Awatar użytkownika
RommeL
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 200
Rejestracja: 23 cze 2011, 21:14
Lokalizacja: Lębork
Kontakt: Facebook

Torba tenisowa Head Extreme Tennis

Witam,
a co powiecie o tej torbie HEAD EXTREME TENNIS. Dziś ją zamówiłem w bardzo ciekawej promocji za 119PLN. Patrząc na ceny w necie to o jakieś 200 PLN taniej niż np. na http://www.sportclub.com.pl/product-pol ... NNIS-.html.

Może ktoś ma taką. No i nie widzę paska na ramię. Proszę o opinie:
Obrazek
NTRP 4.5?
HEAD Graphene XT Radical Pro
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Torba tenisowa HEAD EXTREME TENNIS

Po zakupie? Opinie? Fakt w sklepie internetowym do 10 dni można oddać. U nas to działa zwykle odwrotnie.

Z torbą to jest tak że zależy czego od niej oczekujesz (czyli jak z rakietą) jedna pasuje a druga nie.
Ja postawiłem kolegom zadanie i omówili mi wszystkie torby które spełniały postawione cele, to trochę jak z przetargiem.

Cena jest niezła, to niezła torba, na plus przegroda termobag, przegroda na mokre ubrania i na buty. Na minus na razie jak dla mnie wzornictwo i przesadna pojemność, optimum widzę na poziomie 80-90l.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
RommeL
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 200
Rejestracja: 23 cze 2011, 21:14
Lokalizacja: Lębork
Kontakt: Facebook

Re: Torba tenisowa HEAD EXTREME TENNIS

Fakt, pojemność +100L, ale myślę, że świetnie się sprawdzi też jako torba podróżna :). A wyjazd do Zakopanego już za 14 dni :).
NTRP 4.5?
HEAD Graphene XT Radical Pro
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Torba tenisowa HEAD EXTREME TENNIS

RommeL pisze:Fakt, pojemność +100L, ale myślę, że świetnie się sprawdzi też jako torba podróżna :) A wyjazd do Zakopanego już za 14 dni :)
Boję się że będzie za mało sztywna.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
RommeL
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 200
Rejestracja: 23 cze 2011, 21:14
Lokalizacja: Lębork
Kontakt: Facebook

Re: Torba tenisowa HEAD EXTREME TENNIS

PitS pisze:
RommeL pisze:Fakt, pojemność +100L, ale myślę, że świetnie się sprawdzi też jako torba podróżna :) A wyjazd do Zakopanego już za 14 dni :)
Boję się że będzie za mało sztywna.
PitS: torba już jest u mnie. Na korcie sprawiła się wyśmienicie:) Wiele fajnych przegródek. O przegrodzie thermo na rakietę oraz osobna na 2L napoju nie wspomnę. No i super przegroda na mokre rzeczy i buty (wentylowana).
Co więcej, moja żonka wczoraj zabawiła się w próbne pakowanie rzeczy na podróż i tu miłe zaskoczenie. Nie jest wcale tak mało sztywna. Sprawdzi się w 100%.

No i na koniec najważniejsze: w promocji za 119PLN.

Reasumując mogę każdemu ją polecić, a jeśli dla kogoś jest za duża to pozostają jeszcze inne torby z serii EXtreme. Chociażby: http://elits.pl/c234-torby-plecaki/i964 ... mbi-283341 lub http://elits.pl/c234-torby-plecaki/i964 ... pro-283361.

Pozdrawiam :D
NTRP 4.5?
HEAD Graphene XT Radical Pro
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Torba tenisowa Head Extreme Tennis

Potwierdzam.

Widziałem mecz ligowy pomiędzy RommeLem a niejakim Potrykusem i mój miły sparingpartner dał mi ją ponosić przez chwilę. Jest bardzo wygodna w noszeniu i można do niej włożyć dużo rzeczy :) . Komora thermo trzymała, napój był w tak samo zimny jak przed meczem i w jego środku. Więc - przychylę się do opinii RommeLa.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Torba tenisowa Head Extreme Tennis

Nie no na taki pomysł żeby takim wybiegiem przyłączyć "standardowego oponenta" do pomysłu zakupu naszego sprzętu tenisowego nigdy nie wpadłem. :wink:
Masz rację, niech raz się torebka przejedzie zobaczyć góry, potem już będzie tylko do tenisa. :D
Martinek pisze:Potwierdzam.

Widziałem mecz ligowy pomiędzy RommeLem a niejakim Potrykusem i mój miły sparingpartner dał mi ją ponosić przez chwilę.
Co potwierdzam? Całym zdaniem. :wink:

Aaaa i ja to bym Ci swoją w ogóle cały czas dał nosić, taki powinien być pierwszy dan w tenisie. :D
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB

Wróć do „Inny sprzęt”