Oceń korty

Super
Brak głosów
0
Bardzo dobrze
33%
1
W porządku
67%
2
Ujdzie
Brak głosów
0
Do bani
Brak głosów
0
 
Liczba głosów: 3
koleżka
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 393
Rejestracja: 2 paź 2007, 21:52

WINNER - ul.Skarżyńskiego

Liczba kortów - 4 ziemia + 2 asfalt
Lokalizacja: ul. Skarżyńskiego, przy akademikach politechniki, tuż obok ulicy Wiślickiej, a więc jednej z bardziej ruchliwych biegnących w głąb nowej huty.

W ubiegłym roku korty były przygotowane dobrze, w tym sezonie grałem tylko raz i niestety tak różowo już nie było. Wydaje mi się jednak, że konserwacja następuje stopniowo, gdyż kort 1 i 2 robiły wizualnie dobre wrażenie (przynajmniej nie wyglądały na "łyse"). Korty ziemne są oświetlone. Korty posiadają ściankę, ale znajduje się ona w fatalnym stanie (dziury), poza tym odbijając można wejść w paradę grającym na dwóch kortach asfaltowych, które są w stanie kiepskim.
Za pewną rekomendację kortów można uznać to, że w ubiegłym sezonie widywałem tam trenujące Sakowicz (korty należą do jej męża więc raczej niewiele w tym dziwnego), Korzeniak, oraz kilku krakowskich zawodników.
Niestety razi brak szatni - jest tylko mała pakamerka z toaletą i prysznicem (nie wiem czy jest czynny)
Cennik kortów pod linkiem - http://www.tenis-winner.pl/index.php/Ce ... ortow.html
agassi66
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 167
Rejestracja: 7 lut 2008, 11:15

Re: WINNER - ul.Skarżyńskiego

Graliśmy tam zawsze Ligę Uczelnianą i z tego co pamiętam wiatru zawsze był dostatek.
Obrazek
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WINNER - ul.Skarżyńskiego

TO JEST TEMAT O OBIEKCIE A NIE PODZIAŁ ADMINISTRACYJNY KRAKOWA. POZAMIATANE/VIVID
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Kraków”