Awatar użytkownika
blinket
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 108
Rejestracja: 9 lis 2010, 14:08

Golizna!

Nie wiem, czy dobry dział, ale co tam ;-P. Ku uciesze pań z forum.
Gwiazdy tenisa postanowiły zaprezentować się nago. Dodajmy, że w słusznym celu. Chodziło o zwrócenie uwagę na raka jąder. Francuz Jo Wilfried Tsonga oraz Hiszpanie Fernando Verdasco i Tommy Robredo zrzucili ciuchy i zaczęli pozować. Wszystko to we współpracy z magazynem "Cosmopolitan".
SPOILER:
Awatar użytkownika
buka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 253
Rejestracja: 21 lut 2011, 10:25

Re: Golizna!

:::luv::: jaki śliczny Dunlopik
obecne NTRP 2.7264 --> planowane NTRP 3.1415
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Golizna!

buka pisze: :::luv::: jaki śliczny Dunlopik
Nie łapię, ślinisz się czy wymiotujesz?

.... a jaki malusi...
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
buka
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 253
Rejestracja: 21 lut 2011, 10:25

Re: Golizna!

PitS pisze:
buka pisze: :::luv::: jaki śliczny Dunlopik
Nie łapię, ślinisz się czy wymiotujesz?
Ślinię...:D
obecne NTRP 2.7264 --> planowane NTRP 3.1415
Awatar użytkownika
alergia
Weteran
Weteran
Posty: 1582
Rejestracja: 15 lis 2012, 16:29
Lokalizacja: W-wa

Re: Golizna!

Fiu, fiuuu..... to dopiero są "słodkie brzusie"!
Nowa tu jestem, i tak pomalutku zwiedzam Forum, a tu taki prezencik! Muszę przyznać, że choćby dla tego topicu warto się było do Was "zapisać" :::loled::: .
Swoją drogą, mają chłopaki jaja, że dali się namówić na taką sesję. Nie każdego byłoby na to stać.
A nie było czasem więcej takich akcji prozdrowotnych? Chętnie się zapoznam.
I jak ładnie poproszę, dacie więcej fot? W końcu zbliża się 8. Marca.... :lol:
Dredy górą!
Awatar użytkownika
kris
Bywalec
Bywalec
Posty: 88
Rejestracja: 16 wrz 2012, 16:58

Re: Golizna!

Najlepszy jest Tsonga z tymi swoimi długimi stopami. Ciekawe jaki rozmiar buta nosi.
Awatar użytkownika
Ania
Weteran
Weteran
Posty: 1343
Rejestracja: 19 cze 2012, 09:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: Golizna!

Nie wierzę, że dopiero odnalazłam ten temat O_O . Ale dzięki temu chociaż teraz będę wiedziała co się działo w sypialni Jo w wieczór przed meczem, w którym ewidentnie mu nic nie wychodzi :wink: .
Ogólnie dziwią mnie takie akcje, czy naprawdę trzeba się rozebrać, aby zachęcić panów do badań? Panowie czy widok nagich tenisistów spowodował u was nagłą chęć zrzucenia swoich ubrań i przebadania się? Ostatnio wszystko sprzedaje się za pośrednictwem golizny, a przecież to już nawet nie szokuje... w czerwcu 2011 roku też już nie szokowało.
Zodiakalna Panna w średnim wieku dostaje czasami kompletnego bzika. Zamyka się w domu z armią ścierek i już od rana biega po domu z chloraminą dezynfekując wszystko co się da. W końcu pada zatruta nadmierną ilością środków odkażających, co ratuje jej umęczoną rodzinę przed samobójstwem.
Awatar użytkownika
fusette
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 193
Rejestracja: 23 sty 2013, 01:26

Re: Golizna!

Takie foty to prędzej by panie zachęciły :D. Ale jeśli kampania odniosła pozytywny skutek, to czemu nie?
Awatar użytkownika
Ania
Weteran
Weteran
Posty: 1343
Rejestracja: 19 cze 2012, 09:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: Golizna!

fusette pisze:Takie foty to prędzej by panie zachęciły :D.
A wiesz fusette masz rację, w sumie nie pomyślałam o tym w ten sposób. Przecież ta kampania nie jest skierowana do panów, ale do pań, teraz to dla mnie oczywiste. Bo który mężczyzna z własnej woli pójdzie się zbadać i to jeszcze do TAKIEGO lekarza, wiadomo, że to kobieta zobaczy zdjęcie-reklamę i użyje wszystkich swoich sztuczek, aby każdy mężczyzna w jej życiu się przebadał :). Nikt nie pomyślał, że wystarczyłoby zdjęcie nagiej modelki jedynie w pielęgniarskim czepku :wink: .
Zodiakalna Panna w średnim wieku dostaje czasami kompletnego bzika. Zamyka się w domu z armią ścierek i już od rana biega po domu z chloraminą dezynfekując wszystko co się da. W końcu pada zatruta nadmierną ilością środków odkażających, co ratuje jej umęczoną rodzinę przed samobójstwem.
Awatar użytkownika
alergia
Weteran
Weteran
Posty: 1582
Rejestracja: 15 lis 2012, 16:29
Lokalizacja: W-wa

Re: Golizna!

Dlatego prosiłam o więcej - w trosce o zdrowie Męża! :::yay:::
A tu nic...
Dredy górą!
Awatar użytkownika
fusette
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 193
Rejestracja: 23 sty 2013, 01:26

Re: Golizna!

Wiesz, Ania do takiego lekarza to sama bym chętnie poszła :D.
Awatar użytkownika
Marei
Nowy
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 13 cze 2013, 13:18

Re: Golizna!

Hmmm, ciekawee...

Wróć do „Humor kortowy”