Oceń korty

Super
Brak głosów
0
Bardzo dobrze
Brak głosów
0
W porządku
Brak głosów
0
Ujdzie
Brak głosów
0
Do bani
Brak głosów
0
 
Liczba głosów: 0
Awatar użytkownika
asi
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 25 kwie 2009, 19:10
Lokalizacja: Rzeszów

Korty Spin Club

Spin Club
Adres:
Spin Klub
Rzeszów / Miłocin (przy Oś. Baranówka 4)
ul. Morelowa 41
http://www.spinklub.pl/

Korty są czynne codziennie od godziny 8:00 do 22:00.

Korty Spin Club oferują ciekawą, najbardziej zaawansowaną technologicznie nawierzchnię pokrywającą korty. Nawierzchnia jest czysto rekreacyjna jak również dla profesjonalnych sportowców. NovaCrylic jest oficjalną nawierzchnią turnieju Canadian Open. Przez Międzynarodową Federację Tenisa Ziemnego (ITF) zakwalifikowana została jako „Medium Pace” (średnio szybka). Zapewnia dobrą przyczepność, łączy dynamikę gry i pełną kontrolę nad ruchem z bezpieczeństwem i komfortem, jakie osiąga się na nawierzchniach miękkich. Na kortach obowiązuje obuwie zmienne, sportowe, nie rysujące.

Obiekt posiada 4 korty.

Korty tenisowe - cena za godzinę:
. . . . . . . . Godzina . . . . . . . . . . . . . . . Poniedziałek - Piątek . . . . . . . . . . . . . . . Sobota - Niedziela
. . .8.00 -15.00 . . . . . . . . . . . . . . . . . . .. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 18,00 zł . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 22,00 zł
15.00-22.00 . . . . . . . . . . . . . . . . . . .. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 25,00 zł . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 22,00 zł

Obrazek
Obrazek
Obrazek
I love this game. It means the world to me, so it hurts when you lose. 15./61
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Korty Spin Club

Należy dodać, że korty są cały rok zadaszone co jest niewątpliwym atutem przy naszej kapryśnej pogodzie. Bardzo rozbudowane zaplecze, szatnie z prysznicami, sauna, siłownia, zajęcia fitness. Nawet w gorące dni, dzięki możliwości rozsunięcia boków hali jest całkiem znośnie, w słoneczne dni trochę przeszkadzają trzy niepotrzebne moim zdaniem "świetliki" w dachu (na jednej części kortów w godzinach 12-14, serwujący ma słońce prosto w oczy). Sztuczne oświetlenie mogło by być troszkę lepsze.
W sezonie zimowym oprócz soboty i niedzieli, ciężko znaleźć coś wolnego pomiędzy 16-22.
Moje ulubione korty. :)
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
asi
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 25 kwie 2009, 19:10
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Korty Spin Club

Wszystko racja, tylko jest jeden minus - są położone w złym miejscu. Mi sam dojazd zajmuje około godzinę, to też rzecz jasna zależy od tego gdzie ktoś mieszka.

Korty niewątpliwie są jednymi z lepszych w Rzeszowie, jeżeli dodamy do tego całe zaplecze, warunki ;) W sezonie zimowym faktycznie jest ciężko, dlatego najlepiej zrobić sobie stałą rezerwacje zanim sezon się zacznie, ponieważ później dochodzą do tego wszystkie kursy i naprawdę jest ciężko.
I love this game. It means the world to me, so it hurts when you lose. 15./61
Awatar użytkownika
PIXI
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 959
Rejestracja: 31 maja 2008, 19:03
Lokalizacja: Mysłowice/Sosnowiec

Re: Korty Spin Club

Boże.... W przyszłości wyprowadzam się do Rzeszowa :P
out of business
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Korty Spin Club

Na mnie ten wykaz też zrobił wrażenie. Niewiele mniejsze Kielce od czasu likwidacji kortów KS Błękitnych mają dwa obiekty tenisowe z prawdziwego zdarzenia, w tym ani jednego miejskiego.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Korty Spin Club

To nie jest cały wykaz. :)
Wiem jeszcze o przynajmniej pięciu kortach ziemnych dwa Politechniki (politechnika ma też chyba jakiś kryty, dwa przy ul. Strażackiej, jeden osiedlowy nie wiem jak wygląda jego dostępność dla ogółu).
Do tego dochodzą ze trzy korty kryte o różnych nawierzchniach (jeden na bocznej hali na Podpromiu i dwa przy szkołach). Jest jeszcze parę prywatnych, ale tych nie wliczam.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Korty Spin Club

Rzeszów - asi - zrobiła kawał dobrej roboty. Gratulujemy i dziękujemy! :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Korty Spin Club

Tak się zabierałem, że mnie uprzedziła, za co jestem jej bardzo wdzięczny. :)
Postaram się pograć na wszystkich kortach, to uaktualnię moją ocenę poszczególnych obiektów.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
asi
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 25 kwie 2009, 19:10
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Korty Spin Club

A no właśnie, jest tak jak Ppeter napisał. Mamy jeszcze wiele kortów, ale nie wiem czy jest sens zakładać o tych obiektach osobne tematy, tym bardziej że nie znam dokładnie cennika, oraz godzin otwarcia i innych potrzebnych danych. Te obiekty które mają tematy są najpopularniejsze. I dziękuję :)
I love this game. It means the world to me, so it hurts when you lose. 15./61
daw09
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 374
Rejestracja: 26 maja 2011, 22:50

Re: Korty Spin Club

ppeter pisze:To nie jest cały wykaz. :)
Wiem jeszcze o przynajmniej pięciu kortach ziemnych dwa Politechniki (politechnika ma też chyba jakiś kryty, dwa przy ul. Strażackiej, jeden osiedlowy nie wiem jak wygląda jego dostępność dla ogółu).
Korty na Polibudzie niestety w kiepskim stanie. Jeszcze w zeszłym roku były jako takie. Facet od tenisa na PRz zajmował się nimi. Grało dosyć dużo studentów oraz ludzi z zewnątrz, bo są warunki. Miejsce w sumie wolne od słońca, obok rosną brzozy i jest miło. :D A dziś... smutno trochę... w wielu miejscach zarośnięte trawą (chyba, że władze Polibudy zdecydowały się na weryfikację nawierzchni (:] ). Mączka nadaje się tylko do wymiany albo bardzo porządnego przemielenia.
.
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Korty Spin Club

Tak to jest jak obiekt nie ma gospodarza z prawdziwego zdarzenia. :(
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
Marei
Nowy
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 13 cze 2013, 13:18

Re: Korty Spin Club

Spin Club chodzę do Was i bardzo mi się tu podoba ;).
Fajnie fajnie ;).

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Korty Spin Club

"Dwójka" i "trójka" wymagają delikatnego "zaszpachlowania" w okolicach linii końcowych (nie wiem jak "czwórka"), ale generalnie nadal jest OK.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Bąbel
Nowy
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 19 sie 2013, 09:36

Re: Korty Spin Club

Witajcie. Trafiłem na temat i się zarejestrowałem, aby o coś spytać. Jak się kształtują ceny za naukę w tym klubie? Mieszkam w Łańcucie i z logicznych powodów chciałbym dojeżdżać na ew. zajęcia.

Wróć do „Rzeszów”