Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Tenis w Polsce i nie tylko

Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Tenis w Polsce i nie tylko

No to jest niezłe:
No tak, facet przyszedł do mnie na trening i ja mówię: „No to rozgrzej teraz woleja”. Na co on w wieku 21 lat odpowiada: „ale ja nie rozgrzewam woleja, bo ja nim nie gram”.
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Tenis w Polsce i nie tylko

Czytałem jakoś przedwczoraj, dobry wywiad, Iwański nie boi się mówić tego, co myśli.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Tenis w Polsce i nie tylko

A widzieliście jak do tego wdał się w polemikę w komentarzach do tego wywiadu? Szacuneczek :).
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Tenis w Polsce i nie tylko

Artlight pisze: 30 gru 2019, 12:21 A widzieliście jak do tego wdał się w polemikę w komentarzach do tego wywiadu? Szacuneczek :).
Też widziałem i też sobie pomyślałem, że mało komu się chce.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Tenis w Polsce i nie tylko

Zawsze mówił co myśli i za to często obrywał czy tracił. Ale przynajmniej mógł zawsze patrzeć na siebie w lustrze.
Nic nowego. Brak kompleksowego planu szkolenia w PZT, brak tam generalnie czegokolwiek.
Podejście o jakim już pisałem nie raz - trzeba szybko wprowadzić produkt (zawodnik) na kort i zarabiać bo przydatność nie będzie długa. W ten sposób należy eliminować to co "zbędne" - np. wolej. Dziwić się Majchrzakowi? A skąd ma mieć wzorce?
Zawodnicy 14-16 lat dostają nierzadko niezłe cięgi od amatorów w deblu bo w małych gierkach czy piłkach sytuacyjnych są jak dzieci we mgle. Tenis ma być fizyczny i generalnie sprowadza się do tego by każdą kolejną piłkę pierd...lnąć mocniej od poprzedniej. Jak gość za siatką hołduje tej samej filozofii to tragedii nie ma, błędy się względnie znoszą, gra się wygodnie, kwestia kto ma ciut lepszy dzień itd.
Niestety ci co powinni to rozumieć jednak nie rozumieją, że to tylko tak pozornie wygląda ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Różności tenisowe”