gumisi15
Nowy
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 25 cze 2017, 19:51

Turniej tenisa

Witam.
Czy są gdzieś w Polsce w najbliższym czasie organizowane turnieje tenisa, na których grają jacyś bardziej znani tenisiści i na które nie są drogie bilety? Mój mężczyzna dużo gra w tenisa i ostatnio powiedział mi, że nigdy nie oglądał profesjonalnej gry na żywo. Chciałabym mu zapewnić taką atrakcję, jednak nie bardzo orientuję się w temacie. Będę wdzięczna za jakieś wskazówki.
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Turniej tenisa

Chyba Sopot: 3/8 lip 2017 roku.
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Turniej tenisa

Pojęcie "znany tenisista" jest tu względne. Z uwagi na rangę imprez w Polsce i pule nagród tam oferowane na nikogo faktycznie szerzej znanego nie licz.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
rubipatrol
Bywalec
Bywalec
Posty: 59
Rejestracja: 10 lut 2015, 08:52

Re: Turniej tenisa

We Wrocławiu pojawiają się czasem zawodnicy godni uwagi, a i ceny biletów są do przyjęcia bo bywało, że wejście było za darmo. Niestety trzeba czekać do wiosny.
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Turniej tenisa

Od 15 lipca Poznań Open. Najwyżej rozstawionym zawodnikiem będzie Casper Ruud. Młody, perspektywiczny. Warty obejrzenia dziś bo może za parę lat będzie rządził w turniejach znacznie wyższej rangi.
Rafa też zaczynał w Polsce. :wink:
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Turniej tenisa

Majorka pisze:Od 15 lipca Poznań Open. Najwyżej rozstawionym zawodnikiem będzie Casper Ruud. Młody, perspektywiczny. Warty obejrzenia dziś bo może za parę lat będzie rządził w turniejach znacznie wyższej rangi.
Rafa też zaczynał w Polsce. :wink:
DelPo, Pouille, Goffin i inni znani też grali u nas.

W tym roku Janowicz ma grać.
Awatar użytkownika
wwojtek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 810
Rejestracja: 18 wrz 2013, 20:17

Re: Turniej tenisa

Dorzucić do tego można challenger Pekao Szczecin Open, w tym roku w dniach 11-17 września.
8:7 40:15

Wróć do „Różności tenisowe”