpel wychodząc utytłał się farbą, a ten na to, że malował już z godzinę temu, powinno wyschnąć, innym razem podobnie zignorował mnie jak zwróciłem mu uwagę, że wzdłuż kortu biegnie wąż z wodą, kort jest zryty, bo coś na nim robił, sam musiałem go sobie zasiatkować.

Grałem niedawno pod balonem, parno, duszno, okulary mi zaparowały, słaba cyrkulacja powietrza albo coś podobnego. Ogólnie słyszałem już od kilku osób, że korty im się podobają, ja nie przepadam za tym miejscem.
LukT
Nowy
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 24 lis 2009, 23:30

Re: Korty tenisowe PRO-PLAY

Drac, ja też nie przepadam za tymi kortami. Grałem tylko 2 razy w sezonie letnim i nie polecam. Słaba jakość nawierzchni, dużo nierówności. Ceny nie są jakieś duże ale też tanio nie jest, średnia mniej więcej. Cennik aktualny znalazłem na AsieSerwisowym : http://asserwisowy.pl/korty_ochota.html. Nie polecam za jakość. Plusem jest przyjemne otoczenie.
magdalena
Nowy
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 10 gru 2011, 15:04

Re: Korty tenisowe PRO-PLAY

Grałam na tych kortach jedyny i ostatni raz. Powierzchnia nie jest równa, obsługa bardzo niesympatyczna. Miałam trudności z zakupieniem najprostszej rzeczy tj. woda.
Szczerze odradzam.
Awatar użytkownika
MarK
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 202
Rejestracja: 12 wrz 2011, 16:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Korty tenisowe PRO-PLAY

Grałem na jesieni jak sprawdzałem rakiety. Całkiem fajnie, bez większych zarzutów, aczkolwiek też bez rewelacji. Nie było jakiejś nieprzyjemnej wilgoci pod balonem, ani zaoranego pola zamiast kortów. Nie ma co zniechęcać myślę ;) .
Awatar użytkownika
ESP
Weteran
Weteran
Posty: 1622
Rejestracja: 13 sie 2007, 11:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Korty tenisowe PRO-PLAY

Grałem wczoraj i byłem w lekkim szoku.
Korty w miarę równe, linie nie wystają. Mączki sporo ale da się grać
Może nie ideał ale poprawa wyraźna jest. :::gd:::
bocian_00
Nowy
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 3 lut 2018, 19:05

Re: Korty tenisowe PRO-PLAY

Cześć.
Wchodząc na stronę widzę info, że godzina z trenerem to 60 zł / h - i dodatkowo nie płaci się za wynajęcie kortu. :o
Czy tu jest jakiś haczyk? Takich cen to chyba nigdzie nie ma.
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Korty tenisowe PRO-PLAY

„Bez opłaty za wynajęcie kortu” oznacza cenę treningu bez jej uwzględnienia. Płatne dodatkowo. Czasami cena za trening jest podawana razem z ceną kortu.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Kiteku
Nowy
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 29 cze 2019, 18:19

Re: Korty tenisowe PRO-PLAY

Super lokalizacja kortów.

Wróć do „Warszawa”