kefas
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 233
Rejestracja: 8 sie 2019, 08:58

Re: Bukmacherka

optymista pisze:Kuponów nie będę wrzucał, bo chyba już tylko we 2 to czytamy
Nie bądź tego taki pewien. ;)
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6727
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Bukmacherka

optymista pisze:Ładnie, ładnie - czas podnieść stawki. :D
Tak z jedno zero więcej? Nie da rady, nie stać mnie na większe stawki. Wygrywam tak mniej więcej co 3 kupon, a że zazwyczaj gram na kursy 3-6 to jestem mniej więcej na zero, może ciut na plus. Zmiana stawki z 10zł na 100zł zmieni tylko poziom stresu. :]
Np. dzisiaj totalnie nie wyszło i to co wczoraj zarobiłem prawie w całości przegrałem (kurs był 5.27):
Obrazek

Już trzeci rok regularnie gram i nie mogę znaleźć systemu na w miarę bezpieczne wygrywanie. Po pierwsze za słabo przewiduję, po drugie zdarzają mi się ryzykowne zakłady a po trzecie... to jest sport. :D
optymista
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 317
Rejestracja: 28 sty 2019, 15:00

Re: Bukmacherka

Graj handicapy setowe, zamiast całych meczów po kursach 1,7 weź seta za 1,3 - szczególnie w WTA (chociaż akurat nie w tych meczach co wtopiłeś).
Putintseva dała dziś ciała niesamowicie. ;/ Jabeur grała poprzednią jesień świetnie, teraz jej się przypomniało że ma punkty do obrony.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6727
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Bukmacherka

Miałem wczoraj wreszcie trochę czasu i ułożyłem sobie ładny kuponik z kursem ~5 i ładnie szło, ale dziś rano patrzę, że Goffin popisowo spartolił sprawę - 3:6 1:6, nawet granie na setowe handicapy by nie pomogło, koszmar...
Obrazek
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6727
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Bukmacherka

Goffin mnie prawie załamał ale postanowiłem dać sobie jeszcze jedną szansę w tym tygodniu i wczoraj weszło:
Obrazek

Tylko Cilic miał problemy (na szczęście w TB się ogarnął), reszta spoko. Dawno z takim kursem nie wygrałem :::yay:::
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Bukmacherka

Brawo :). Ładny kupon.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
optymista
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 317
Rejestracja: 28 sty 2019, 15:00

Re: Bukmacherka

312 921 999 016 241 255
wklejcie sobie numer kupony i płaczcie razem ze mną... najgorsze, że SKT1 (koreańce) podłożylo się FNC (Europa), żeby wywalić z turnieju RNG (chińczyki)... :(
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6727
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Bukmacherka

Rozumiem rozpacz (jak tam był kurs?!) ale z drugiej strony płakać nie będę, bo to szaleństwa jakieś! I jeszcze e"sport"...
optymista
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 317
Rejestracja: 28 sty 2019, 15:00

Re: Bukmacherka

Dokładnie 105,11

No wiesz, Esport powoli pnie się do góry pod każdym względem, aktualnie trwają mistrzostwa świata w LoLu. Zeszłoroczna edycja miała 200 mln odsłon oglądalności i pulę nagród 5 mln $, czyli na poziomie tenisowych mastersów. Natomiast o takiej oglądalności to tenis może chyba pomarzyć. A taka Dota2 ma 4x większe fundusze. Zresztą już deklasują takie sporty jak np. siatkówka, nie mówiąc o snookerze czy ping-pongu. Szczególnie w Azji, w Korei taki Faker ma podobny status do Lewadowskiego, a w Chinach Uzi ma kontrakt z Nike i reklamuje odzież z LeBronem. Czy się to nam podoba czy nie trzeba ten segment brać na poważnie (i nie mówię o samym typowaniu)
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6727
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Bukmacherka

Nic mi nie mówią te nazwy, to zdecydowanie nie moja bajka i zdecydowanie nie uważam tego za sport (podobnie jak np. szachy), ja odpadam, za stary jestem na takie wynalazki. ;)

Ale żeby za 100 grać z kursem 100 to trzeba być naprawdę OPTYMISTĄ. :D
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6727
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Bukmacherka

Jakaś dobra passa mi się zaczęła - po wygranej w piątek wczoraj wysłałem 2 kupony i oba weszły. :D

Obrazek
Z drugiej strony można powiedzieć, że po prostu niespodzianek nie było a ja gram zachowawczo. :]

W Szekesfehervar (W100, gra tam nasza żeńska II liga: Kawa, Fręch i Maja) też (dla mnie) niespodzianek nie było ale przecież trzeba wybrać te "pewne" spotkania. :twisted:
Obrazek

Może powinienem dzisiaj zagrać w lotka? :?
optymista
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 317
Rejestracja: 28 sty 2019, 15:00

Re: Bukmacherka

Ładnie Tom :::gd::: Przy okazji, nie boisz się o ustawione mecze na takim niskim poziomie granie? Jednak co jakiś czas wypływają mniejsze lub większe afery w tym temacie, masz jakąś wiedzę w tym temacie?

Dziś czarny dzień dla buków, LM weszło tak mocno, ze chyba każdy kto puścił kupon z zamkniętymi oczami to coś wygrał. :::yay:::
https://www.fotosik.pl/zdjecie/49f1e083b7ae7340
Jeszcze miałem 2 podobny, ale Sasha wafel dał popis, nie rozumiem typa, ze tak mecze oddaje, mając 4-0 w tiebreaku... :rolleyes:
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6727
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Bukmacherka

No pięknie, rozwaliłeś buków na kwotę równą mojemu budżetowi rocznemu!
Co do ITF to pewnie i ktoś tam coś czasami może przekręcić ale podglądam czasami te mecze (live.itftennis) i widzę, że dziewczyny walczą jak trzeba. :)
Zagrałem w lotka, za dychę i... nic. To chyba wrócę do tenisa i sts...
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6727
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Bukmacherka

Wróciłem do tenisa i turnieju ITF w Szekesfehervar. Kurs prawie 7, 4 pewniaki i jeden mecz przeciw bukom, że nasza Maja Chwalińska nie da rady:
Obrazek

No i się zastanawiam, czy Badosa (WTA 93) miała zapaść czy to był... przekręt? Rozstawiona z nr 1 po wygraniu pierwszego seta z kwalifikantką (V.Kan, którą w Warszawie nasza Maja rozjechała w sierpniu) następne sety przegrywa 0:6, 1:6 i zamiast 100zł do przodu to mam zgryz. :?
optymista
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 317
Rejestracja: 28 sty 2019, 15:00

Re: Bukmacherka

Może czas zacząć do przodu wrzucać kupony i kursy. Przeglądam właśnie puchar Davisa. Bukmacherzy jeszcze nie poświęcili na to 10 sekund. Kurs na faworyta ofc Hiszpania 4,0, Chorwację 6,0 - czysty żart. Taka Japonia 15,0 znowu żart. A największy żart to Włochy: 40,0. :D I to moim zdaniem jest warte zagrania, bo z tak dysponowanym Berrettnim oraz Fogninim i w miarę przyzwoitym deblem (Bolleli +), nie powinni mieć problemów z wygraniem grupy. Następnie mecz z Belgią, gdzie po wygranej powinny pojawić się cash-outy. :)
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6727
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Bukmacherka

Na Davisa nie zamierzam grać. Właściwie w październiku dla mnie sezon się kończył ale jeszcze w porywie impulsu puściłem taki kuponik z fajnymi kursami:
Obrazek
Niestety, młody nie dał rady...
Czas podsumować rok:
- zagrałem 137(!) kuponów za łączna kwotę 2519zł
- wygrałem 42 razy na kwotę 2906zł
- obstawiałem za kwoty w zakresie 5 - 50zł
- wygrywałem kwoty w zakresie 19 - 168zł
- kursy wygrywające były w zakresie 2-10, czyli można zawsze wygrać. ;)
Porównując z zeszłym rokiem zanotowałem niewielki postęp jeśli chodzi o zysk (prawie 400zł do 200zł z 2018r.), pozostałe wskaźniki na podobnym poziomie, czyli ot taka bezpieczna gra. :]
kefas
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 233
Rejestracja: 8 sie 2019, 08:58

Re: Bukmacherka

Ładnie. Pierwszy raz widzę, żeby w długim terminie ktoś nie przegrał. :) Chociaż i tak najwięcej wygrało ministerstwo finansów. :/
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6727
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Bukmacherka

W Australii i Nowej Zelandii grają już na całego - pora zacząć nowy sezon!
Na początek obstawiłem kilka "pewnych" meczyków w Adelajdzie i w eliminacjach AO oraz na Linette, bo z dobrym kursem przeciwko Davis. Jak da radę to będzie parę złotych na dobry początek i obstawianie w AO. :)
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6727
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Bukmacherka

Niestety, Linette po raz kolejny pokazała, że nie można nią liczyć. Owszem, jest stabilną zawodniczką Top'100, która może... przegrać z każdą zawodniczką z tejże Top'100. ;)
Obrazek

No trudno ale nie dam się tak łatwo zniechęcić. :]
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6727
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Bukmacherka

Drugie podejście i znowu Polak w głównej roli, negatywnej niestety:
Obrazek

Dobra, od jutra żadnego obstawiania meczy Polaków. :]

Wróć do „Różności tenisowe”