Awatar użytkownika
gural_91
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 384
Rejestracja: 11 lut 2008, 08:45
Lokalizacja: Rzeszów

Wilson Advantage Court IV

Właśnie kupiłem te buty ze względu na niską cenę (w hurtowni 128 zł zapłaciłem), bo Federerowskie butki (Nike Vapor V) już się kompletnie rozleciały (kompletnie starta podeszwa, pęknięcia). Nie jest to nic dziwnego - grałem nimi blisko dwa lata :D (w sumie to półtora bo październik-kwiecień wyszedłem zaledwie 4-5 razy na kort). Były to chyba najlepsze buty w jakich grałem - zdarzało się przecież (głównie na wakacjach), że i 5 razy w tygodniu byłem na korcie, więc to ile mi wytrzymały to jakiś kosmos (podeszwa co prawda starła się już po niecałym roku, ale szkoda mi było na nowe buty wydawać) :) Ale nie o nich tutaj.

Co myślicie o tytułowych butach? Grałem w nich zaledwie da razy i póki co zauważyłem tylko, że są sztywniejsze od Vaporów, ale wydają się za to bardziej solidne.

Oto foto :)
Obrazek
Awatar użytkownika
blinket
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 108
Rejestracja: 9 lis 2010, 14:08

Re: Wilson Advantage Court IV

Ja mam co prawda inny model, ale też budżetówki Wilsona: http://www.sportclub.com.pl/product-pol ... ilver.html
Grałem w nich na Decoturfie w zimie i buty są naprawdę ok. Przede wszystkim bardzo trwałe, wyglądają do dzisiaj jak nowe. Fakt, są dość sztywne ale dzięki temu czuje się w nich stabilnie. Mając je na nogach ma się wrażenie, że podeszwa jest dość wysoka - dodają trochę wzrostu :) Jeśli komuś zależy na trwałym obuwiu w dobrej cenie, a nie na modnym wyglądzie to może spróbować któryś z tanich modeli Wilsona.
Awatar użytkownika
gural_91
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 384
Rejestracja: 11 lut 2008, 08:45
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Wilson Advantage Court IV

blinket pisze:Ja mam co prawda inny model, ale też budżetówki Wilsona: http://www.sportclub.com.pl/product-pol ... ilver.html
Grałem w nich na Decoturfie w zimie i buty są naprawdę ok. Przede wszystkim bardzo trwałe, wyglądają do dzisiaj jak nowe. Fakt, są dość sztywne ale dzięki temu czuje się w nich stabilnie. Mając je na nogach ma się wrażenie, że podeszwa jest dość wysoka - dodają trochę wzrostu :) Jeśli komuś zależy na trwałym obuwiu w dobrej cenie, a nie na modnym wyglądzie to może spróbować któryś z tanich modeli Wilsona.
Opisałeś dokładnie moje wrażenia z gry w tym bucie ;) Pewnie wszystkie te budżetówki są zbliżone parametrami :)

P.S.
Ty grałeś w tych które chciałem kupić, ale nie było rozmiaru :)
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Wilson Advantage Court IV

Używam tych butów na korty twarde (Spin) i spisują się bardzo dobrze.
Są faktycznie dosyć sztywne i mają twardą podeszwę, ale na tym korcie to się sprawdza doskonale.
Gram już w nich dobrych parę miesięcy, a dopiero widać lekkie przetarcia na podeszwie.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
gural_91
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 384
Rejestracja: 11 lut 2008, 08:45
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Wilson Advantage Court IV

Ja je tylko na mączce bd używał więc pewnie trochę w nich pogram. Na twarde mam Prince MC4. Mają one co prawda jedno pęknięcie dlatego gra w nich na mączce nie ma sensu, bo mączka wchodzi ładnie do buta przy każdym poślizgu... Ale na twarde są ok :)
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Wilson Advantage Court IV

Co do mączki, to trochę bym się obawiał o trakcję, co w Twoim przypadku może mieć znaczenie.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Wilson Advantage Court IV

Na mączkę z tymi brzegami to one się wybitnie nie nadają.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
blinket
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 108
Rejestracja: 9 lis 2010, 14:08

Re: Wilson Advantage Court IV

No właśnie na ziemne korty te buty się za bardzo nie nadają. Musiałem dokupić do pary drugą parę obuwia na sezon mączkowy, bo w tych nie szło się poruszać po korcie. Wybór padł na Wilsony Trance Impact: http://www.sportclub.com.pl/product-pol ... ellow.html
Awatar użytkownika
gural_91
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 384
Rejestracja: 11 lut 2008, 08:45
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Wilson Advantage Court IV

Różnica cenowa jest za duża... Ja kierowałem się głównie tym, żeby buty były do tenisa i trzymały stopę (żebym sobie nie skręcił kostki) oraz ceną. A, że te były jedyne w takiej niskiej cenie to cóż...

Wróć do „Inny sprzęt”