marcintenisozo
Orator
Orator
Posty: 507
Rejestracja: 13 paź 2010, 08:27
Lokalizacja: Łódź

VERA Sport Łódź Siewna

VERA Sport
ul. Siewna 15
94-250 Łódź

Może ktoś się zdziwi, ale tu też są korty.
Raczej "korty".

Dziś chyba w desperacji znajomy znalazł wolny "kort". Jadę, choć nie wiedziałem dokładnie gdzie. Zagraliśmy.
Totalna egzotyka.
Nawierzchnia przypomina parkiet, szybka jak diabli.
Praktycznie nie da się grać.
Widoczność też kiepska, na co składa się:
-słabe oświetlenie
-tło z tyłu (zasłony oświetlone słońcem z wschodniej strony)

Ogólnie: dla desperatów :!provoke!:
albo rządnych przygód. :::gsmsk:::
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: VERA Sport Łódź Siewna

Grałem tam z 15 lat temu, jak otworzyli ten obiekt. Przejechać na wślizgu ponad połowę długości kortu ... bezcenne przeżycie rotfl. Ale co ciekawe pełna kontrola nad tymi uślizgami. Konstrukcja ciekawa ale niepraktyczna dla tenisa.

Faktycznie szybkie korty jak cholera. Piłka zachowuje się po koźle jak taka kauczukowa do zabawy dla dzieci. Uderzenie trzeba wyprowadzać praktycznie w momencie styku piłki z nawierzchnią, potem już pozamiatane ...

Nawierzchnia może i dobra do siatkówki, piłki nożnej itp. (były tam też takie boiska), do tenisa kompletna pomyłka.

Natomiast fajnie tam się grało w ping-ponga. Duże zamykane pokoje, stół na środku, z boku kanapa, fotele, stolik. Można posiedzieć większą ekipą, pogadać, pograć.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
daroos
Weteran
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:37
Lokalizacja: Łódź

Re: VERA Sport Łódź Siewna

Grywałem tam dawno dawno temu i już później nigdy więcej. :) Szybko od diabła, oświetlenie bardzo średnie. Najlepsze jest to, że na tej nawierzchni widziałem sporo treningów z amatorami. Na godzinę takiego treningu odbite piłki można było policzyć na palcach obu rąk. Oczywiście celowo przekoloryzowuję, ale trenować w zasadzie początkującego na tej nawierzchni to bardzo ciekawe podejście.
Nawierzchnia uniwersalna, czyli tak naprawdę do niczego lub co najwyżej dobra do piłki nożnej, w sumie w piłkę tam się dobrze gra.
Poza tą nawierzchnią korty do badmintona są w porządku, w squasha już lipa bo jest tam ogólnie zimno, a jak zimno to się w squasha nie gra dobrze ze względu na piłeczkę.
marcintenisozo
Orator
Orator
Posty: 507
Rejestracja: 13 paź 2010, 08:27
Lokalizacja: Łódź

Re: VERA Sport Łódź Siewna

Vivid pisze:Grałem tam z 15 lat temu, jak otworzyli ten obiekt. Przejechać na wślizgu ponad połowę długości kortu ... bezcenne przeżycie rotfl. Ale co ciekawe pełna kontrola nad tymi uślizgami. Konstrukcja ciekawa ale niepraktyczna dla tenisa.

Faktycznie szybkie korty jak cholera. Piłka zachowuje się po koźle jak taka kauczukowa do zabawy dla dzieci. Uderzenie trzeba wyprowadzać praktycznie w momencie styku piłki z nawierzchnią, potem już pozamiatane ...

Nawierzchnia może i dobra do siatkówki, piłki nożnej itp. (były tam też takie boiska), do tenisa kompletna pomyłka.

Natomiast fajnie tam się grało w ping-ponga. Duże zamykane pokoje, stół na środku, z boku kanapa, fotele, stolik. Można posiedzieć większą ekipą, pogadać, pograć.

Widziałem też stoły bilardowe, więc i może jakiś drinkbar się znajdzie??
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: VERA Sport Łódź Siewna

marcintenisozo pisze:Widziałem też stoły bilardowe, więc i może jakiś drinkbar się znajdzie??
I to mówi sportowiec? Wstyd. O_O

Jedziemy przetestować ten bar? :twisted: rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
marcintenisozo
Orator
Orator
Posty: 507
Rejestracja: 13 paź 2010, 08:27
Lokalizacja: Łódź

Re: VERA Sport Łódź Siewna

Chyba tu nic procentowego nie ma. :(
http://www.verasport.pl/vera-cafe

Ale Łódź nie kończy się na tym barze. :D
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: VERA Sport Łódź Siewna

marcintenisozo pisze:Ale Łódź nie kończy się na tym barze. :D
Tak? No nie wiedziałem. O_O
rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Łódź”