twm
Nowy
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 6 lut 2013, 23:24

Dlaczego warto przestrzegać Regulaminu?

Siema ! W tenisa pogrywam gdy tylko mam wolna chwile w lecie już 2 rok.Preferuje pilke nozna, ale ostatnio z braku ludzi do gry (wez tu skoluj czasem 14 typa szok :dvl(: ) zaczalem grywac w ta dyscypline i musze przyznac ze nie glupie chcialbym poprawic swoje umiejetnosci i wgl rozwijac sie ale do tego potrzebuje rakiety bo jeszcze swojej nie miałem gralem porzyczonymi i musze przyznac ze krotkie rakiety i lekkie nie dla mnie lubie pier*olniecie :angel: i sie zmieczyc przy tyto gra już nie idzie . Gralem rakietami wilsona i taka dziwna dla mnie nm ogolnie jestem osoba aktywna fizycznie dodatkowo mam adhd :D 20 lat i czasem jak sie zdenerwuje ie zzulem jej w 100% pnam sie na tym dobrze rakieta nazywala sie US Open nebieska taka byla dobra aczkolwiek nie cotrzebuje takiej rakiety takiej zeby rozwijac swe umiejetnosci przy zadkim wymianie rakiety malo kasy na to :)

1. tak jak w temacie
2. jak to amator umiem i for i back ale lepiej bez spiny wychodzi mi back,rotacja ? hmm zalezy jak przeciwnik pozwoli ;d ma byc w pi*de ;-) tylko gra jedna reka 2 rekoma nie idzie wgl zbyt duzo sily w to wkladam i lata po polach hehe :D czasem sa przeblyski i potrafimy z kolesiem naprawdę dobra wymiane na predkosci wyciagajac takie piki ze szok :D
3.styl? lubie pracowac na calym korcie ale zdecydowanie wole kontrolowac gre poza linia wiekszy czas na reakcje nie nawidze gry rzy siatce :D typowe patelnie zadko wykorzystuje 0 techniki ;d ale serwis kozacki mam za duzo sie naogladalem w eurosporcie :d jak wejdzie to nie do odpbioru :D
4. tu zostawie ? bo tak naprawdę nie wiem zbyt nie lubie jak mi reka drga jak jest lekka rakieta to ma byc takie jebni*cie od razu cczyli ciezka rakieta niekoniecznie z duza glowka wazne zebym sie rozwijal :0
5. Wilson krotka , lekka typowe scierwo paletka jak do badingtona denerwowalo do drganie reki , dluga wilsona tez kumpa 3 1/4 chyba dl jak sie nie myle i pamietam dobrze sie gralo ale troszke lekka ma i 3 us open zdecydowanie najlepsza dobry naciag nie za duza glowka a szla pila jak cza :D
6. preferuje ciezkie bic pracuje :D, siła ma pochodzić z techniki zawodnika tak mi sie wydaje , zdecydoanie kontroli rakiety w dloni ale sila tez sie liczy ale to zalezy od reki chyba tzn tak bym chcial
7. wspierac rozwoj dla samouka czasm jak kasa bedzie isc na lekcje :D
8. jedna rakieta solidna cena wiadome jak najtaniej sie da ale mysle ze te 200 zl dalbym jeżeli dojdzie do 250 max :D
Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

Re: NTRP 3.0 (ITN 7)/NTRP 3.5 (ITN 6)

ED padnie na zawał... rotfl
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: NTRP 3.0 (ITN 7)/NTRP 3.5 (ITN 6)

napalm pisze:ED padnie na zawał... rotfl
Może nie zauważy. rotfl :wink:
Obrazek Speed Graphene MP
Milanello
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 219
Rejestracja: 7 lip 2011, 21:34

Re: NTRP 3.0 (ITN 7)/NTRP 3.5 (ITN 6)

Hmm, duże wymagania masz, ale znalazłem coś. ;-P

http://www.tennis-warehouse.com/Reviews ... eview.html

Poszukaj na Allegro, czasem się coś trafi.
Obrazek
Wilson BLX ProStaff Six.One 90
twm
Nowy
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 6 lut 2013, 23:24

Re: NTRP 3.0 (ITN 7)/NTRP 3.5 (ITN 6)

co w tym zabawnego ze chce kupic cos z glowa ? wlasnie patrze na Allegro i tak sobie mysle ktoras z tych :
http://Allegro.pl/rakieta-tenisowa-head ... 57025.html

http://Allegro.pl/rakieta-tenisowa-head ... 89278.html

http://Allegro.pl/rakieta-tenisowa-wils ... 25753.html

jabyscie mogli po krotce kazda z nich skomentowac i doradzic lub tez podac inny link z Allegro z godna rakieta :D
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: NTRP 3.0 (ITN 7)/NTRP 3.5 (ITN 6)

Wilson krotka , lekka typowe scierwo paletka jak do badingtona
:::yay:::

Nie kasujcie tego, proszę! rotfl
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: NTRP 3.0 (ITN 7)/NTRP 3.5 (ITN 6)

twm pisze: jabyscie mogli po krotce kazda z nich skomentowac i doradzic lub tez podac inny link z Allegro z godna rakieta :D
Tylko jedna na Allegro wydaje mi się godna tego opisu, zwłaszcza:
twm pisze:typowe patelnie zadko wykorzystuje 0 techniki ;d ale serwis kozacki mam za duzo sie naogladalem w eurosporcie :d jak wejdzie to nie do odpbioru

W dodatku spełnia oczekiwania finansowe. Mianowicie:
http://Allegro.pl/ShowItem2.php?item=29 ... rule_id=74

Do adminów: może warto stworzyć nowy dział np. posty-kurioza, gdzie by się gromadziło takie cosie. :wink:
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
pst
Weteran
Weteran
Posty: 1151
Rejestracja: 6 maja 2011, 10:45

Re: NTRP 3.0 (ITN 7)/NTRP 3.5 (ITN 6)

Ale Koledzy są! No naprawdę! :]

Widziałem ten temat wcześniej, patrzę NTRP podobne, przeczytam może coś doradzę. Przeczytałem kawałek i szybko wróciłem do pracy, aby moja wrodzona złośliwość nie przejęła kontroli... rotfl

Tak sobie myślę, żeby tego posta nie poprawiać i dodać do przylepca gdzie jest opisane jak taki wpis powinien wyglądać - tak dla kontrastu.

A w ogóle to myślę, że ktoś sobie troszkę jajka kiwa, tylko wypalił za wcześnie bo 1 Kwietnia to dopiero 'za chwilę'.
Beware of the Hologram.
It will trick us!
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: NTRP 3.0 (ITN 7)/NTRP 3.5 (ITN 6)

napalm pisze:ED padnie na zawał... rotfl
Ja myślę, że Władza Sowiecka debatuje co z Tym zrobić. Pewnie trochę czasu jeszcze im to zajmie. Ja myślę, że post był na poważnie. Za duży wkład własny. Stylistyka nieco za to odbiega od standardu. Ja też bym to zostawił.
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: NTRP 3.0 (ITN 7)/NTRP 3.5 (ITN 6)

kolegapiszezemaadhdwiecsieodpodniegoilepiejpomozciemuszukacrakiety
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: NTRP 3.0 (ITN 7)/NTRP 3.5 (ITN 6)

Marcin_L pisze:kolegapiszezemaadhdwiecsieodpodniegoilepiejpomozciemuszukacrakiety
rotfl
Myślisz że tylko ADHD?
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: NTRP 3.0 (ITN 7)/NTRP 3.5 (ITN 6)

Może jeszcze dysleksję i ogonkowstręt. :D
Znając już co nieco tutejszych adminów sądzę, że (o ile przeżyli pierwszy szok) już wysłali ekspedycję karną, może nawet we współpracy z policją. ;-P
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: NTRP 3.0 (ITN 7)/NTRP 3.5 (ITN 6)

TomPL pisze:Znając już co nieco tutejszych adminów sądzę, że (o ile przeżyli pierwszy szok) już wysłali ekspedycję karną, może nawet we współpracy z policją. ;-P
Z autopsji? W kwestii swojego bloga też miałeś kontakt z policją, mącicielu? O_O rotfl
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: NTRP 3.0 (ITN 7)/NTRP 3.5 (ITN 6)

No to się zdziwiłem. O_O
Nic, jak skoryguje to luz.

Autor otrzymał czas do końca dnia na korektę.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: NTRP 3.0 (ITN 7)/NTRP 3.5 (ITN 6)

No bez jaj - prędzej Iśka wygra Szlema niż on to skoryguje :] .
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: NTRP 3.0 (ITN 7)/NTRP 3.5 (ITN 6)

On pewnie teraz ciężko trenuje bica, żeby miał czym uderzyć, a Wy tu szydzicie?
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
grzeszajac
Orator
Orator
Posty: 504
Rejestracja: 20 lis 2011, 20:51
Lokalizacja: Łańcut

Re: NTRP 3.0 (ITN 7)/NTRP 3.5 (ITN 6)

A może pod nickiem twm, kryje się Hardkorowy Koksu (Robert Burneika), który wyzwał Agnieszkę Radwańską na pojedynek - http://www.youtube.com/watch?v=g8bZxqMrdFk i po prostu chce się jak najlepiej przygotować. ;-)
Awatar użytkownika
matirow
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 366
Rejestracja: 19 sty 2012, 22:13
Lokalizacja: Rybnik

Re: NTRP 3.0 (ITN 7)/NTRP 3.5 (ITN 6)

grzeszajac pisze:A może pod nickiem twm, kryje się Hardkorowy Koksu (Robert Burneika), który wyzwał Agnieszkę Radwańską na pojedynek - http://www.youtube.com/watch?v=g8bZxqMrdFk i po prostu chce się jak najlepiej przygotować. ;-)

No comment. :D Jak on ta rakietę trzyma. ;/ :P Co za wybitny tłuk. :)
Obrazek Biomimetic 500
Gracz leworęczny
NTRP 2.0
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: NTRP 3.0 (ITN 7)/NTRP 3.5 (ITN 6)

hohvar pisze: Do adminów: może warto stworzyć nowy dział np. posty-kurioza, gdzie by się gromadziło takie cosie. :wink:
Po pierwsze, nie do adminów, tylko do Władzy Sowieckiej. Po drugie, jest już coś takiego - "Złote myśli".
Gary pisze:W różnych tematach często pojawiają się posty "wyjątkowe" lub takie wyjątkowe fragmenty zawierają. Czasem są to świetne riposty, czy żarty, czasem jakieś straszne wpadki, a innym razem po prostu posty pod każdym względem mądre i merytoryczne.
TomPL pisze:Może jeszcze dysleksję i ogonkowstręt. :D
W tym wypadku to raczej jest dysmózgia. :wink:
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Dlaczego warto przestrzegać Regulaminu?

Dlatego właśnie warto przestrzegać Regulaminu Forum. :wink:

Temat został zachowany jako przykład.

Wróć do „Organizacja forum”