Awatar użytkownika
Aurelius
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 817
Rejestracja: 25 gru 2009, 22:36

Lotto - Temat Ogólny

Postanowiłem założyć temat ogólny dot. firmy Lotto Sport Italia, albowiem bardzo mi przypadła do gustu ich tegoroczna linia strojów tenisowych, które można było zobaczyć na zawodnikach sponsorowanych przez tę firmę i biorących udział w AO 2011. Szczególnie wersja czarna z seledynowymi wstawkami.


Obrazek

Ta włoska firma została założona w 1973 roku przez rodzinę Caberlotto. W tymże roku zostało również zaprojektowane logo firmy (podwójny diament), widoczne powyżej i od tego czasu praktycznie w bardzo niewielkim stopniu uległo zmianie. W 1999 roku, firma została przejęte przez grupę lokalnych biznesmenów, którzy mieli już spore doświadczenie w prowadzeniu tego typu działalności. Obecnie na czele zarządu Lotto stoi Andrea Tomat, a oficjalna nazwa firmy, to: Lotto Sport Italia S.p.A. z siedzibą w Trevingnano-Treviso.

Firma szczególny nacisk położyła na segment dot. obuwia i odzieży sportowej dla dyscyplin sportowych, jak piłka nożna i tenis. W świecie tenisowym Lotto jest obecne już ponad 30 lat, a z jej logo paradowały takie nazwiska, jak Boris Becker, Martina Navratilova, czy John David Newcombe. Od swojego debiutu, nie było prkatycznie turnieju z serii Wielkiego Szlema, jak i ATP Tour, gdzie nieobecne byłoby Lotto.

Najbardziej znanymi zawodnikami, sponsorwanymi przez firmę Lotto obecnymi obecnie w tour'rze, to m.in.: Robin Soderling, David Ferrer oraz Francesca Schiavone.

Poniżej fotki Ferrera i Soderlinga w stroju Lotto (wersja czarna) na AO 2011, która mi bardzo przypadła do gustu ;)

Obrazek

Obrazek
Obrazek
W teorii nie ma różnicy między teorią a praktyką. W praktyce jest.
Dean Fixsen
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Lotto - Temat Ogólny

Mam jedną koszulkę Lotto, którą w poprzednim roku zakupiłem na TW-eu... Spełniła wszystkie moje potrzeby dotyczące tego typu koszulek, dobry materiał, brak czucia, szwów, lekka, materiał jakby troszkę grubszy niż niektóre koszulki, które jeszcze mam innych producentów, ale nie ciąży... jakościowo też jest, nic się z nią nie działo negatywnego :)
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Aurelius
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 817
Rejestracja: 25 gru 2009, 22:36

Re: Lotto - Temat Ogólny

Spróbuję zapolować na ten model koszulki. Fajne są też te frotki na nadgarstek (również widoczne na fotkach).

Odświeżam...

W SportClubie dostępny jest już t-shirt i spodenki z kolekcji Lotto na AO 2011. Poza tym, super mi się podoba także dres. Oj kasa chyba popłynie, a raczej wypłynie :)
Szkoda tylko, że nie ma frotek do tej serii.

---> Lotto T-Shirt Bat Tech
Obrazek
W teorii nie ma różnicy między teorią a praktyką. W praktyce jest.
Dean Fixsen
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Lotto - Temat Ogólny

Bardzo ładna... gatki do zestawu też mają.

Frotki do zestawu niestety z TW Europe lub USA.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Aurelius
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 817
Rejestracja: 25 gru 2009, 22:36

Re: Lotto - Temat Ogólny

Frotki z tej linii super wypełniają tę kolekcję i dodają jej dodatkowego uroku. Muszą po prostu być do kompletu :D
Jeśli będzie trzeba, to ściągnę je z TW :)
Obrazek
W teorii nie ma różnicy między teorią a praktyką. W praktyce jest.
Dean Fixsen
Awatar użytkownika
jurek
Orator
Orator
Posty: 623
Rejestracja: 8 sie 2008, 20:41

Re: Lotto - Temat Ogólny

A nie wiecie czasem jak wypada rozmiarówka, np. w porównaniu do Nike czy Adidasa?
Mantis Pro 295
"We can learn from the past, but those days are gone. We can hope for the future, but there might not be one".
"Failure is simply the opportunity to begin again, this time more intelligently".
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Lotto - Temat Ogólny

Z tego co słyszałem/czytałem jest mniejsza.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Lotto - Temat Ogólny

Kolega ma koszulki Lotto, pytałem o rozmiarówkę i porównywalna według niego do Adidasa.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
agassi66
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 167
Rejestracja: 7 lut 2008, 11:15

Re: Lotto - Temat Ogólny

Rozmiarówka jest mniejsza od Adidasa, tylko jeśli chodzi o koszulki. Spodenki, dresy są podobne. Jeżeli dla kogoś koszulka Adidasa roz. M jest w sam raz niech lepiej zamawia w Lotto roz. L.
Obrazek
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Lotto - Temat Ogólny

Jak dla mnie Lotto, którą mam jest troszeczkę krótsza od Adidasa, która też jest w posiadaniu... na szerokość podobna bardzo.

Tyle, że wszystko zależy jeszcze od konkretnego modelu. Nike potrafi mieć total inne rozmiary różnych modeli koszulek o tym rozmiarze...
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Lotto - Temat Ogólny

Ciuchy Lotto są w sklepach Go Sport więc ewentualnie tam można się udać by to porównać. Tenisowych nie widziałem ale generalnie koszulki i spodenki są więc jakieś odniesienie jest.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Aurelius
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 817
Rejestracja: 25 gru 2009, 22:36

Re: Lotto - Temat Ogólny

Info co prawda pojawiło się już na forum, ale dla porządku wrzucam je również tutaj. Otóż po ok. 6 latach, sponsorski kontrakt z Lotto Sport na okres 3 lat podpisała Agnieszka Radwańska, stając się tym samym drugą obok Francesc'i Schiavone twarzą promującą Lotto w rozgrywkach WTA.
Debiut sygnowany podwójnym diamentem wypadł jednak dość pechowo, bo Aga odpadła w II rundzie USO z Niemką polskiego pochodzenia - A. Kerber. Firma Lotto ubiera również reprezentcję Polski w tenisie ziemnym.

Obrazek
Obrazek
W teorii nie ma różnicy między teorią a praktyką. W praktyce jest.
Dean Fixsen
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Lotto - Temat Ogólny

Jak dla mnie Lotto ma najciekawszą ofertę jeśli chodzi o ciuchy. Bardzo mi się podobają i powoli staję się fanem tej marki. Wcześniej miałem tylko Nike, a teraz Lotto stanowi jakieś 70% tenisowych ciuchów :).

Jedyny mankament to dziwne rozmiary na metkach (jak dla mnie) -> moje XL to XXL a nawet XXXL ?!
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Lotto - Temat Ogólny

Sportclub jakiś czas temu zaktualizował oferowaną kolekcję Lotto: Klik!

Są m.in. Raptory Ultra IV: Klik! :drool:
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Aurelius
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 817
Rejestracja: 25 gru 2009, 22:36

Re: Lotto - Temat Ogólny

El Diablo pisze:Sportclub jakiś czas temu zaktualizował oferowaną kolekcję Lotto: Klik!

Są m.in. Raptory Ultra IV: Klik! :drool:
Tylko 460 zeta. ;)
Szkoda, że nie ma frotek w wersji czarny/seledyn, tylko biały/seledyn: http://www.sportclub.com.pl/product-pol ... tuki-.html

Dzięki ED za info.
Obrazek
W teorii nie ma różnicy między teorią a praktyką. W praktyce jest.
Dean Fixsen
Awatar użytkownika
Mazzakollo
Weteran
Weteran
Posty: 1609
Rejestracja: 6 paź 2010, 21:49

Re: Lotto - Temat Ogólny

Jaki seledyn, toż to zwykły żółty jest!
Kolejny który rozróżnia babskie kolory kurde ;).
To świat nas zmusza do buntu. Chcę walczyć o swoje życie!
2x Wilson ProStaff 6.0 Hyper Carbon 95 @ Pro Hurricane.
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Lotto - Temat Ogólny

Problem nie w kolorze tylko w tym, że to popierdułki, a nie frotki. Cieniutki kawałek materiału do wytarcia nosa, a nie czoła.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Lotto - Temat Ogólny

Faktycznie SC rozbudował ofertę, wygląda to całkiem ładnie. Zastanawiam się jak z trwałością butów. Nie chcę powielać stereotypu, że włoskie to ładne, ale na bakier z jakością.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Lotto - Temat Ogólny

Vivid pisze:Faktycznie SC rozbudował ofertę, wygląda to całkiem ładnie. Zastanawiam się jak z trwałością butów. Nie chcę powielać stereotypu, że włoskie to ładne, ale na bakier z jakością.
Nie wiem jak te najnowsze Raptory, ale miałem 2x Raptory I, potem Raptory II i nadal są całe. Musiałem je zmienić ze względu na wytartą podeszwę pod palcami od wewnętrznej strony (chyba tam mam największy nacisk, z tego wynika). Poza tym są całe i bez uszczerbków. Teraz gram w następnej parze R. II i też jestem zadowolony.

Mam nadzieję, że zanim mi się znowu podeszwa zużyje, to te czarne R. IV już zdążą stanieć. :)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Lotto - Temat Ogólny

Taka jest specyfika prawidłowego poruszania się, wycierasz wewnętrzną stronę podeszwy. Gdyby było inaczej to na spotkaniu z Tobą domagał bym się okazania kopyt (czy podobne do ludzkich), paszportu z Marsa i potwierdzenia kwarantanny bo kto wie co byś tam ze sobą/na sobie przywlókł ... rotfl ;).
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Inny sprzęt”