Oceń korty

Super
33%
1
Bardzo dobrze
67%
2
W porządku
Brak głosów
0
Ujdzie
Brak głosów
0
Do bani
Brak głosów
0
 
Liczba głosów: 3
Awatar użytkownika
PIXI
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 959
Rejestracja: 31 maja 2008, 19:03
Lokalizacja: Mysłowice/Sosnowiec

KS. Czarni Sosnowiec

Adres: Sosnowiec, ul. Mireckiego 31 (?), obok stadionu piłkarskiego im. Jana Ciszewskiego.
Zumi.pl - radzę włączyć widok z satelity, lub hybrydowy ;)
Telefon: (32) 785 37 36
Cena: ogólnie 12 zł (nie spotkałem się, żebym płacił więcej lub mniej), nie wiem jak np. przy grze z trenerem.

3 korty ziemne (czwarty ma być dobudowany w najbliższym czasie), linie stałe.

Według mnie bardzo dobre korty, dobra nawierzchnia, linie równe i nie odstające, dobrze przygotowana nawierzchnia. Dużą zaletą jest cisza (chyba, że na stadionie obok ktoś gra mecz, ale to już trzeba mieć pecha :P).
O rezerwację kortu nie jest ciężko, można dość łatwo znaleźć wolny nawet w "tenisowych godzinach szczytu", np. po 17 w piątek.
out of business
kossity
Nowy
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 29 cze 2011, 16:14

Re: KS. Czarni Sosnowiec

Potwierdzam wypowiedź kolegi wyżej, cena, jakość, spokój, terminy, na plus!
Czasem wyleci piłeczka to kłopoty z odzyskaniem :) ale dla zwinnych hop przez płot to nie problem.
Pozdrawiam!
er-zet
Nowy
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 1 kwie 2012, 23:09

Re: KS. Czarni Sosnowiec

Bardzo dobre korty, małe obłożenie, możliwa spokojna gra, 2-3 m za kortem z dość dużym zapasem. :-)
classic
Bywalec
Bywalec
Posty: 84
Rejestracja: 20 lut 2016, 20:12

Re: KS. Czarni Sosnowiec

Najlepsze korty w mieście z uwagi na to, że położone są jeden za drugim, a nie obok siebie. Nawierzchnia w porządku (mączka, linie stałe). Cisza, pełna izolacja (plandeki zasłaniające jeden kort od drugiego).
Cennik http://www.mosir.sosnowiec.pl/admin/fil ... 0102-0.pdf
Dla mnie super ponieważ gram w większości w tygodniu do południa.
Smutno, że tak mało ludków gra, szczególnie młodzieży. W okresie wakacyjnym grałem z synem (uczeń) za 5 zł za godzinę i pozostałe dwa korty raczej puste.
Kroton
Nowy
Nowy
Posty: 13
Rejestracja: 11 mar 2014, 20:57

Re: KS. Czarni Sosnowiec

Potwierdzam. Gram tam od paru lat. Szkoda że nie ma oświetlenia na jesienne wieczory, oraz przydałaby się ścianka. ;)
rubipatrol
Bywalec
Bywalec
Posty: 59
Rejestracja: 10 lut 2015, 08:52

Re: KS. Czarni Sosnowiec

Cena na plus, remont ogrodzeń na plus, organizacja i rezerwacje lepiej nie mówić. To samo można powiedzieć o nawierzchni. Niestety MOSIR nie ma ani pół człowieka z doświadczeniem przy utrzymaniu kortów ziemnych...

Wróć do „Sosnowiec”