Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Federer - taki kulturalny chłopak? :)

Młody Fedzio nie wyrobił i wyśmiał starszego kolegę ;).
http://www.youtube.com/watch?feature=en ... s2h5o&NR=1
Ale faktycznie Goran dał ciała pod siatką.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Federer - taki kulturalny chłopak? :)

To faktycznie było zabawne :).
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Federer - taki kulturalny chłopak? :)

A jaki chłopaki fryz mieli zgodnie dogadany ;).
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Federer - taki kulturalny chłopak? :)

Hmm po co zakładać osobny temat dla jednego filmiku? Tym bardziej, że przecież Fedek ma już swój osobny cały temat? O_O :tired:
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Federer - taki kulturalny chłopak? :)

basic pisze:Hmm po co zakładać osobny temat dla jednego filmiku? Tym bardziej, że przecież Fedek ma już swój osobny cały temat? O_O :tired:
To, jak rozumiem, pytanie do moderatora? rotfl
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Federer - taki kulturalny chłopak? :)

hohvar pisze:
basic pisze:Hmm po co zakładać osobny temat dla jednego filmiku? Tym bardziej, że przecież Fedek ma już swój osobny cały temat? O_O :tired:
To, jak rozumiem, pytanie do moderatora? rotfl
Sam pomysł nie jest zły, tylko może raczej zmienić tytuł na jakiś zbiór humorystycznych sytuacji na korcie i wtedy jak znalazł :) ale teraz tak średnio :? .
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Ania
Weteran
Weteran
Posty: 1343
Rejestracja: 19 cze 2012, 09:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: Federer - taki kulturalny chłopak? :)

Jak już palicie się do zakładania nowego tematu to może temat z takimi klasycznymi filmikami, gdzie będzie można powspominać?
Szczerze się uśmiałam, ale przyznam, że jak czasem oglądam na Eurosport Classic właśnie jakieś klasyki to często płaczę ze śmiechu, wystarczy, że spojrzę na ich stroje, fryzury, miny, na ich młodość O_O . Kiedyś to się wydawało takie normalne, a teraz wywołuje uśmiech.
A jeśli chodzi o filmik to mam dwa komentarze:
1) Achhh, Goran :)
2) Federer miał naprawdę cudne loczki i był w młodości "ładną mężczyzną" :D .
Zodiakalna Panna w średnim wieku dostaje czasami kompletnego bzika. Zamyka się w domu z armią ścierek i już od rana biega po domu z chloraminą dezynfekując wszystko co się da. W końcu pada zatruta nadmierną ilością środków odkażających, co ratuje jej umęczoną rodzinę przed samobójstwem.
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Federer - taki kulturalny chłopak? :)

basic pisze:Hmm po co zakładać osobny temat dla jednego filmiku? Tym bardziej, że przecież Fedek ma już swój osobny cały temat? O_O :tired:
Ale "o sooo choodzi"? Dział jest pt. Humor kortowy, sytuacja śmieszna. Kanał poświęcony Federerowi w większości jest bałwochwalczy (na co ów zasługuje), czyli pokazuje genialne zagrywki, tutaj jest śmieszno :D .
Gwoli wyglądu - niezmiennie rozbawiają mnie filmy z lat 70/80-tych i te obcisłe krótkie spodenki zawodników :D .
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Federer - taki kulturalny chłopak? :)

basic pisze:Hmm po co zakładać osobny temat dla jednego filmiku? Tym bardziej, że przecież Fedek ma już swój osobny cały temat? O_O :tired:
I mówi to ktoś, kto zrobił mi na blogu dwie strony OT? :D
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Federer - taki kulturalny chłopak? :)

Władza Sowiecka zakłada temat a Wy śmiecie krytykować?! :twisted:
I to jeszcze w dobie kryzysu gdzie wszystkie trolle, gumbasy i inne kwakwarakwa zostały dawno wycięte w pień i nie ma na co polować?! Wy to jacyś kamikadze jesteście :lol:.

Uprzejmie wyjaśniam ;) - przejrzałem ten dział i wątki, doszedłem do wniosku, że jak gdzieś to dokleję to naśmiecę, więc lepiej założyć nowy. Poza tym w mojej ocenie to jednak głównym aktorem był tu Goran, a Roger tylko zgarnia Oscara za rolę drugoplanową ;).

Wątek ze śmiesznościami czy retro? Pomysł zły nie jest ale jest jedno zastrzeżenie. Zero komentarzy. Bo w innym przypadku będzie bałagan. Pojawią się 2-3 filmy a pod nimi symultana komentarzy do każdego? No to będzie bałagan ...
Za to forum bez komentarzy? To też trochę nie tak, nie? :)
I tu właśnie widzę słabą stronę tego dobrego pomysłu.
Dlatego chyba jednak osobne wątki to lepsze rozwiązanie. Jest filmik, lecą posty i wiadomo do czego się odnoszą.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Humor kortowy”