Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Którym typem tenisistki/tenisisty jesteś?

Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
pst
Weteran
Weteran
Posty: 1151
Rejestracja: 6 maja 2011, 10:45

Re: Którym typem tenisistki/tenisisty jesteś?

W 4:10 widziałem LD :D .
Mi chyba najbliżej do all gear no idea* :twisted: .

edit____
I Gary w 5:30 :angel:

cały sprzęt, brak pojęcia
Beware of the Hologram.
It will trick us!
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Którym typem tenisistki/tenisisty jesteś?

Ja to tylko what`s the score (jaki wynik?), bo nigdy nie wiem ile jest, zawsze pytam :), wynik - to dla mnie małoistotny element gry na punkty. :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Którym typem tenisistki/tenisisty jesteś?

Vivid pisze:Ja to tylko what`s the score (jaki wynik?), bo nigdy nie wiem ile jest, zawsze pytam :), wynik - to dla mnie małoistotny element gry na punkty. :P
I też dajesz sobie wciskać, że jest 15:20? rotfl
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Którym typem tenisistki/tenisisty jesteś?

hohvar pisze:
Vivid pisze:Ja to tylko what`s the score (jaki wynik?), bo nigdy nie wiem ile jest, zawsze pytam :), wynik - to dla mnie małoistotny element gry na punkty :P
I też dajesz sobie wciskać, że jest 15:20? rotfl
W liczbie zjedzonych Big Maców taki wynik może mieć. :wink:

U mnie oprócz "Moonballera", widzę jeszcze "Self talkera".
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Którym typem tenisistki/tenisisty jesteś?

"Ball Opener Guy" to ja! :) Zawsze muszę wywąchać świeżo otwieraną puszkę piłek. To jest lepsze niż budapren. :wink:
Awatar użytkownika
golp
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 252
Rejestracja: 29 paź 2012, 15:31
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt: Strona WWW

Re: Którym typem tenisistki/tenisisty jesteś?

Self-talker. Cały ja. :idioticus:
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Którym typem tenisistki/tenisisty jesteś?

Spoko zestawienie. Osobiście chciałem się zgłosić do "All Gear, No Idea", ale kolo miał chyba tylko pięć rakiet w thermobagu, więc to dla mnie zniewaga... :::yay:::.

Z mniej oczywistych pokazanych w filmiku - mnie zawsze rozbrajają goście, którzy po kilku gemach muszą sobie przerwę na papieroska zrobić....bo im powietrza w płucach brakuje O_O oraz goście w spodenkach bez kieszeni na piłkę O_O. Ta druga subgrupa społeczna ma jeszcze ciekawą podkategorię - "spodenki z kieszonkami może i mam, ale za to jako praworęczny gracz i tak upycham piłki w prawej kieszeni spodenek, co powoduje konieczność ekwilibrystycznych wygibasów ilekroć sięgam po piłkę".

A z typów niepokazanych w tym filmiku, Waszej uwadze polecam jakże często występującego w naturze zawodnika:

"przegrałem, bo: myślałem o pracy, rodzinie, chorobie psa, bo boli mnie ręka, noga, plecy, albo ząb, bo za dużo słońca, tudzież za mało, bo kort za krzywy lub dawno nie grałem na takim równym, bo piłki za szybkie lub za wolne, zbyt nowe, zbyt żółte lub za mało włochate, bo wiatr za duży lub za mały, bo za dużo kibiców lub nie lubię grać, gdy nikt nie patrzy, bo ptaki ćwierkają lub jakoś tak podejrzanie cicho dookoła, bo masz zbyt pstrokaty naciąg i nie widziałem punktu kontaktu rakiety z piłką, bo zbyt głośno jęczysz lub za cicho skradasz się do siatki, bo między gemami nie chcesz pogadać lub trajkoczesz bez umiaru, bo dzisiaj piątek lub środa, bo jest przed południem lub po, bo za miękko lub za twardo na korcie, bo nie ma się jak poślizgnąć, tudzież nogi się same rozjeżdżają, bo wziąłem buty na mączkę, a tu o dziwo hard courts przez noc wybudowali, bo ostatni raz na trawie grałem rok temu, podobnie jak na clayu, hardzie, tartanie, parkiecie, bo wybiegi za małe lub za duże, bo zapomniałem okularów, frotki, bandanki, elastocrossów oraz talku do dłoni, bo skończył mi się izotonik, żel energetyczny lub żurawinowy batonik, i tak dalej, i tym podobne, a tak w ogóle to po prostu nie był mój dzień..."

Wszystko byle nie dopuścić do siebie myśli, że po prostu jesteś lepszy od niego i lejesz go w 9 i pół meczach na 10... :/.

Aha, zapomniałbym jeszcze o raz spotkanych przeze mnie "zawodnikach", którzy profesjonalnie wylosowali kto będzie serwował jako pierwszy, po czym zwycięzca losowania serwował we wszystkich gemach pierwszego seta, a jego rywal we wszystkich gemach seta drugiego. Dodam, że panowie byli wystrojeni, sprzęty też z górnej półki, słowem pełna profeska...no prawie pełna rotfl.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Którym typem tenisistki/tenisisty jesteś?

Artlight, ty nie jesteś Januszem tenisa a tak brzmiałoby na czasie topowe tłumaczenie nazwy twojego ulubionego tenisisty. rotfl
Ja takich spotkałem parę lat temu na ROKO, pierwsze co zrobili to rozebrali się do slipek (kąpielówek) a potem zrobili piknik na korcie. Tatusie grali tak że na wszystkich kortach można było usłyszeć wynik 11-3 O_O , mamusie robiły katering przy stoliku. a w rogu kortu ich maleństwa babki z mączki kortowej. :/
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Którym typem tenisistki/tenisisty jesteś?

Może przeoczyłem, ale ja to jeszcze lubię takich tak zwanych dogadywaczy (trash talker). Cały czas dogadują, nie mylić z zagadują, na siłę chcą wbić szpilę, zdeprymować. Na mnie to kompletnie nie działa, więc się tylko śmieję, czy sam im jeszcze lepiej dokładam, prędzej czy później każdy się spala i ginie od tej własnej broni. :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
La_Patik-
Weteran
Weteran
Posty: 1680
Rejestracja: 15 lip 2008, 01:43
Lokalizacja: Suwałki

Re: Którym typem tenisistki/tenisisty jesteś?

U mnie self talker, moonballer oraz whats the score is :D. Pozostałe przypadki bardzo często również spotykane na turniejach amatorskich, ten gość z out'ami niestety również... :rolleyes:

Pamiętam jak oglądałem mecz znajomego na turnieju mniej więcej w miejscu, gdzie stoi sędzia główny ale oczywiście nie sędziowałem bo wiadomo jakie są zasady wśród amatorów na czyimś meczu. Piłką ląduje z 5 cm przed (!) linią a gość krzyczy out, przy mnie stojącym jakieś 5 metrów od tego śladu. Trzeba mieć tupet :).
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Którym typem tenisistki/tenisisty jesteś?

http://pl.Babolat.com/
opis obrazka (przewijają się) z AR :::gd:::
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Którym typem tenisistki/tenisisty jesteś?

ppeter pisze:http://pl.Babolat.com/
opis obrazka (przewijają się) z AR :::gd:::
Zdecydowanie inwazja mocy - powiedziała patrząc na Radwańską ... Serena Williams. rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Którym typem tenisistki/tenisisty jesteś?

Vivid pisze:
ppeter pisze:http://pl.Babolat.com/
opis obrazka (przewijają się) z AR :::gd:::
Zdecydowanie inwazja mocy - powiedziała patrząc na Radwańską ... Serena Williams. rotfl
Błędne podejście... oczywiście, że jest moc, cała inwazja mocy... po prostu przekaz jest taki, że NAWET Radwańska potrafi zagrać winnera używając tej packi, a niech spróbuje to zrobić inną packą :D :wink: .

Ale i tak wolę Radwę niż Janoszopa.
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Którym typem tenisistki/tenisisty jesteś?

Widzisz, ale to ryzykowne. Bo jak Radwa zagra winnera to normalny człowiek powywala dziury w płocie, przyjdzie klubowy wodzu i będzie trzeba za płot zabulić ... rotfl
A co pod balonem? Wigwam wodzowi podziurawisz i dopiero będą koszty ... :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Którym typem tenisistki/tenisisty jesteś?

To jakaś ściema - Pure Drive daje taką moc? Ja gram Pure Power, to jest dopiero moc! Jak pier... to balon się trzęsie i piłki nie można znaleźć. :]
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Którym typem tenisistki/tenisisty jesteś?

TomPL pisze:To jakaś ściema - Pure Drive daje taką moc? Ja gram Pure Power, to jest dopiero moc! Jak pier... to balon się trzęsie i piłki nie można znaleźć. :]
Nie popisuj się tak bo jak śniegu napada to Cię zagonią z tą katapultą do roboty :P Będziesz stał i obijał balonik i snieg będzie z kopuły spadał. :)
Czasem też tak się wygłupiamy. Jak leży trochę śniegu to pada okrzyk - UWAGA! BOMBA!
Potem piłą ile firma dała w balon i leeeeeeeeeeeeeeeeci plaster śniegu. :D
Raz p. Henio wszedł akurat pod balon i było - Czy was k... poje...?!
Mina dzieci i zgromadzonych ich mam bezcenna. :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
kolt
Weteran
Weteran
Posty: 1990
Rejestracja: 23 mar 2012, 16:48
Lokalizacja: Szczecin

Re: Którym typem tenisistki/tenisisty jesteś?

Zdecydowanie self-talker i czasami grunter jak już jestem w pełnym gazie i głębokiej defensywie. C'mon guy tylko kiedy gość po drugiej stronie siatki tak robi ale wtedy moje c'mony słychać trzy ulice dalej i większość przeciwników wtedy cichła :)
Biomimetic 500 Tour + Dunlop Black Widow

NTRP: 3 (przy bh lewa stopa w lewo podczas przygotowania)
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Którym typem tenisistki/tenisisty jesteś?

kolt pisze:C'mon guy tylko kiedy gość po drugiej stronie siatki tak robi ale wtedy moje c'mony słychać trzy ulice dalej i większość przeciwników wtedy cichła :)
Ja na taką odwetową popisówkę zazwyczaj odpowiadam c'monem po błędach.
Ostatnio zmieniony 9 lis 2015, 08:39 przez HeadShot, łącznie zmieniany 1 raz.
#NKrising
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Którym typem tenisistki/tenisisty jesteś?

A ja (jak mi się trafi ;) ) śmiertelną ciszą. Niech myśli że facet jest taki zajebisty że nawet niezłe winnery są dla niego codziennością. :D
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB

Wróć do „Humor kortowy”