Awatar użytkownika
maksu
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 104
Rejestracja: 4 maja 2014, 19:20

AZS Poznań przy ul. Noskowskiego 25

Kontakt
+48 61 851 85 95
+48 61 855 74 78

AZS Poznań
ul. Noskowskiego 25
60-705 Poznań

azstenis@poczta.onet.pl
http://www.azstenis.pl
Pewnie wkrótce tam zajrzę bo ostatni raz grałem na nich ponad dekadę temu.
Na stronie www nie widzę jednak żadnego cennika wynajmu kortów. Czy jakiś poznaniak może się orientuje w tej sprawie? Czy może jest tak, że korty raczej nastawione na wynajem kortów tylko zawodnikom i klubowiczom?
I czy nadal za kortami jest darmowa ścianka do gry dla każdego czy ludek z ulicy już raczej obecnie tam nie pogra?
Ogólnie gdyby ktoś mógł się podzielić opiniami byłbym wdzięczny. :)
Awatar użytkownika
wwojtek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 810
Rejestracja: 18 wrz 2013, 20:17

Re: AZS Poznań przy ul. Noskowskiego 25

Grałem tam kilka razy, nie było problemów z wynajęciem. Za to atmosfera na samym obiekcie co najmniej, hm, posh*, co nie pomaga w zachęcaniu "obcych" do częstszego wynajmowania tam kortów. Sama mączka zawsze dobrze przygotowana. Pewnym urokiem i na pewno ewenementem jest usytuowanie kortów praktycznie przy nasypie torów kolejowych, ale to pewnie wiesz.

*snobistyczna
8:7 40:15
Awatar użytkownika
maksu
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 104
Rejestracja: 4 maja 2014, 19:20

Re: AZS Poznań przy ul. Noskowskiego 25

Zajrzałem przedwczoraj i popytałem.
Nie wiem czy dobrze zapamiętałem ale:
- W sezonie do godziny 15:30 cena 24zł/h, później 29zł.
- Balon 55zł chyba do 15:30 a później chyba drożej ale w sumie wypadło mi z głowy.
To tak orientacyjnie o ile ktoś zainteresowany niech tam zadzwoni i zweryfikuje.

Co do ściany to jeszcze nieczynna. Pewnie wystartuje wraz z początkiem sezonu w maju gdy balony rozmontują.
EDIT: Co do ściany to chyba ciężko się załapać bo dzieciaki ze szkółki ją często okupują.

Wróć do „Poznań”