Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Porównania historyczne graczy i forumowiczów

Ej, jeśli to rzeczywiście jest alfred, to ja szanuję jego wytrwałość. Jak ktoś wraca tutaj po raz trzeci, to znaczy że naprawdę chce tu być. Zatem wnioskuję o niewypychanie alfreda iwana trofana poza nawias naszej społeczności. Folklor musi być, a jak ktoś nie dzierży, to niech omija po prostu szerokim łukiem.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Porównania historyczne graczy i forumowiczów

Możesz mi wytłumaczyć logikę tego co piszesz? Troll wracający jak bumerang, wkurzający ludzi naokoło ma zostać... bo chce?

To mój ostatni post na jego temat, nie będę karmił trolla. :)
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Porównania historyczne graczy i forumowiczów

Bo kocha tenisa i to Forum i nie umie bez nas żyć. Nadajemy sens jego internetowej egzystencji. Lubię być sensem czyjegoś istnienia...:)
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Porównania historyczne graczy i forumowiczów

wyczesany pisze:Możesz mi wytłumaczyć logikę tego co piszesz? Troll wracający jak bumerang, wkurzający ludzi naokoło ma zostać... bo chce?

To mój ostatni post na jego temat, nie będę karmił trolla. :)
Ja, ja, ja chcę!
" Student podchodzi do egzaminu ustnego, siada, losuje pytanie, patrzy skrzywiony
- przepraszam czy mogę spróbować jeszcze raz?
- proszę bardzo mówi profesor ku zdumieniu asystenta
student losuje znów i znów skrzywiony:
- mogę spróbować jeszcze raz?
- proszę bardzo mówi profesor.
sięgnął po kolejne i znów się skrzywił
- a jakby jeszcze raz?
- proszę!
gdy kolejny raz się skrzywił, profesor poprosił o indeks a asystent pomyślał że teraz go obleje.
-trójka mówi profesor
- jak trójka? pyta asystent, przecież nic nie umiał, nie odpowiedział na żadne pytanie.
- jednak coś umiał wciąż czegoś szukał."
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
iwan
TROLL
Posty: 306
Rejestracja: 18 sty 2016, 12:18

Re: Porównania historyczne graczy i forumowiczów

"Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne."

- Bertrand Russell

Oto meritum.
Ostatnio zmieniony 13 lut 2016, 22:52 przez iwan, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Sebex
Weteran
Weteran
Posty: 1552
Rejestracja: 28 sty 2012, 16:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Porównania historyczne graczy i forumowiczów

Nie pomagasz sobie....
Awatar użytkownika
iwan
TROLL
Posty: 306
Rejestracja: 18 sty 2016, 12:18

Re: Porównania historyczne graczy i forumowiczów

Sebex pisze:Nie pomagasz sobie....
Nie wiem o co Ci chodzi... Ja jestem sobą, zawsze byłem i zawsze będę. Nie rozumiesz tego?
Awatar użytkownika
Sebex
Weteran
Weteran
Posty: 1552
Rejestracja: 28 sty 2012, 16:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Porównania historyczne graczy i forumowiczów

Zaczynasz pisać na forum. Oceniasz ludzi.... Piszesz bzdury.... Irytujesz.... Jak ktoś zwraca uwagę to odpowiadasz, że będziesz pisał co chcesz. A do tego piszesz, że opinie innych są idiotyczne.
Zastanów się czy jesteś tu tylko po to żeby pisać, bo liczy pod zdjęcie się zwiększają czy po to żeby dyskutować na tematy tenisowe? Bo jeśli to pierwsze to .... Troll a jeśli drugie to nie wychodzi Ci to.
Tym postem Cie żegnam. Już raz to zapowiedziałem ale nie wyegzekwowałem. Nie będę już odpowiadał na Twoje posty. I mam nadzieje, że jak dalej będziesz tak wkurzał ludzi to dostaniesz łatkę "troll"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Porównania historyczne graczy i forumowiczów

Powoli tworzy się TenisNET-Troll-Story :), czy pobije w ilości odcinków "Modę na sukces"? ;)

Było hasło "Uwolnić orkę" to teraz będzie "Zostawić "Fredzika""? rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
iwan
TROLL
Posty: 306
Rejestracja: 18 sty 2016, 12:18

Re: Porównania historyczne graczy i forumowiczów

Vivid pisze:Powoli tworzy się TenisNET-Troll-Story :), czy pobije w ilości odcinków "Modę na sukces"? ;)

Było hasło "Uwolnić orkę" to teraz będzie "Zostawić "Fredzika""? rotfl
Los jest jak dra­pie­rznik po­lujący na bez­bronną zwie­rzynę, lub klaun śmiejący się z żartów ro­bionych innym. :::bd::
Na­wet jeśli Two­je życie to cyrk zad­baj by nie być w nim tyl­ko klaunem, ale i ar­tystą. Wzbudzać śmiech, ale i podziw. :/
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Porównania historyczne graczy i forumowiczów

A wracając do tematu, co powrót jakiegoś trolla ma do tematu wątku? Bo to się już powoli zaczyna wszędzie rozłazić ...
No może fakt, ten troll jest trochę historyczny ;), ale to jednak zbyt luźne nawiązanie. ;) :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Różności tenisowe”