green1212
Początkujący
Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 25 lis 2010, 10:56

Frotki do kompletów

Witam!
Mam pytanie, czy gdzieś można dokupić oryginalne frotki do danej kolekcji. Zarówno w czołowych polskich sklepach, jak i np. na eBay'u można kupić koszulki, spodenki, buty, czy bandany z danej kolekcji, natomiast nie ma w ofercie frotek do kompletu. Dla przykładu - świetny moim zdaniem strój ma na tegorocznym AO Ferrer, w tym również ekstra frotki - stanowiące część tego kompletu. Zakładam, że nawet jak dostępne będą te koszulki, to i tak nie będzie można dokupić do nich frotek. W sklepach znajdziemy z reguły frotki białe lub czarne, czasem jakiś granat, czy czerwone. Czy frotki do danej kolekcji są w ogóle w sprzedaży. Dzięki!
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Frotki do kompletów

Nie wszystkie frotki od danego zestawu są wypuszczane.
Frotki do niektórych strojów Verdasco np. nie były.
Niektóre frotki do strojów Feda były wypuszczane w edycji limitowanej w sklepach podczas danego turnieju.

Niektóre są sprzedawane. Musisz przejrzeć ofertę SportClubu. Jeśli oni ich nie mają, to szukasz na Tennis Warehouse oraz Tennis Warehouse Europe. Jeśli tam nie ma to już marne szanse że dostaniesz.

P.S.: Tak samo wygląda kwestia bandan. Jeśli poczytasz wątki na Talk Tennis i innych dużych forach to się dowiesz że niektóre są bardzo poszukiwane bo albo nie wyszły albo były w trudno dostępnych edycjach limitowanych.

SportClub pod tym względem jest bardzo dobrym źródłem. Często mają rzeczy których nie ma TW USA.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
ESP
Weteran
Weteran
Posty: 1622
Rejestracja: 13 sie 2007, 11:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Frotki do kompletów

Ja miałem ten sam problem - szukałem frotek właśnie z kolekcji Feda z AO2011 (koszulki obie, gacie i kapcie już zakupiłem wcześniej w Strefie Tenisa). Z frotkami kolorowymi jest ten problem że Nike Polska nie sprowadza ich na nasz rynek (za mały popyt).
Zakupiłem więc swoje (2 komplety) na eBay'u z Anglii - w czwartek zakup + płatność PayPal a w poniedziałek już paczka w skrzynce.
green1212
Początkujący
Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 25 lis 2010, 10:56

Re: Frotki do kompletów

Dzięki za info.
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Frotki do kompletów

ESP pisze:Ja miałem ten sam problem - szukałem frotek właśnie z kolekcji Feda z AO2011 (koszulki obie, gacie i kapcie już zakupiłem wcześniej w Strefie Tenisa). Z frotkami kolorowymi jest ten problem że Nike Polska nie sprowadza ich na nasz rynek (za mały popyt).
Zakupiłem więc swoje (2 komplety) na eBay'u z Anglii - w czwartek zakup + płatność PayPal a w poniedziałek już paczka w skrzynce.
ESP, będziesz cały jak Fed? Ło matko! Zrobię się na Nadala i wtedy zagramy! :)
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Frotki do kompletów

Obiektyw pisze:Zrobię się na Nadala i wtedy zagramy!
Tylko będziesz musiał jeszcze do stroju od Garego patelnię pożyczyć rotfl.
Obrazek
_____
green1212
Początkujący
Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 25 lis 2010, 10:56

Re: Frotki do kompletów

W Tennis Warehouse Europe pojawiły się właśnie frotki do kolekcji Lotto. Wyglądają fajnie, z tym że wydaje mi się, że nie jest to klasyczna "frota", tylko jakiś inny materiał. Spotkał się ktoś z czymś takim, bo mi to trąca raczej modnym dodatkiem do spacerów po deptaku, niż frotką do ocierania potu z czoła.

Załączam link.
Awatar użytkownika
bombonus
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 144
Rejestracja: 6 mar 2011, 11:03

Re: Frotki do kompletów

Frotka jak nic... Oczywiście mogę się mylić, ale po dokładniejszym przyjrzeniu się mógłbym zaryzykować stwierdzenie, że to po prostu troszkę inaczej zrobiona frotka. :!crazysnc!:
NTRP 3.5 i rośnie ;)
ObrazekObrazekObrazek
green1212
Początkujący
Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 25 lis 2010, 10:56

Re: Frotki do kompletów

Dałbym sobie obciąć... paznokieć, że to są jakieś frotki do paradowania po Krupówkach i że z odprowadzaniem potu nie mają wiele wspólnego. Ale może to jakiś nowy super materiał, bo cena... dość wysoka w stosunku do innych!

Wróć do „Inny sprzęt”