Awatar użytkownika
La_Patik-
Weteran
Weteran
Posty: 1680
Rejestracja: 15 lip 2008, 01:43
Lokalizacja: Suwałki

Bilety na Roland Garros

Witam, mam pytanie do tych osób, które kupowały już bilety na jakiś WS albo turniej Masters. Czy na stronie TennisTours można bez problemów kupić bilety, nie będzie jakiegoś zaskoczenia? Ktoś może już z tej strony korzystał i może podzielić się swoimi doświadczeniami? Wygląda wszystko normalnie chociaż mam pewne zastrzeżenia takie jak np. wyższa cena biletów na korcie centralnym na 1 rundę od ceny biletów na 1/4 również na centralnym. Oba najwyższej kategorii i dziwi mnie to... Może ktoś mnie olśni bo tego nie ogarniam :)?
boro
Orator
Orator
Posty: 582
Rejestracja: 13 wrz 2012, 14:05

Re: Bilety na Roland Garros.

La_Patik- pisze:Witam, mam pytanie do tych osób, które kupowały już bilety na jakiś WS albo turniej Masters. Czy na stronie TennisTours można bez problemów kupić bilety, nie będzie jakiegoś zaskoczenia? Ktoś może już z tej strony korzystał i może podzielić się swoimi doświadczeniami? Wygląda wszystko normalnie chociaż mam pewne zastrzeżenia takie jak np. wyższa cena biletów na korcie centralnym na 1 rundę od ceny biletów na 1/4 również na centralnym. Oba najwyższej kategorii i dziwi mnie to... Może ktoś mnie olśni bo tego nie ogarniam :)?
Pewnie można, ale to dużo drożej niż np. z oficjalnej strony Rolanda Garrosa ...zerknij tutaj, http://staticrg.cdn.fft-tickets.com/sit ... _UK_v2.pdf
Awatar użytkownika
La_Patik-
Weteran
Weteran
Posty: 1680
Rejestracja: 15 lip 2008, 01:43
Lokalizacja: Suwałki

Re: Bilety na Roland Garros

Z tym, że z tego co widzę na oficjalnej stronie RG już wszystkie bilety sprzedane a na tej stronie można jeszcze coś wyrywać dlatego o nią zapytałem. Jeszcze podobno od 13 maja na oficjalnej będzie sprzedaż biletów last minute ale jakie miejsce tam pozostały to nie wiadomo...
boro
Orator
Orator
Posty: 582
Rejestracja: 13 wrz 2012, 14:05

Re: Bilety na Roland Garros

La_Patik- pisze:Z tym, że z tego co widzę na oficjalnej stronie RG już wszystkie bilety sprzedane a na tej stronie można jeszcze coś wyrywać dlatego o nią zapytałem. Jeszcze podobno od 13 maja na oficjalnej będzie sprzedaż biletów last minute ale jakie miejsce tam pozostały to nie wiadomo...
Podając Ci tą stronę miałem na myśli właśnie sprzedaż last minute 13 maja. :wink:
Awatar użytkownika
La_Patik-
Weteran
Weteran
Posty: 1680
Rejestracja: 15 lip 2008, 01:43
Lokalizacja: Suwałki

Re: Bilety na Roland Garros

boro pisze:Podając Ci tą stronę miałem na myśli właśnie sprzedaż last minute 13 maja.
Aa.. Chyba, że tak :). A orientujesz się, czy w tym przedziale last minute są jeszcze jakieś w miarę dobre miejsca, czy tylko jakieś z dalszych trybun?
boro
Orator
Orator
Posty: 582
Rejestracja: 13 wrz 2012, 14:05

Re: Bilety na Roland Garros

La_Patik- pisze:
boro pisze:Podając Ci tą stronę miałem na myśli właśnie sprzedaż last minute 13 maja.
Aa.. Chyba, że tak :). A orientujesz się, czy w tym przedziale last minute są jeszcze jakieś w miarę dobre miejsca, czy tylko jakieś z dalszych trybun?
To już chyba loteria, ale na pewno będzie można coś fajnego wychaczyć, ja zamawiałem w momencie rozpoczęcia sprzedaży, mówię o roku 2011 a to jak pamiętam rozpoczynało się wtedy się pod koniec lutego i już wtedy zapełnienie było spore przynajmniej na pierwszą rundę, jak dalej nie wiem.
Jest też sporo koników sprzedających przed obiektem, cen niestety nie znam. :wink:
Awatar użytkownika
Sebex
Weteran
Weteran
Posty: 1552
Rejestracja: 28 sty 2012, 16:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Bilety na Roland Garros

Troszkę sobie liczą. :]
Tak, żeby już były ciekawe mecze to trzeba jechać na 3/4rundę. A żeby na pewno zobaczyć Rafę, Feda i Djoka to na dwa dni (cała runda). Wtedy jest szansa zobaczyć każdego z nich zarówno na treningu jak i meczu. Ale to koszt ok 400 Euro na osobę. Sporo.... ale bym pojechał. rotfl
Awatar użytkownika
La_Patik-
Weteran
Weteran
Posty: 1680
Rejestracja: 15 lip 2008, 01:43
Lokalizacja: Suwałki

Re: Bilety na Roland Garros

Okej boro, dzięki za pomoc. Zobaczymy co się wydarzy 13 maja :wink:.
Sebex pisze:Troszkę sobie liczą.
Poszukaj sobie cen biletów na Wimbledon rotfl.
Awatar użytkownika
Sebex
Weteran
Weteran
Posty: 1552
Rejestracja: 28 sty 2012, 16:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Bilety na Roland Garros

Wimbledon choć to tradycja itd. To dla mnie najmniej ciekawy wielki szlem. :) Mówię z perspektywy oglądania.
Oczywiście jako zawodnik to trofeum w Londynie byłoby marzeniem jak chyba większości. Jednak jeśli chodzi o oglądanie to wolałbym się wybrać na któryś z 3 pozostałych a najbardziej do Paryża. :)
Awatar użytkownika
La_Patik-
Weteran
Weteran
Posty: 1680
Rejestracja: 15 lip 2008, 01:43
Lokalizacja: Suwałki

Re: Bilety na Roland Garros

No ja tak samo, dlatego celuje w Paryż ale to już chyba za rok bo coś czuję, że nie będzie już dobrych miejscówek a ja chcę tak na tydzień oglądania się wybrać a nie na 1-2 dni.

O Wimbledonie przez chwilę myślałem ale ceny za bilet to jakaś pomyłka...

USO też chciałem ale tam z kolei trochę by wyszło za samolot w obie strony jak jeszcze dwie osoby biorę.
Awatar użytkownika
Sebex
Weteran
Weteran
Posty: 1552
Rejestracja: 28 sty 2012, 16:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Bilety na Roland Garros

Tak czy siak wyjazd na jakikolwiek Wielki Szlem to kupa kasy. Tym bardziej np. na tydzień. Jedna osoba za taki tydzień wyda z 800/1000 Euro na bilety. A jeszcze trzeba jakoś się dostać do Paryża i tam gdzieś spać i jeść. Ale i tak warto (chyba, nie byłem). :D
Ale jak pomyślę, że za tą kasę mógłbym sobie pojechać do jakiejś akademii w Hiszpanii na tydzień i sam trenować kilka godzin dziennie to patrzę na to inaczej. Jednak nie zmienia to faktu, że zobaczyć czołówkę na meczach i treningach to musi być super wydarzenie i w sumie moje marzenie. I widzę, że się muszę śpieszyć. Niedługo może być za późno aby obejrzeć Rafę czy Feda.
Robinson
Orator
Orator
Posty: 674
Rejestracja: 20 lut 2013, 19:29

Re: Bilety na Roland Garros

La_Patik- pisze:O Wimbledonie przez chwilę myślałem ale ceny za bilet to jakaś pomyłka...
Jak odstoisz w kolejce od 7 rano, to spokojnie dostaniesz wejściówkę na dany dzień. A jak już jesteś w środku, to są różne sposoby, żeby próbować wejść na jeden z 3 głównych kortów. Pozostałe korty są oczywiście w cenie wejściówki (20 funtów) i w pierwszym tygodniu można zobaczyć "za darmo" graczy z czołówki, no może nie z pierwszej ósemki.
boro
Orator
Orator
Posty: 582
Rejestracja: 13 wrz 2012, 14:05

Re: Bilety na Roland Garros

Sebex pisze:Tak czy siak wyjazd na jakikolwiek Wielki Szlem to kupa kasy. Tym bardziej np. na tydzień. Jedna osoba za taki tydzień wyda z 800/1000 Euro na bilety. A jeszcze trzeba jakoś się dostać do Paryża i tam gdzieś spać i jeść. Ale i tak warto (chyba, nie byłem). :D
Ale jak pomyślę, że za tą kasę mógłbym sobie pojechać do jakiejś akademii w Hiszpanii na tydzień i sam trenować kilka godzin dziennie to patrzę na to inaczej. Jednak nie zmienia to faktu, że zobaczyć czołówkę na meczach i treningach to musi być super wydarzenie i w sumie moje marzenie. I widzę, że się muszę śpieszyć. Niedługo może być za późno aby obejrzeć Rafę czy Feda.
Wg mnie wystarczy dwa dni bilety na drugą rundę to koszt ok. 160 euro ..dwa dni po co najmniej 10 godzin na stadionie to dużo dość :wink: w tym wstęp na jeden z trzech głównych kortów, 19 innych w cenie biletu, do wyboru do koloru, bilet tam i z powrotem ok. 700 zł, hotel można bez trudu wychaczyć za 30 40 euro doba, razem, myślę że 2 tysiące wystarczy, wersja dla oszczędnych. :wink: Tydzień na Garrosie to trochę dużo, chyba że dojdzie zwiedzanie miasta wtedy ok, ale idziemy w koszty. ;-P
Awatar użytkownika
Sebex
Weteran
Weteran
Posty: 1552
Rejestracja: 28 sty 2012, 16:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Bilety na Roland Garros

Tylko jest różnicy 40 Euro na bilecie a jednak w 4 rundzie mogą już być ciekawe mecze. I wiadomo, że każdy chce raczej zobaczyć czołówkę. :D
boro
Orator
Orator
Posty: 582
Rejestracja: 13 wrz 2012, 14:05

Re: Bilety na Roland Garros

Sebex pisze:Tylko jest różnicy 40 Euro na bilecie a jednak w 4 rundzie mogą już być ciekawe mecze. I wiadomo, że każdy chce raczej zobaczyć czołówkę. :D
Pierwsze rundy mają swój urok :wink: grają wszystkie korty, można wybierać do woli, np. kort główny mecz Isner-Nadal pięć setów horror dla Nadala, Almagro-Kubot kameralny kort nr 6 pięć setów 4 godziny gry, serwisy 200 km/h w odległości 10 metrów od ciebie...robią wrażenie, potem zwycięski kankan Kubota ...bezcenne ;-P coś dla oka mecz Any Iwanovic ;-P i na koniec Andy Murray. To wszystko można było zobaczyć za niewielką kwotę w pierwszym dniu turnieju, im dalej w las tym drożej, w drugim tygodniu praktycznie grają już tylko trzy główne korty, trybuny daleko od graczy, klimat jak w TV. :D
Awatar użytkownika
Sebex
Weteran
Weteran
Posty: 1552
Rejestracja: 28 sty 2012, 16:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Bilety na Roland Garros

Coś w tym jest. Dlatego ja bym jechał na dwie rundy. :P Druga i trzecia lub trzecia i czwarta. Bo na jeden dzień to przy pechu można nikogo nie zobaczyć z czołowych zawodników. Będą nie na tym korcie (na innym głównym) albo danego dnia nie grają. A jednak najbardziej by mi zależało na zobaczeniu top 4 podczas meczu i podczas treningu. No, aktualnie top 3 i 7 miejsce. rotfl
Awatar użytkownika
daroos
Weteran
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:37
Lokalizacja: Łódź

Re: Bilety na Roland Garros

No z tym celowaniem na 2 dni to też może być pewnego rodzaju psikus pogodowy. :D Jak "dobrze" pójdzie to obejrzysz jakieś przypadkowe mecze, w dodatku grane "na raty", a i cały plan obejrzenia czołówki może wziąć w łeb. To czarny scenariusz, ale bardzo prawdopodobny niestety. :wink: Szuma zdaje się, że ma coś do powiedzenia w tym temacie, bo poleciał na 2 dni zdaje się, z czego i tak miał "szczęście", bo padało tylko jednego, dobrze pamiętam?
Awatar użytkownika
Sebex
Weteran
Weteran
Posty: 1552
Rejestracja: 28 sty 2012, 16:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Bilety na Roland Garros

Ale czasem jest sporo wolnych miejsc na kortach centralnych. Rozumiem, że nie kupimy na miejscu biletów? W sensie pojedziemy rano i na dany dzień nie kupimy?
boro
Orator
Orator
Posty: 582
Rejestracja: 13 wrz 2012, 14:05

Re: Bilety na Roland Garros

Sebex pisze:Ale czasem jest sporo wolnych miejsc na kortach centralnych. Rozumiem, że nie kupimy na miejscu biletów? W sensie pojedziemy rano i na dany dzień nie kupimy?
Kupimy, ale tylko u konia, to prawda jest dużo wolnych miejsc, ale są to miejsca sprzedane, najwięcej świecą pustkami tzw. miejsca " vip " róznego rodzaju loże, ale tak jest wszędzie. :wink:
Awatar użytkownika
Sebex
Weteran
Weteran
Posty: 1552
Rejestracja: 28 sty 2012, 16:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Bilety na Roland Garros

No tak. To z pogodą jest loteria skoro kupujemy bilety kilka tygodni wcześniej. Albo drożej u konika. :)

Wróć do „Różności tenisowe”