Strona 1 z 1

Yonex - koszulki?

: 9 mar 2011, 15:31
autor: Basic
Czy Ktoś z Was użytkował koszulki Yonexa? Chodzi mi o jakość i komfort materiału, trwałość, wentylację?

Re: Yonex - koszulki

: 9 mar 2011, 15:41
autor: YOGItheBEAR
Na zdjęciach z TF2007 można mnie zobaczyć w żółtej koszulce z Yonex'owego "very cool". Mam ją i często używam do dziś (ostatnio w ten poniedziałek) mimo, że mogę się nią teraz owinąć dwa razy... ;) Bardzo sobie ją chwalę i uważam ten materiał za jak najbardziej porównywalny (może nawet przyjemniejszy) od clima-cool'i Adidasa itp. Jeśli nadal używają co najmniej tej technologii - mogę w ciemno polecić.

P.S. Po 3 latach urwało się "ciągadełko" przy suwaku... Nie całe, więc suwak działa nadal... ;)

Re: Yonex - koszulki

: 9 mar 2011, 16:39
autor: Obiektyw
Posiadam model AO 2009. Potwierdzam to co YtB napisał. Bardzo dobra jakość i trwałość. System "Very cool" niczym nie ustępuje "sławniejszym kolegom".

Re: Yonex - koszulki?

: 9 mar 2011, 19:04
autor: Vivid
Miałem kilka w ręku, zrobiły na mnie bardzo dobre wrażenie. Piotrek69 ma jakieś to może się dokładniej wypowiedzieć.

Re: Yonex - koszulki?

: 9 mar 2011, 21:42
autor: Basic
YOGItheBEAR pisze:Na zdjęciach z TF2007 można mnie zobaczyć w żółtej koszulce z Yonex'owego "very cool". Mam ją i często używam do dziś (ostatnio w ten poniedziałek) mimo, że mogę się nią teraz owinąć dwa razy... ;)
Taaa skąd ja to znam :wink: ... jak uda mi się dobrać długość koszulki, to wtedy właśnie mogę się nią dwa owinąć i jeszcze zostanie materiału rotfl .
Mierzyłem dzisiaj dwie koszulki, jedną "L" i jedną "XL"... i na szerokość lepsza jest "L", ale mogłaby być ciut dłuższa ... "XL" jest te ok.3cm dłuższa więc plus, ale niestety i szerokość się zwiększa więc trochę wrrr... i bądź tu mądry :dvl(:.
YOGItheBEAR pisze:Bardzo sobie ją chwalę i uważam ten materiał za jak najbardziej porównywalny (może nawet przyjemniejszy) od clima-cool'i Adidasa itp. Jeśli nadal używają co najmniej tej technologii - mogę w ciemno polecić.
Na razie mam jedną koszulkę "Adasia" z systemem clima-cool i jak dla mnie materiał jest super... najbardziej delikatna z koszulek jakie mam... Yonexa materiał wydaje się jakby grubszy... Ale też możliwe, że w zależności od konkretnej koszulki może być różna struktura materiału stosowana...
YOGItheBEAR pisze:P.S. Po 3 latach urwało się "ciągadełko" przy suwaku... Nie całe, więc suwak działa nadal... ;)
To i tak dobrze :) . Jak kupiłem bluzę Babolata, to taka gumowa przedłużka suwaka - to "ciągadełko" poszło po tygodniu rotfl.


Po powyższych jeszcze opiniach wygląda na to, że zakupię nową koszulkę... Do końca tygodnia podejmę decyzję... kurna, a miałem na torbę odkładać. :2cents: :oops:

Re: Yonex - koszulki?

: 10 mar 2011, 15:34
autor: YOGItheBEAR
basic pisze:Yonexa materiał wydaje się jakby grubszy...
Nie pisałem, że jest "cieńszy", tylko, że "przyjemniejszy". Mniej się oblepia i ciągnie. Tak sobie sympatycznie wisi nie szukając kontaktu z ciałem... W efekcie jakby mniej przeszkadza. Ale to wszystko niuanse. Mam i Adasia, i Yonka i używam na zmianę... Obie lubię...

Re: Yonex - koszulki?

: 6 sty 2012, 13:47
autor: napalm
Jak wygląda rozmiarówka koszulek Yonexa w porównaniu do Nike, Adidasa?
Chyba sobie sprawię jakąś Hewitt'ową z AO 2k12. :wink:

Re: Yonex - koszulki?

: 6 sty 2012, 14:17
autor: Basic
Mam jedną koszulkę Adasia z serii Climacool "L" i również koszulkę Yonka "L" (niestety nie pamiętam jaki to był model dokładnie, ale na TW i TW-E nie ma już jej - więc pewnie model z 2010r).

Jak dla mnie są bardzo porównywalne... może Adasia jest jakby troszeczkę węższa, ale to przez lekkie profilowanie tej koszulki...i naprawdę tylko troszeczkę, :) Yonka jest prosta.

Jak chcesz mogę zmierzyć obydwie i podać w cm wielkość.

Re: Yonex - koszulki?

: 7 kwie 2012, 11:32
autor: PIOTR69
Co do rozmiarówek, to mam i L i XL, jak wrzucę 3kg więcej to L trochę opięta. Zresztą to wszystko zależy od modelu i szycia, ja mam problem, bo jestem między rozmiarami L-183, XL-188 dotyczy to i innych marek- a ja mam 185 :wink:. Co do materiału jak wszyscy stwierdzili ok, sprawdza się w boju z trwałością jest równie dobrze- polecam. :::gd:::