Awatar użytkownika
mtarnas
Orator
Orator
Posty: 590
Rejestracja: 22 sie 2009, 16:15
Lokalizacja: Warszawa

Coś dla fanów Babolata

Awatar użytkownika
kubag02
Nowy
Nowy
Posty: 10
Rejestracja: 4 sie 2008, 14:41

Re: Coś dla fanów Babolata

Agnieszka wcześniej rzucała tą rakietą o kort, więc aż tak mnie to nie dziwi. Nie ma niezniszczalnych rakiet.
NTRP 4.0
Awatar użytkownika
Aurelius
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 817
Rejestracja: 25 gru 2009, 22:36

Re: Coś dla fanów Babolata

Nie rzucała, tylko uderzała i nic takiego, co się jej przydarzyło, nie miałoby miejsca, gdyby nie robiła tego, centralnie uderzając otwartą patelnią o kort.
Obrazek
W teorii nie ma różnicy między teorią a praktyką. W praktyce jest.
Dean Fixsen
Awatar użytkownika
arot77
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 407
Rejestracja: 5 sie 2011, 16:06
Lokalizacja: Śląsk

Re: Coś dla fanów Babolata

Ale jej minka była całkiem przyzwoita :). Zdziwienie, lecz z nieco grobową miną. Trzeba przyznać, że ładnie zachowała się w tej sytuacji :).
Przegrywam regularnie - czy to znaczy, że słabo gram w tenisa... .(?)

Nowa rakieta to tylko 5 lekcji z trenerem, dlatego tak łatwo zmienić ramę.
W torbie: PS 6.1 95 2013(Strung Weight:311g), BLX 6.1 95 Team 2011, Head Speed S, Pure Drive Lite RG
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Coś dla fanów Babolata

Coś mam wrażenie, że swego czasu było w tym temacie dużo więcej postów... ten filmik był dość obszernie komentowany... a tu taka pustka coś...
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
arot77
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 407
Rejestracja: 5 sie 2011, 16:06
Lokalizacja: Śląsk

Re: Coś dla fanów Babolata

Cenzura, jest tylko to co góra uważa, ze być powinno.. :)
Przegrywam regularnie - czy to znaczy, że słabo gram w tenisa... .(?)

Nowa rakieta to tylko 5 lekcji z trenerem, dlatego tak łatwo zmienić ramę.
W torbie: PS 6.1 95 2013(Strung Weight:311g), BLX 6.1 95 Team 2011, Head Speed S, Pure Drive Lite RG
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Coś dla fanów Babolata

basic pisze:Coś mam wrażenie, że swego czasu było w tym temacie dużo więcej postów... ten filmik był dość obszernie komentowany... a tu taka pustka coś...
Tak Basic wydawało Ci się, ta sprawa była komentowana w kilku miejscach a tu była wstawiona na końcu więc komentarzy najmniej. Wiem że pisałem sprawdziłbym swoje posty .....
viewtopic.php?f=126&t=3347&start=160
Reszta jest w wątku o AO2011.
Arot77, Ciebie na forum nie było jeszcze jak Babolacik uczył się latać, nie głupio tak opowiadać się po którejś stronie jak się nie zna tematu i narazić się na śmieszność?
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Coś dla fanów Babolata

Panowie, po pierwsze, czemu odgrzewacie mi tu jakiegoś starego kotleta co był wałkowany w temacie turniejowym o ile pamiętam?
Po drugie, czasem offtopy się trafiają, taki urok for internetowych, ale po wygaśnięciu czy zbytniej eskalacji są one u nas kasowane tak by treść wątku była na temat. Ewentualnie jak OT jest ciekawy to się wydziela do osobnego wątku. To akurat Basic jako starszy forumowicz powinien wiedzieć .../Vivid
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Humor kortowy”