benno
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 965
Rejestracja: 4 cze 2009, 13:40

Mariusz Fyrstenberg na treningu

Miało być filmowanie treningu, a wyszło nie wiadomo co. Mnie osobiście bardzo śmieszy ten filmik, bo jak się okazało osoba pracująca na security w tym miejscu to Polka.
http://www.youtube.com/watch?v=UPXrVOuaS6w

Co ciekawe tam była taka siatka, przy której nie można było stać. Można było tylko filmować na siedząco z miejsca ale ludzie cały czas przechodzili co utrudniało. No ale przepisy są przepisami. Ciekawe kto je wymyślił? Pozdrawiam.
"Ktokolwiek myśli, że jestem lepszy od Federera, nie wie nic o tenisie" - Rafael Nadal
“Whoever thinks that I am better than Federer, doesn’t know anything about tennis,” - Rafael Nadal.
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Mariusz Fyrstenberg na treningu

Witam,
w lecie tego roku, Matkowski oraz Frystenberg trenowali parę dni na kortach WKT Mera. Akurat mój syn miał trening parę kortów dalej. Po zakończonym treningu podszedł do naszego "eksportowego debla" z prośbą o wspólną fotkę. Bez żadnego problemu, z pełnym uśmiechem panowie M oraz F pozowali do paru zdjęć. Było sympatycznie.

Pozdrawiam!
benno
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 965
Rejestracja: 4 cze 2009, 13:40

Re: Mariusz Fyrstenberg na treningu

Też sobie strzeliłem z nimi wspólną fotkę. Chłopaki byli bardzo mili, jeszcze Mariusz przyszedł później i wręczył mi piłeczkę z autografami obojga.
Już daleko zaszli w deblu, życzę im aby jeszcze dalej.
"Ktokolwiek myśli, że jestem lepszy od Federera, nie wie nic o tenisie" - Rafael Nadal
“Whoever thinks that I am better than Federer, doesn’t know anything about tennis,” - Rafael Nadal.
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mariusz Fyrstenberg na treningu

Dopiero odkryłem ten wątek w czeluściach Forum. Na nagraniu świetnie widać szybkość reakcji i ułożenie ręki do woleja Frytki. Z Karjarem mamy podobne umiejętności. rotfl

A co do tego jacy są obaj Panowie F&M ... są super. Bardzo kontaktowi i sympatyczni. Zaczepieni chętnie rozmawiają i dzielą się różnymi ciekawostkami.
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
karjar
Weteran
Weteran
Posty: 1250
Rejestracja: 13 sty 2011, 20:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Mariusz Fyrstenberg na treningu

Obiektyw pisze: Z Karjarem mamy podobne umiejętności. rotfl
Z tym, że ty masz dużo lepszy wolej backhandowy. :)
NTRP 4
Prince Phantom Pro 100
"Mogę zaakceptować moją porażkę, każdy jej kiedyś doznaje. Ale nie zaakceptuję, że nie próbowałem" - Michael Jordan
"Jeśli ktoś mówi, że jestem lepszy, niż Roger, to myślę, że ta osoba nie wie nic o tenisie" - Rafa

Wróć do „Humor kortowy”