MKT

Oceń korty

Super
25%
2
Bardzo dobrze
38%
3
W porządku
25%
2
Ujdzie
13%
1
Do bani
Brak głosów
0
 
Liczba głosów: 8
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

MKT

Lokalizacja: Klub w centrum Łodzi w parku Poniatowskiego.
Adres: ul. Żeromskiego 117 (wjazd od al. Mickiewicza)
Telefon: 42 637-65-04
Ilość kortów: 13 (3 w murowanej hali)
Nawierzchnia: mączka

Opis:
Korty otwarte - polecam 1-3 i 9-10. Zdecydowanie najlepsza nawierzchnia do tego najwcześniej ocienione. Są też 2 spore ściany na rozgrzewkę. Odradzam korty 5-7 (7-ka, jedyny kort W-E więc słońce w oczy).
Dwa korty (9-10) oświetlone.

Korty zimą - można zapomnieć. Tylko trening przez środek. Kiepsko oświtlone, kiepsko ogrzane a przede wszystkim konstrukcja obiektu. To była hala na 2 korty a wciśnięto 3. W zwiazku z tym na dwóch skrajnych ściana jest 0,5m. od linii bocznej!!! Ile tam rakiet połamano ....
Co do środkowego to nie było funduszy na wybicie 4-ech filarów jakie tam stały dla usztwnienia konstrukcji dachu po budowie. Filary są jakiś 1m od lini bocznej na wysokość +/- końca kara serwisowego. Także większość krosów kończy na ... filarze.

Plusy:
Jakość nawierzchni, atmosfera.
Cisza w okolicy, obiekt w środku parku, dookoła drzewa, fajne powietrze.
Zaplecze - kawiarnia a i chyba coś można zjeść, szatnie z natryskami, nie wiem jak obecnie ale były pomieszczenia odnowy biologicznej. Czy są nadal i czy funkcjonują nie mam pojęcia.
Na zewnątrz taras przy budynku klubowym ze stolikami (ocieniony przez budynek), można posiedzieć, pogadać itd.
Jest mini sklepik tenisowy - piłki, rakiety, owijki itd. Ceny pewnie nie powalają ale jak się zapomni piłek czy owijka poleci zawsze można skorzystać.

Minusy:
Dojazd, ze względu na lokalizację po południu spore korki. Trzeba wiedzieć jak dojechać ;)
Miejsca parkingowe, za dużo go nie ma a do tego sporo ludzi wpada popatrzeć, posiedzieć. Jest z tym kłopot bo to środek dużego parku po którym ciągle kręci się policja i straż miejska. Przymykają oko jak ktoś zaparkuje przy samym klubie ale i tak czasem to nie wystarcza.
Trzeba pamiętać, że korty rezerwujemy tak do 17.00. Potem zostają portierzy i mają tylko rozpiskę kto gra danego dnia, na kolejny dzień i tak nie przyjmą rezerwacji.
Dostępność, to jest klub ze sporą liczbą grup zawodniczych i amatorskich. Także dostępność w tygodniu nie dla bywalców to najwcześniej 18.00-18.30 a w weekendy 13.00-14.00.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
marcintenisozo
Orator
Orator
Posty: 507
Rejestracja: 13 paź 2010, 08:27
Lokalizacja: Łódź

Re: MKT

Już w styczniu będzie nowa hala! I może koło listopada balon. Choć z tym jest dużo zachodu, ponieważ park został wpisany do rejestru zabytków i konserwator nie chce dać zgody na ustawienie obrzydliwego, niszczącego krajobraz balonu... Pewnie sam nie gra w tenisa :wink:.
Awatar użytkownika
daroos
Weteran
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:37
Lokalizacja: Łódź

Re: MKT

Wszystkie 3 korty - 8, 9 i 10 są oświetlone.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: MKT

Od jakiegoś miesiąca działa już i nowa hala (3 korty) i balon (3 korty).
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: MKT

Tak jak Vivid pisze, dziś po raz pierwszy grałem na korcie nr 7. i słońce w oczy. Z nr 6. podobnie, więc oba odradzam.
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
Jacolekm
Nowy
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 22 cze 2012, 13:42

Re: MKT

Witam wszystkich entuzjastów tenisa. Jedną rzeczą jaka mi się nasuwa a propos MKT to ich wspaniałe ceny. Nie od dziś wiadomo, że Łódź to biedne miasto. Ale ceny wynajmu nie zachęcają. Ludzie 20PLN za godzinę no zgrozo, nie będę mówił ile kosztuje gra na hali. Plus to dobra nawierzchnia na hali i dobre oświetlenie.W zimę grałem z kolegą regularnie co weekend i byłem bardzo zadowolony.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: MKT

A w innych klubach to ile się płaci twoim zdaniem? Bo tyle samo albo ciut więcej.
Podkreślam, klubach, a nie przyosiedlowych wynalazkach.
Normalna cena jak na Łódź. W W-wie potrafią 120zł zawołać, latem (!).
W małych miejscowościach bywa i 15-10-8zł. Jak na tak duże miasto to Łódź ma bardzo atrakcyjne ceny i stałe już od wielu lat.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: MKT

Vivid pisze:A w innych klubach to ile się płaci twoim zdaniem? Bo tyle samo albo ciut więcej.
Podkreślam, klubach, a nie przyosiedlowych wynalazkach.
Normalna cena jak na Łódź. W W-wie potrafią 120zł zawołać, latem (!).
W małych miejscowościach bywa i 15-10-8zł. Jak na tak duże miasto to Łódź ma bardzo atrakcyjne ceny i stałe już od wielu lat.
Potwierdzam, standard to w sezonie 25zł i niekoniecznie z wygodami.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
daroos
Weteran
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:37
Lokalizacja: Łódź

Re: MKT

Na MKT jest i tak stosunkowo tanio, na ŁKSie wołają 20zł od dawna, w parku 3-go Maja krzyczą 22zł/h. Nie wiem ile jest teraz na Top Spinie, u Zawady jest 16zł do 16 a później też 20zł. Start 20zł. Widać, że kolega nieograny, przynajmniej na łódzkich obiektach :).
Awatar użytkownika
Jacolekm
Nowy
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 22 cze 2012, 13:42

Re: MKT

Kolega Darros ma 100 procent racji z nieograniem na łódzkich obiektach. Dla mnie tenis to czysty sposób na odreagowanie i relaks. Dlatego grywam na tzw. osiedlowych wynalazkach na Retkinii (Łódż) oraz na korcie, który mieści się niedaleko kortów Zawady na Minerskiej róg Zyndrama. :)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: MKT

Korty osiedlowe prowadzą różni zapaleńcy tenisa jak my wszyscy. Jak jesteś wśród nich to przecież nie płacisz nic. Ewentualnie składkowo koszty przygotowania kortu do sezonu plus własna praca przy tym.
Niektóre takie korty nie przypominają kortów ... , a niektóre są bardzo dobrze zrobione i prowadzone.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: MKT

Orientuje się ktoś w cenie hali i balonu?
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
AgA_G
Nowy
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 9 paź 2012, 16:35

Re: MKT

Hala w tygodniu 65zł, w weekend chyba taniej.
Awatar użytkownika
daroos
Weteran
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:37
Lokalizacja: Łódź

Re: MKT

Jakie ceny są/będą w tym sezonie nie orientuję się, ale przypuszczam, że cały czas aktualny jest nr telefonu 426376504 i tam można zaczerpnąć wyczerpujących informacji.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: MKT

Bez zmian chyba co do zeszłego sezonu. Przynajmniej uporządkowano sprawy karnetów. 450zł i rozliczany kwotowo. Nie będzie już bałaganu.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
polo90
Początkujący
Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 28 cze 2011, 20:17

Re: MKT

To się w głowie nie mieści! W grudniu będą 3 lata, tak, 3 lata jak nie działa strona MKT największego klubu tenisowego w Łodzi. O_O O_O O_O
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: MKT

Bo tam się w tenisa gra, a nie wgapia w ekran komórki/tabletu. :P
Choć patrząc na Janowicza, jak jest w klubie to chyba JJ ma inne zdanie. rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
polo90
Początkujący
Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 28 cze 2011, 20:17

Re: MKT

Żenada, jedyny tak duży klub tak źle prowadzony
Brak Aktualnego cennika na stronie internetowej strona ciągle w rzekomej przebudowie 3 lata przebudowy strony internetowej.
Brak turnieju bo nie ma strony, w 2014 była strona, był turniej, 2015 tak samo.
Brak ligi, w 2011 roku było ponad 130 graczy, w 2015 zgłosiło się 4 graczy. :rdcard:

Gdzie się podziało 126 graczy. Czy wszyscy wyjechali na luksusowe wakacje. :::bahamas:::
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: MKT

Vivid pisze:Bo tam się w tenisa gra, a nie wgapia w ekran komórki/tabletu. :P
Choć patrząc na Janowicza, jak jest w klubie to chyba JJ ma inne zdanie. rotfl
Jeszcze się kiedyś zdziwisz jak JJ wejdzie na forum, założy konto i za te lata przyjmowania obelg napisze tylko "do zobaczenia na kortach". :D

P.S. a biorąc pod uwagę posturę to w tłum się nie wtopisz. ;D
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: MKT

Spokojnie, przecież ja z niepoważnymi ludźmi na kort nie wychodzę. :P
Poza tym jakich obelg? O_O Tylko konstruktywna krytyka, i też od czasu do czasu.
Jazdy to ja od lat urządzam po smokowyprowadzaczce z Krakowa. rotfl Ta przynajmniej przez lata legitymuje się przyzwoitymi wynikami. ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Łódź”