Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

Liczba challenge'y w secie

Ostatnio usłyszałem podczas meczu który komentował Karol Stopa stwierdzenie, które mnie zastanowiło. Otóż sprawa dotyczy liczby challenge'y. Powiedział on, że jeśli do tie-breaka nie wykorzysta się wszystkich "sprawdzeń" to zostają one wyzerowane a już w samym tie-breaku otrzymuje się tylko jeden dodatkowy challenge. I tylko ten jeden można wykorzystać.
Nie jest tak że niewykorzystane sprawdzenia przechodzą do tie-breaka plus w tie-breaku otrzymuje się jeden dodatkowy challenge?
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Liczba challenge'y w secie

Też to słyszałem. Do tej pory było tak że challenge przechodzą na TB. Nawet przecież mówiło się o oszczędzaniu challenge'y na tiebreak bo tam każda piłka może zadecydować o secie.

Nie wiem czy coś się zmieniło...
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Liczba challenge'y w secie

El Diablo pisze:Też to słyszałem. Do tej pory było tak że challenge przechodzą na TB. Nawet przecież mówiło się o oszczędzaniu challenge'y na tiebreak bo tam każda piłka może zadecydować o secie.

Nie wiem czy coś się zmieniło...
Też to oglądałem. Nic się nie zmieniło. Stopa się pomylił, nie pamiętam co to był za mecz, ale jeden gracz brał w tie-breaku 2 razy challenge.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

Re: Liczba challenge'y w secie

Gary pisze:
El Diablo pisze:Też to słyszałem. Do tej pory było tak że challenge przechodzą na TB. Nawet przecież mówiło się o oszczędzaniu challenge'y na tiebreak bo tam każda piłka może zadecydować o secie.

Nie wiem czy coś się zmieniło...
Też to oglądałem. Nic się nie zmieniło. Stopa się pomylił, nie pamiętam co to był za mecz, ale jeden gracz brał w tie-breaku 2 razy challenge.
Pomylił i szedł z zaparte. Zawodnik A wziął pierwszy challenge, a kilka piłek później drugi. Stopa się zapowietrzył, powiedział że drugi challenge wziął zawodnik B i nie kontynuował tematu.
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.

Wróć do „Zasady gry”