Jak oceniasz te korty?

Super
Brak głosów
0
Bardzo dobrze
100%
2
W porządku
Brak głosów
0
Ujdzie
Brak głosów
0
Do bani
Brak głosów
0
 
Liczba głosów: 2
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Korty Aspro

Korty Aspro
Obrazek

Lokalizacja: Wręczycka 268
Nawierzchnia: Mączka
Godziny: 7:00 do 23:00
Strona: http://www.korty-aspro.pl/
Kontakt: (+48)666 749 814
Cennik: Klik!

Wrażenia...
Bardzo podoba mi się ten obiekt. Przyjemna miękka nawierzchnia, kameralna okolica, mały sklepik, miła obsługa, widoczne linie. Dla mnie obiekt ma właściwie tylko 2 wady... lokalizację (jednak b. daleko) oraz niski balon. Poza tym wad brak. Głównymi zaletami wg mnie jest świetna nawierzchnia, widoczne linie, spokój i duże wybiegi. Mogę spokojnie polecić każdemu. :]

Opis...
Obiekt składa się z 2 kortów zlokalizowanych pod balonami oraz 2 kortów otwartych. Korty posiadają linie stałe, singlowe oraz deblowe. Stałe linie są widoczne. Wszystkie korty mają oświetlenie (nie mogę się odnieść do jego jakości gdyż graliśmy za dnia). Przy każdym z kortów znajdują się 2 drewniane ławeczki oraz stoliczek. Przestrzeń około kortowa jest wg mnie w zupełności satysfakcjonująca. Zarówno po bokach jak i za końcową możemy poszaleć. Pozytywne jest oddalenie kortów od siebie, nikt nam nie wbiegnie ani nie przeszkodzi w grze. Grając pod balonem możemy czuć się odizolowani w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Taki kameralny klimacik. Toaleta, sklepik oraz serwis sprzętu.

Logistyka...
Korty raczej dla zmotoryzowanych. Częstochowa ale już tereny niezabudowane.
Jeśli chodzi o parking to jest trochę miejsca chociaż wydaje mi się że byłoby go trochę za mało gdyby wszystkie korty były oblężone, a każdy z grających przyjechałby własnym środkiem lokomocji.
Dla niezmotoryzowanych jedynym sposobem dotarcia w okolice kortów jest autobus. Jednakże po podróży komunikacją miejską czeka nas jeszcze +/- 15 minutowy spacer.

Jak w piosence: "Pole, pole, łyse pole...

Obrazek

Obrazek


Podsumowanie...
Dobrze utrzymane korty z ze świetną nawierzchnią z kortami otwartymi jak i krytymi...
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Korty Aspro

Już wiesz gdzie zagrasz z Garym? :D
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
PIXI
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 959
Rejestracja: 31 maja 2008, 19:03
Lokalizacja: Mysłowice/Sosnowiec

Re: Korty Aspro

Po jednej grze myślę że mogę napisać: Bardzo dobre korty. Nawierzchnia równa, ale jeśli ktoś gra na innej mączce to musi się przyzwyczaić, bo mocno się na niej ślizga. To jest mój jeden mały minus.
Poza tym - linie ok, nieźle widoczne, duże wybiegi.
Jeśli miałbym się czepiać - dałbym jeszcze jeden malutki minusik - dosyć krótkie (niezbyt szerokie i o niewielkiej głębokości) ławki.

Nie licząc ww. dwóch niewielkich problemów - nie mam zastrzeżeń.
out of business
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Korty Aspro

PitS pisze:Już wiesz gdzie zagrasz z Garym? :D
Gary? Ja nic nie wiem! O_O
Miałem grać z TadX'em ale niestety nie dane nam będzie. Czasem tak bywa. :)
PIXI pisze:Po jednej grze myślę że mogę napisać: Bardzo dobre korty. Nawierzchnia równa, ale jeśli ktoś gra na innej mączce to musi się przyzwyczaić, bo mocno się na niej ślizga. To jest mój jeden mały minus.
Fakt... kwestia preferencji... ale jak ktoś dobrze ślizga się na mączce to wg mnie ta nawierzchnia jest dla niego idealna.
PIXI pisze:Jeśli miałbym się czepiać - dałbym jeszcze jeden malutki minusik - dosyć krótkie (niezbyt szerokie i o niewielkiej głębokości) ławki.
Fakt... Ja miałem torbę stojąca więc miałem trochę więcej miejsca niż Ty. Ławki zawsze można wymienić na "parkowe" i wtedy będzie już gicior. Torba x12 wejdzie i miejsce na rogi się znajdzie ::!dvl!::

Niemniej obiekt godny polecenia. :]
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
WarriorsOfAden
Weteran
Weteran
Posty: 1795
Rejestracja: 31 lip 2009, 18:56
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Korty Aspro

Nawierzchnia kortów jest zrujnowana. Linie krzywe, kamienie wychodzą z kortu, straszne dziury, koleiny, pod balonem nie ma nic mączki miejscami, ponadto jak trochę popada to balon przecieka i niestety spadające krople robią spore dziury.

Rok temu nawierzchnia tych kortów należała do najlepszych w Częstochowie, dziś powiedziałbym, że jest najgorsza.
ObrazekOrganix 8
NTRP 3.0
"Whatever doesn't kill you, simply makes you stranger"

"Szaleństwo i długie piesze spacery to okno z najrozleglejszym widokiem na ludzką naturę"
aspro
Nowy
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 2 lip 2011, 16:26

Re: Korty Aspro

Na kortach wszystko w jak najlepszym porządku, zwłaszcza po wymianie 'kortowego' , poprzedni "WarriorsOfAden" niestety się nie sprawdził i jak widać nie pozostaje mu nic innego jak tylko złośliwe i nieprawdziwe komentarze. Zapraszamy w celu sprawdzenia i własnej opinii.

Aspro
Awatar użytkownika
WarriorsOfAden
Weteran
Weteran
Posty: 1795
Rejestracja: 31 lip 2009, 18:56
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Korty Aspro

aspro pisze:Zapraszamy w celu sprawdzenia i własnej opinii.
Ktoś chyba ma o coś pretensje, cóż... :rolleyes:

Przepraszam wszystkich forumowiczów za moją bezczelną postawę, jestem kłamcą i chcę tylko aby działalność na kortach upadła... No tak, po tym jak odszedłem (sam) z Aspro marzę tylko o tym, aby się odegrać. A więc od początku.

Czy kamienie wychodzą z kortu, hm... kłamstwo? Nie wydaję mi się.
Dziury i koleiny, hm... rzeczywiście na zewnątrz jest idealnie równo? Jak mogłem to przegapić.
Przeciekający balon nr 2, no proszę, litości. :rolleyes:

Najlepsze jest to, że te wszystkie oszczerstwa mogłem napisać TYLKO będąc "wewnątrz", przecież normalny gracz by tego w życiu nie zauważył... Więc jak taki bezczelny łebek może wyciągać nieprawdziwe brudy na zewnątrz?

To jest i będzie tylko moja opinia, każdy może mieć własną. Podjechać, pograć parę razy.

Zapewne teraz zaczną się starania o poprawę nawierzchni i dobrze. Bardzo fajny obiekt. Szkoda tylko, że tak zaniedbana została nawierzchnia. Oby się to szybko zmieniło.
Ostatnio zmieniony 2 lip 2011, 16:55 przez WarriorsOfAden, łącznie zmieniany 2 razy.
ObrazekOrganix 8
NTRP 3.0
"Whatever doesn't kill you, simply makes you stranger"

"Szaleństwo i długie piesze spacery to okno z najrozleglejszym widokiem na ludzką naturę"
aspro
Nowy
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 2 lip 2011, 16:26

Re: Korty Aspro

Dziwne, że "WarriorsOfAden" sam regularnie grywał do czasu zakończenia swojej pracy (przed rozpoczęciem również) regularnie po 2h tygodniowo, nie jesteśmy jedynymi kortami w Częstochowie więc skąd ten wybór? Interesująca jest też data pierwszego wpisu, dzień zakończenia jakże obiecującej kariery.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Korty Aspro

aspro pisze:Dziwne, że "WarriorsOfAden" sam regularnie grywał do czasu zakończenia swojej pracy (przed rozpoczęciem również) regularnie po 2h tygodniowo, nie jesteśmy jedynymi kortami w Częstochowie więc skąd ten wybór? Interesująca jest też data pierwszego wpisu, dzień zakończenia jakże obiecującej kariery.
Będę teraz bardzo szczery i tak to proszę potraktować. Zawsze irytowali mnie Szefowie Sztabu którzy zaczynają być bardzo rozmowni po zakończeniu kariery i zamieniają się w elokwentnych krytyków swoich uprzednich obiektów uwielbienia, w postaci przełożonych.

To w oderwaniu od stanu fatycznego obiektu jest po prostu żenujące.

Poza tym WoA, ocenianie kortu na którym się odpowiada za stan nawierzchni? Nie uważasz że to było nadużycie?
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

Re: Korty Aspro

Czy dobrze zrozumiałem? WoA pracował na tych kortach a negatywny wpis został dodany po "rozstaniu"?
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Awatar użytkownika
WarriorsOfAden
Weteran
Weteran
Posty: 1795
Rejestracja: 31 lip 2009, 18:56
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Korty Aspro

napalm pisze:Czy dobrze zrozumiałem? WoA pracował na tych kortach a negatywny wpis został dodany po "rozstaniu"?
Tak...
ObrazekOrganix 8
NTRP 3.0
"Whatever doesn't kill you, simply makes you stranger"

"Szaleństwo i długie piesze spacery to okno z najrozleglejszym widokiem na ludzką naturę"

Wróć do „Częstochowa”