Awatar użytkownika
iwan
TROLL
Posty: 306
Rejestracja: 18 sty 2016, 12:18

Porównania historyczne graczy i forumowiczów

keicam pisze:
iwan pisze: Ale pomyśl. Jeśli do tej pory cieszący się dobrym zdrowiem Roger nie mógł wygrać nic większego to może teraz będzie lepiej. Nastąpiła jakaś zmiana, może to kolano jednak mu dokuczało, nie mógł dłużej pobiegać, czy coś... Teraz wróci odmieniony, świeższy i naładowany pozytywną energią. Bo gorzej już być nie może więc nie ma się co martwić - będzie lepiej ... albo tak samo. :wink:
Nawet jeśli zakwalifikować to jako tekst "na podryw", to dążysz do tego aby do śmierci pozostać "prawiczkiem"!
A co powinienem robić? Przytakiwać co "poważniejszym" z Was, słodzić, wypisywać jakieś banalne dyrdymały?
Nie przyszło Ci do głowy, że mi nie zależy na "awansie"? Piszę to co chcę, nie muszę się martwić czy komuś się to spodoba - czy nie, czy będę grzeczny - czy nie, mądry - czy głupi, uprzejmy - czy akurat trochę wredny. To jest wolność właśnie. A wszystko przy zachowaniu stosownych norm, kultury wypowiedzi, dobrego smaku.
Polecam spróbować.
Awatar użytkownika
Jacek iREM
Weteran
Weteran
Posty: 1875
Rejestracja: 20 sie 2013, 09:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt: Strona WWW

Re: Roger Federer

iwan pisze:
keicam pisze:
iwan pisze: Ale pomyśl. Jeśli do tej pory cieszący się dobrym zdrowiem Roger nie mógł wygrać nic większego to może teraz będzie lepiej. Nastąpiła jakaś zmiana, może to kolano jednak mu dokuczało, nie mógł dłużej pobiegać, czy coś... Teraz wróci odmieniony, świeższy i naładowany pozytywną energią. Bo gorzej już być nie może więc nie ma się co martwić - będzie lepiej ... albo tak samo. :wink:
Nawet jeśli zakwalifikować to jako tekst "na podryw", to dążysz do tego aby do śmierci pozostać "prawiczkiem"!
A co powinienem robić? Przytakiwać co "poważniejszym" z Was, słodzić, wypisywać jakieś banalne dyrdymały?
Nie przyszło Ci do głowy, że mi nie zależy na "awansie"? Piszę to co chcę, nie muszę się martwić czy komuś się to spodoba - czy nie, czy będę grzeczny - czy nie, mądry - czy głupi, uprzejmy - czy akurat trochę wredny. To jest wolność właśnie. A wszystko przy zachowaniu stosownych norm, kultury wypowiedzi, dobrego smaku.
Polecam spróbować.
Wyluzuj. Bo się ośmieszasz. Wypisujesz kompletne dyrdymały i się dziwisz że ludziska się z tego śmieją. Masz prawo to pisać. A inni mają prawo to skomentować, albo już nawet nie, bo po co...
Aktualnie: Rehabilitacja po artro drugiego kolana
NTRP chwilowo zero | BLOG | ZABAWKI | USO 2005 | TENISpo50.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Roger Federer

Jak ktoś chce porównywać i wyciągać wnioski z aktualnych spotkań Djokovic - Federer to polecam to:
https://www.youtube.com/watch?v=f0vAKePWLJg
Novak to strasznie cieniutki bolas ...
I nawet nie chcę słyszeć jęczenia, że Safin był na topie, a Djokovic to szczawik.
Patrzymy na cyferki w wyniku. :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Marcoone
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 389
Rejestracja: 2 lip 2012, 22:16
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Roger Federer

Można by teraz porównać dzisiejszego Novaka z dzisiejszym Safinem.
I nie ma co jęczeć, że Novak jest na topie a Marat nie gra. Wyobraźmy sobie wynik. :)

Mówiąc krótko oba porównania trochę z d...y. ;)
Awatar użytkownika
ekba
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 462
Rejestracja: 5 mar 2014, 14:28

Re: Roger Federer

Vivid pisze:Jak ktoś chce porównywać i wyciągać wnioski z aktualnych spotkań Djokovic - Federer to polecam to:
https://www.youtube.com/watch?v=f0vAKePWLJg
Novak to strasznie cieniutki bolas ...
I nawet nie chcę słyszeć jęczenia, że Safin był na topie, a Djokovic to szczawik.
Patrzymy na cyferki w wyniku. :P
Dawno tak idiotycznego porównania nie widziałem.
Awatar użytkownika
iwan
TROLL
Posty: 306
Rejestracja: 18 sty 2016, 12:18

Re: Roger Federer

Vivid pisze:Jak ktoś chce porównywać i wyciągać wnioski z aktualnych spotkań Djokovic - Federer to polecam to:
https://www.youtube.com/watch?v=f0vAKePWLJg
Novak to strasznie cieniutki bolas ...
I nawet nie chcę słyszeć jęczenia, że Safin był na topie, a Djokovic to szczawik.
Patrzymy na cyferki w wyniku. :P
Jak można wyrażać się o Djokoviciu w taki sposób, dając za przykład jego grę z 2005 r. 11 lat temu. Szok! Totalna ignorancja albo prowokacja. :::bd::
tkpp
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 225
Rejestracja: 12 mar 2013, 10:42

Re: Roger Federer

Cieniutkim bolasem pozostaje się do końca życia. Każdy kto wyczyniał kiedyś sport wyczynowy to zrozumie, a amatorom nie warto tłumaczyć. Tyle w temacie.
Awatar użytkownika
kszymon
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 212
Rejestracja: 18 sty 2016, 22:24

Re: Roger Federer

Dzień dobry. :D W ramach przywitania się na forum, wrzucę filmik, który bardziej jest związany z tematem tego topicu niż poprzednie, a z drugiej strony postawie pytanie, które z kolei jest związane z waszymi ostatnimi dywagacjami
https://youtu.be/HF10CTQyyxs
czy Novak byłby w stanie wygrać z którymś z nich. ;) Jedno jest pewne, że Serb ma super psychikę, której brakowało czasami Rogerowi, i wkurzałem się tym kilka lat temu, tak samo wkurzam się ostatnio, kiedy przegrywał US Open, i pierwsze dwa sety w AO. Gdyby wdrukować mu do świadomości, że przeciwnikiem jest ktoś inny, to jestem pewny, że te dwa sety wyglądały by zupełnie inaczej... Ale warto pamiętać o tym, że to jest top wyczynu, tak niesamowity top, że aż trudno to sobie wyobrazić. Wtedy psychika może decydować o wszystkim.
Awatar użytkownika
iwan
TROLL
Posty: 306
Rejestracja: 18 sty 2016, 12:18

Re: Roger Federer

kszymon pisze:Dzień dobry. :D W ramach przywitania się na forum, wrzucę filmik, który bardziej jest związany z tematem tego topicu niż poprzednie, a z drugiej strony postawie pytanie, które z kolei jest związane z waszymi ostatnimi dywagacjami
https://youtu.be/HF10CTQyyxs
czy Novak byłby w stanie wygrać z którymś z nich. ;) Jedno jest pewne, że Serb ma super psychikę, której brakowało czasami Rogerowi, i wkurzałem się tym kilka lat temu, tak samo wkurzam się ostatnio, kiedy przegrywał US Open, i pierwsze dwa sety w AO. Gdyby wdrukować mu do świadomości, że przeciwnikiem jest ktoś inny, to jestem pewny, że te dwa sety wyglądały by zupełnie inaczej... Ale warto pamiętać o tym, że to jest top wyczynu, tak niesamowity top, że aż trudno to sobie wyobrazić. Wtedy psychika może decydować o wszystkim.
Takie porównania, dywagacje nie mają sensu. Bo zaraz ktoś powie, że Rafa grał wtedy taki tenis, że nikt by z nim nie wygrał. A drugi stwierdzi, że Roger by wygrał, gdyby się nie spalił przy meczbolu. Trzeci natomiast by powiedział, że Novak gra teraz taki kosmos, że w historii tenisa jeszcze nikt tak nie grał. Poza tym posiada gen zwycięzcy, tzw. mocną psychę. I gdyby się głębiej zastanowić, każdy będzie miał rację. O wygraniu meczu, którego przebieg mówi nam o tym, że gracze są równorzędni, decydują szczegóły, pojedyncze piłki. Kiedyś Novak przegrał mecz bo niby wtargnął na siatkę, choć był lepszy. Ale czy był? Przecież przegrał. Nikt nie jest w stanie teraz tego zweryfikować. Pamiętam też mecz Rogera w półfinale USO, gdzie miał dwie piłki meczowe przy własnym serwisie, które przegrał a później cały pojedynek. Nie wspomnę już o sześciogodzinnej walce gladiatorów w AO. To jest sport, to jest tenis i w tym jego piękno. Oglądamy mecz trzy, cztery, pięć godzin i nagle się okazuje, że wynik zależy od jednej piłki wystrzelonej w siatkę na przykład.
Dlatego uwielbiam oglądać rywalizację w tenisie na najwyższym poziomie. Dlatego tak lubię Djokovicia, który jest mistrzem w wygrywaniu przegranych zdawałoby się spotkań. :::gd::: :D :::yay:::
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Roger Federer

iwan pisze:
Vivid pisze:Jak ktoś chce porównywać i wyciągać wnioski z aktualnych spotkań Djokovic - Federer to polecam to:
https://www.youtube.com/watch?v=f0vAKePWLJg
Novak to strasznie cieniutki bolas ...
I nawet nie chcę słyszeć jęczenia, że Safin był na topie, a Djokovic to szczawik.
Patrzymy na cyferki w wyniku. :P
Jak można wyrażać się o Djokoviciu w taki sposób, dając za przykład jego grę z 2005 r. 11 lat temu. Szok! Totalna ignorancja albo prowokacja. :::bd::
Totalna to jest - Twoja ignorancja i nieznajomość dyscypliny, czy sportu w ogóle ...

Wyjaśnię Ci to:
Nie ma sensu porównywać i wyciągać wnioski z obecnych spotkań Djokovica i Federera. Serb jest w szczytowej swojej formie, a Szwajcar już dawno poza nią. Mamy lekkie klepanie dziadka, i szacun, że dziadek daje radę. Zobaczymy jak, o ile w ogóle ..., będzie dawał sobie radę Serb w wieku 34-35 lat gdy będzie wychodził, o ile jeszcze będzie ..., na chłopaków w wieku 27-29 lat. Agassi kończył karierę chyba w wieku 36 lat na chyba 6 miejscu rankingu.
Ja chętnie poczekam i zobaczę jak zakończy Serb. Tak Szwajcar jak i Amerykanin i Serb byli numerami 1 w szczytowej formie. Zobaczymy jak zakończy się droga Serba i Szwajcara, Amerykanin już skończył i tu jest wszystko jasne - kończyć w tym wieku w top10 i rok wcześniej grać finał USO o czymś świadczy.

Tak samo absurdalnym jest porównanie w meczu jaki wskazałem, zrobiłem to z rozmysłem by pokazać, bez urazy, Twoją bezmyślność. Było jasne w 100%, że się spuszysz i wyjdzie co Ty wiesz czy rozumiesz ... rotfl
Tam Safin był w formie, a Djokovic miał ile, 17-18 lat? Co on wtedy potrafił? Wystarczy nawet porównać posturę dziś i wtedy. Tak samo można oceniać mecze pokazowe Sampras - Federer. To kompletna bzdura.

Na dziś można sobie porównywać np. Djokovica i Murraya, są w tym samym wieku czy jest raptem rok różnicy.
Między Federerem a Djokovicem jest pokolenie różnicy, tak samo jak między Samprasem i Federerem.
Tych zawodników nie można porównywać w spotkaniach bezpośrednich praktycznie na żadnym z etapów wspólnej ich gry, za duża różnica wieku. To że ze sobą rywalizowali nie zmienia faktu, że w każdym czasie tej rywalizacji obaj byli na zupełnie innych etapach swoich karier.
Można porównać osiągnięcia, i to też nie do końca, o czym długo dyskutowano w innym wątku.

W życiu tzw. "cywilnym" za pokolenia przyjmuje się różnie, czasem 10 lat, czasem 7-8 lat. W sporcie, ze względu na specyfikę, skraca się to do około 5 lat. A porównywać można ludzi gdy ich różnica wieku to maksimum 3 lata.

Każde zatem porównanie Nadal/Murray/Djokovic - Federer czy Federer - Agassi/Sampras jest delikatnie ujmując śmieszne. Najpierw młodsi byli bezlitośnie oklepywani a potem role się odwracały.

Dlatego jak mi ktoś dziś pisze, że Djokovic wielki jest bo leje Federera, to mogę takiemu IDIOCIE pokazać wskazany przeze mnie mecz i odpisać, że Serb to zwykły cienki bolek i kelner jest bo przecież w 2005 pokazał co potrafi z Safinem.
Kumasz? :P

Reasumując - wracaj chłopaku na Onet. :::gd:::
Ostatnio zmieniony 8 lut 2016, 18:39 przez Vivid, łącznie zmieniany 3 razy.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
iwan
TROLL
Posty: 306
Rejestracja: 18 sty 2016, 12:18

Re: Roger Federer

Vivid pisze:
iwan pisze:
Vivid pisze:Jak ktoś chce porównywać i wyciągać wnioski z aktualnych spotkań Djokovic - Federer to polecam to:
https://www.youtube.com/watch?v=f0vAKePWLJg
Novak to strasznie cieniutki bolas ...
I nawet nie chcę słyszeć jęczenia, że Safin był na topie, a Djokovic to szczawik.
Patrzymy na cyferki w wyniku. :P
Jak można wyrażać się o Djokoviciu w taki sposób, dając za przykład jego grę z 2005 r. 11 lat temu. Szok! Totalna ignorancja albo prowokacja. :::bd::
Wyjaśnię Ci to:
... zrobiłem to z rozmysłem by pokazać, bez urazy, Twoją bezmyślność. Było jasne w 100%, że się spuszysz i wyjdzie co Ty wiesz czy rozumiesz ... rotfl
Gdybym w to uwierzył, nazwałbym Cię prowokatorem. Bo inaczej tego zachowania ocenić nie można. Ale ja wiem, że zrobiłeś to w przypływie rozgoryczenia bo nie możesz już znieść dominacji Djokovicia. W momencie gdy dostałeś dwie szybkie kontry, jeszcze przed moją, uznałeś że trzeba z tego wyjść jakoś z twarzą. Więc co zrobiłeś? Zaatakowałeś mnie bo nikt tu za mną nie stoi. Cwaniak jesteś i tyle. :::bd::
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Roger Federer

Gdybyś poczytał to forum, czy mój blog, to byś wiedział, że mam ambiwalentny stosunek do dzisiejszych mistrzów.
Każdy ma sentyment do tych, na których grze się wychował. Dla mnie to były schyłkowe czasy tria Edberg/Becker/Lendl i czasy świetności Samprasa (miałem przyjemność poprzebijać z nim kilka piłek na Florydzie na początku lat 90-tych)/Agassiego/Couriera/Sticha/Changa. Ja już ambiwalentny stosunek miałem do Hewitta czy Safina.
O tym nie raz, nie dwa i nie trzy pisałem. Również wielokrotnie pisałem, że sentyment mam i kibicowałem zawsze Agassiemu (koleś kompletnie nie z mojej tenisowej bajki ...). Wiele razy o tym pisałem. Gość to cwaniak i oszust kortowy ale i tak kciuki jako dzieciak za niego trzymałem. Jak on skończył karierę to i ja skończyłem z przyglądaniem się pilnie rozgrywkom.
I tu znów wykazałeś się bezmyślnością, walisz jakieś smuty a nawet nie sprawdzisz jak jest :P
Ci co tu trochę siedzą wiedzą jak jest i znają mnie. Nic nie trzeba wyjaśniać.

Tak samo stali bywalcy wiedzą, że nie raz już wpuściłem jakiegoś trolla w kanał żeby pokazać kim jest.
Jesteś kolejnym moim "trofeum". Co mam powiedzieć, gratuluję? rotfl

Człowieku, zastanów się choć przez chwilę O_O
Wyciągasz wobec mnie jakieś wnioski od czapy i czynisz to kompletnie bezrefleksyjnie w środowisku jakie mnie zna i wie jak jest. To jak byś wlazł na trening strzelecki "na ostro" (ostra amunicja) poborowych i ganiał między tarczami ...
Gdyby to był trening GROM-u czy FORMOZ-y to by Cię pewnie nie trafili ;), ale poborowi, za durszlak byś w domu robił :)

Jeszcze raz reasumując - wracaj chłopie na Onet i się już nie ośmieszaj.

Taka koleżeńska rada na przyszłość. Jak wchodzisz w jakieś nowe środowisko to jak nie masz wiedzy i wrodzonej charyzmy, a tylko jakiś zapał, nawet pozytywny, to najpierw siedź cicho i obserwuj, bądź neutralny w wypowiedziach, sprawdź kto jest kto i jak to działa. Inaczej zarobisz na wejściu etykietę trolla czy oszołoma i potem będzie bardzo trudno się tego pozbyć. Nie mówię, że jesteś tu spalony, ale start masz co najmniej słaby :(
Ostatnio zmieniony 8 lut 2016, 20:05 przez Vivid, łącznie zmieniany 2 razy.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
iwan
TROLL
Posty: 306
Rejestracja: 18 sty 2016, 12:18

Re: Roger Federer

Vivid pisze: ... I tu znów wykazałeś się bezmyślnością, walisz jakieś smuty a nawet nie sprawdzisz jak jest. :P

Tak samo stali bywalcy wiedzą, że nie raz już wpuściłem jakiegoś trolla w kanał żeby pokazać kim jest.
Jesteś kolejnym moim "trofeum". Co mam powiedzieć, gratuluję? rotfl

Człowieku, zastanów się choć przez chwilę. O_O
Twój stosunek do kogokolwiek nic mnie nie obchodzi. Więc nie musisz mi wymieniać po kolei wszystkich wielkich tenisa, ani opowiadać z kim odbijałeś piłeczkę. Zainteresowało mnie jednak Twoje podniecenie, gdy opowiadasz jak to uwielbiasz wpuścić kogoś w kanał. Widać, że musisz mieć problem ze swoim jestestwem bo normalny człowiek tak się nie zachowuje. Może w ten sposób skrywasz swoje słabości, chcesz się dowartościować albo coś tam jeszcze kamuflujesz. Nie wiem. Ale Ty wiesz, dlatego to robisz. Gdy tu pierwszy raz zajrzałem, sądziłem że Twoje specyficzne poczucie humoru osadzone jest w solidnej i silnej męskiej osobowości. Teraz wiem jak bardzo się myliłem.
Nie będę już dążył do polemiki z Tobą bo widzę, że nie jesteś w niej dla mnie partnerem. Po prostu. :::bd::
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Roger Federer

Przeczytałeś kilka moich postów i uznałeś, całkiem słusznie, że jestem tu jakimś swego rodzaju lokalnym naczelnym błaznem. I wiesz co, poniekąd masz rację. Tylko ja jestem takim Stańczykiem.
Jak otworzysz podręcznik do historii to dowiesz się, że Stańczyk był błaznem na dworze jednego z królów polskich.
Już sam fakt, że podręczniki do historii wspominają o błaźnie powinno Ci dać do myślenia, przynajmniej komuś rozumnemu powinno. A wtedy taki ktoś powinien poczytać kim ten Stańczyk był faktycznie, i jakim był człowiekiem.
Wtedy zrozumiesz mój "nieskromny" fenomen tutaj. ;)

Wracaj na Onet ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
tkpp
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 225
Rejestracja: 12 mar 2013, 10:42

Re: Roger Federer

Vivid pisze: Mamy lekkie klepanie dziadka, i szacun, że dziadek daje radę.
Przecież ten klepiący dziadek jest stawiany w roli faworyta we wszystkich spotkaniach ze ścisłą czołówką, z wyjątkiem tych z Serbem...
Awatar użytkownika
iwan
TROLL
Posty: 306
Rejestracja: 18 sty 2016, 12:18

Re: Roger Federer

Vivid pisze:Przeczytałeś kilka moich postów i uznałeś, całkiem słusznie, że jestem tu jakimś swego rodzaju lokalnym naczelnym błaznem. I wiesz co, poniekąd masz rację. Tylko ja jestem takim Stańczykiem.
Jak otworzysz podręcznik do historii to dowiesz się, że Stańczyk był błaznem na dworze jednego z królów polskich.
Już sam fakt, że podręczniki do historii wspominają o błaźnie powinno Ci dać do myślenia, przynajmniej komuś rozumnemu powinno. A wtedy taki ktoś powinien poczytać kim ten Stańczyk był faktycznie, i jakim był człowiekiem.
Wtedy zrozumiesz mój "nieskromny" fenomen tutaj. ;)

Wracaj na Onet ...
Masz jakieś wysokie, nieuzasadnione mniemanie o własnych możliwościach. Aż śmieszne to jest, żeby nie powiedzieć żenujące, naprawdę. Pamiętaj, że najwartościowsi i najmądrzejsi są ludzie skromni.
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Roger Federer

iwan pisze:Pamiętaj, że najwartościowsi i najmądrzejsi są ludzie skromni.
Gary?

Przepraszam, nie mogłem się opanować. ;)
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Roger Federer

iwan pisze:Masz jakieś wysokie, nieuzasadnione mniemanie o własnych możliwościach. Aż śmieszne to jest, żeby nie powiedzieć żenujące, naprawdę. Pamiętaj, że najwartościowsi i najmądrzejsi są ludzie skromni.
Opowiem Ci bajeczkę, bajeczka będzie ... niezbyt długa. ;)

Dawno, dawno temu, na TenisNET niepodzielnie rządził jeden moderator - BM. Rządził twardą ... myszką i klawiaturą.
Wszystkich świeżaków ustawiał od razu pod ścianą i prewencyjnie rozstrzeliwał.
Pewnego dnia na forum zarejestrował się nowy użytkownik i zaczął wyrażać swoją opinię i dzielić się swoimi uwagami w toczącej się dyskusji na temat chyba sprzętu. Udzielił się też w jakimś wątku dotyczącym techniki gry.
To oczywiście nie mogło umknąć uwadze BM-a i Ten od razu przystąpił do "dyscyplinowania" świeżaka.
Świeżak jednak nie tylko nie skrewił, odparł atak i dodatkowo wypunktował dotychczasowego hegemona.
Obaj panowie poczuli do siebie respekt a potem sympatię. I dość szybko forum miało już dwóch moderatorów.
A kto był tym użytkownikiem? Oj, niespodzianka ... Vivid. rotfl
Jak zatem widać można gdzieś wejść z hukiem i zaistnieć, tylko trzeba mieć do tego ... argumenty i ciut charakteru.

Ja nie obserwowałem forum i nie wszedłem do dyskusji w kontrze do BM-a z rozmysłem by od razu "uderzyć" w najmocniejszego. Tak tylko wyszło, przypadek.

Co do Ciebie. Gdybyś tu wszedł i "zabrał się" za mnie z rozmysłem, mając do tego argumenty i jaja to byś zyskał mój szacunek, pewnie nie tylko mój.
Problem w tym, że już udowodniłeś i Ty i ja, że wszedłeś tu jak jakiś ślepiec we mgłę (a co ślepcowi mgła przeszkadza? :P).
Do tego na dzień dobry, w pierwszym kroku, wlazłeś (nie boję się ostrych porównań, nawet wobec siebie) w jedno z największych lokalnych gówien (czyli mnie :)). Czy Ciebie fascynują piloci kamikadze? Bo nie wiem jak to inaczej tłumaczyć. rotfl

Wracaj na Onet - to nie prośba, to już raczej dobra rada ...
Obiektyw pisze:
iwan pisze:Pamiętaj, że najwartościowsi i najmądrzejsi są ludzie skromni.
Gary?

Przepraszam, nie mogłem się opanować. ;)
Obi, ale Gary jest skromny, tu tylko taką pozę przyjmuje. ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
iwan
TROLL
Posty: 306
Rejestracja: 18 sty 2016, 12:18

Re: Roger Federer

Vivid pisze:
iwan pisze:Masz jakieś wysokie, nieuzasadnione mniemanie o własnych możliwościach. Aż śmieszne to jest, żeby nie powiedzieć żenujące, naprawdę. Pamiętaj, że najwartościowsi i najmądrzejsi są ludzie skromni.
Świeżak jednak nie tylko nie skrewił, odparł atak i dodatkowo wypunktował dotychczasowego hegemona.

... A kto był tym użytkownikiem? Oj, niespodzianka ... Vivid. rotfl

... Jak zatem widać można gdzieś wejść z hukiem i zaistnieć, tylko trzeba mieć do tego ... argumenty i ciut charakteru.
Znowu samouwielbienie. Uparty jesteś. rotfl
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Roger Federer

Wracaj na Onet.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Różności tenisowe”