Ocen korty

Super
33%
1
Bardzo dobrze
33%
1
W porządku
Brak głosów
0
Ujdzie
Brak głosów
0
Do bani
33%
1
 
Liczba głosów: 3
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Park Tenisowy Olimpia

Położenie: Poznań
Dane teleadresowe i zdjęcia: http://www.parktenisowy.pl/

Opis: 10 kortów, z czego 3 kryte, o nawierzchni sztucznej (jakaś wykładzina posypana piaskiem). Szybkie.
Korty leżą wśród drzew w pięknym parku.
Jakość kortów - krytych bardzo dobra, odkrytych - zmienia się w sezonie (z reguły dobra, ale zdarzają się opóźnienia z przygotowaniem kortów po deszczach).

Do niedawna korty prowadzone były jako korty klubu milicyjnego / policyjnego Olimpia. Niedawno ich prowadzeniem zajął się pan Krzysztof Jordan, a menedżerem jest pan Michał Filipiak. Zmiana wyszła kortom na lepsze!

Plusy:
Atmosfera.
Jakość.
Kadra trenerska.
Zajęcia dla dzieci.
Przyjazny barek z jedzeniem i piciem. I ciepłym piecem w zimie. :)
Bardzo ładne otoczenie - drzewa, krzewy, etc.

Minusy:
Prysznice - zimą są niedogrzane, że trzeba być morsem, żeby skorzystać.

Ogólnie - korty warte polecenia.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Park Tenisowy Olimpia

Posty odbiegające od meritum zostały wydzielone i przeniesione do osobnego tematu, który można znaleźć POD TYM ADRESEM...
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Park Tenisowy Olimpia

Mały apdejt: w chwili obecnej trwają prace zmierzające do postawienia 2 dodatkowych balonów na kortach ziemnych.

Nie miałem możliwości zweryfikowania tej informacji, ale sytuacja jest taka: starożytnym i wielce zasłużonym kortom Warty pani prezes (ta od Playboya) odebrała 3 korty i robi tam jakąś infrastrukturę dla stadionu piłki kopanej Warty Poznań. Podobno liga z Warty, najlepsza, najliczniejsza (6 lig po 24 osoby w każdej, czyli 144 graczy w lidze), etc., przeniesie się teraz na Olimpię. Się zobaczy.
gapsky
Nowy
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 30 kwie 2014, 22:42

Re: Park Tenisowy Olimpia

Jak cenowo tam wygląda?
Kryte i na zewnątrz.
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Park Tenisowy Olimpia

Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
maksu
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 104
Rejestracja: 4 maja 2014, 19:20

Re: Park Tenisowy Olimpia

Na kortach centralnych są zraszacze automatyczne, coś jak na stadionach piłkarskich. :) Nie wiem czy na pozostałych też.
Z minusów to ceny kortów oraz w niejednym miejscu rozsypująca się ściana (problem kiepskiego tynku znany od chyba 20 lat albo i więcej) no ale że jest darmowa to i nikt się nie kwapi specjalnie do remontu... Sporo miejsca na ścianie więc gdy nie ma oblężenia można sobie wybrać nieuszkodzony fragment. W przykortowym barze niedrogie piwko w kozsądnej cenie 5zł za 0,5l.
Ogólnie najbardziej prestiżowe i bardzo sympatyczne miejsce do grania w tenisa w Poznaniu.

EDIT wiosna 2016.
Nie wiem czy to siła forum or what ale w tym sezonie wyremontowano całą ścianę więc jest masa miejsca do komfortowego odbijania :::yay:::
Miłosz
Nowy
Nowy
Posty: 14
Rejestracja: 25 sie 2014, 00:14

Re: Park Tenisowy Olimpia

2019:
Zmieniono nawierzchnię na 2 kortach w balonach - ze sztucznej trawy na hard. Szkoda, że akurat korty nr 7 i 8, bo najgorsza i najbardziej śliska jest trawa na korcie 9, który chyba został taki jaki był.
Obrazek
Dzięki tej zmianie w końcu w Poznaniu można pograć na korcie twardym (do tej pory z tego, co się orientuję, jedyne w okolicy to akademia Kerber w Puszczykowie i Sobota, ewentualnie troszkę już zniszczone na Uniwersytecie Medycznym).
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Park Tenisowy Olimpia

Ciekawy ruch. Może się skuszę i umówię na jakiś sparing, testowo :).

Wróć do „Poznań”