Oceń korty

Super
Brak głosów
0
Bardzo dobrze
100%
2
W porządku
Brak głosów
0
Ujdzie
Brak głosów
0
Do bani
Brak głosów
0
 
Liczba głosów: 2
Awatar użytkownika
pivdy
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 292
Rejestracja: 27 paź 2009, 23:13
Lokalizacja: Kielce

Re: Korty Klubu Gemik

Nie, nie. Będzie dobrze. Jest już budynek w którym będą szatnie, wc, myślę że tez prysznice. Póki co jest 4 korty otwarte i jeden kryty beton. Dziś nawet na nim grałem. Jeszcze nie ma "farby" ale na zimę ma być. Docelowo miał być drugi kort kryty, ale być może będzie tak, że powstanie namiot na dwóch kortach, które już są.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Korty Klubu Gemik

No właśnie ... (siadaj pała, zdania nie zaczyna się od no właśnie) :D.
Ale (od ale też się nie zaczyna :wink: ), ale ja w tej sprawie. :D Otóż Pivdy dorzucił do wątku kortów Gemika na Prostej nowobudowany obiekt na Pakoszu.

Teraz to już pewnie większy i lepszy obiekt od tamtego. Grałem dziś rano. Obiekt jest pięknie położony (to wiedziałem) ma doskonałą nawierzchnię (10/10), wyśmienicie usytuowany, ma parking, 2 hale na wypadek niepogody, budynek klubowy w budowie w którym ma być to co jest obecnie niedostatkiem, czyli węzeł sanitarny.

Doskonała miejscówka za sprawą wtopienia go w otaczający las gwarantuje sporo cienia i chłodu tak jak dziś. Korty 4 ceglaste + 2 pod namiotem.

Cen nie znam, byłem dziś gościem :D.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB

Wróć do „Kielce”