AZS

Oceń korty

Super
Brak głosów
0
Bardzo dobrze
33%
1
W porządku
Brak głosów
0
Ujdzie
67%
2
Do bani
Brak głosów
0
 
Liczba głosów: 3
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

AZS

Lokalizacja: Zachodnia część Łodzi, ul. Lumumby 22/26
Ilość kortów: 7
Nawierzchnia: mączka/Teraflex
Tel: 42 677 10 10

Opis: 4 korty ziemne na zewnątrz, 3 pod halą Teraflex

Plusy:
Miejsca parkingowe oraz cisza.
Korty Teraflexowe. Odpowiednia ilość miejsca, oświetlenie. Szatnie, natryski. Wszystko OK.

Minusy:
Kory zemnie. Traktowane po macoszemu na zasadzie - wejdź, płać i nie marudź. Są tragiczne. W tym roku tam nie grałem ale z tego co mi mówiono nic się nie zmieniło.
Korty miały oświtlenie ale co jest obecnie nie wiem.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Mechanik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 160
Rejestracja: 16 lip 2008, 14:15
Lokalizacja: São Paulo/Łódź

Re: AZS

Grywam tam często w zimie i moje wrażenia co do szatni i natrysków są zgoła odmienne. Szatnia mała, śmierdząca. Toaleta -- określenie chyba nieco zbyt eleganckie jak na to pomieszczenie -- brudna z bardzo ciekawym przyciskiem do spuszczania wody w postaci śruby :) Zamek w drzwiach do szatni to jakaś kpina -- źle dokręcona ruszająca się płytka. Z minusów dodałbym jednak nienajlepsze oświetlenie oraz brak ogrzewania w porach kiedy by się przydało (może to jakieś specjalne oszczędności?). Największym minusem są ceny. Ludzie którzy tym zarządzają chyba nie wiedzą co to sezon letni i zimowy. Ceny zawsze te same, czyli horrendalnie wysokie.
MarcinK
Nowy
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 14 maja 2009, 15:29

Re: AZS

1. Korty ziemne
Faktycznie są w kiepskim stanie. Jeśli będziecie mieli wybór - starajcie się trafić w 1. lub 2., kort 3. i 4. są gorzej utrzymane, nie ma na nich oświetlenia. Światło jest jedynie na korcie 1., dość kiepskiej jakości (nie wszystkie lampy działają), podobno ma się to lada chwila poprawić. Jeśli chodzi o kort ziemny pod balonem - nie wypowiadam się, bo nigdy na nim nie grałem.

2. Korty w hali
Co do oświetlenia - ja nie mam uwag, moim zdaniem jest OK, w przeciwieństwie do n.p. Nowej Gdyni, gdzie lampy moim zdaniem są za nisko zawieszone. Zimą nie było mi też zimno, chociaż grałem zawsze w "letnim" zestawem ciuchów. Może Mechanik trafił po prostu na jakąś awarię.

3. Szatnia
To pięta achillesowa AZSu. Faktem jest ze "klimat" jest jedyny w swoim rodzaju, z prostej przyczyny - nie ma żadnego okna, ani klimatyzacji... Trzeba się po prostu szybko przebierać :) Śrubka w kibelku jest nadal na swoim miejscu i ma się dobrze :) Zamek w drzwiach do szatni nr 3 został już naprawiony.

4. Ceny
Myślę że najlepiej będzie mówić o konkretach. Kort w hali: 35 zł z oświetleniem, 25 zł bez, kort ziemny 18 zł. Korty w hali w sezonie jesienno-zimowym są droższe, za kort z oświetleniem płaciłem zawsze 40 zł. Wszystkie ceny za 1 godzinę.

Wróć do „Łódź”