Awatar użytkownika
Hanna
Bywalec
Bywalec
Posty: 77
Rejestracja: 6 cze 2010, 17:17
Lokalizacja: Bydgoszcz

Owijki dla potliwych rąk

Tematu nie widziałam, więc zakładam nowy.
Jakie owijki wg was najlepiej pochłaniają pot? Jakieś własne doświadczenia?
W upalne dni rakieta sama obraca mi się w rękach. Gdy użyję talku działa on max 10 minut, po czym jest jeszcze gorzej, niż bez niego. A mączki z kortu już nie chcę używać xD.
Awatar użytkownika
ZeroOne
Nowy
Nowy
Posty: 17
Rejestracja: 20 maja 2010, 19:19

Re: Owijki dla potliwych rąk

Mi też się pocą dłonie. Poleciłbym Ci Pro's Pro Aqua Dry sam ich używam i świetnie wchłaniają pot.
Obrazek
VCORE XI 100
RQiS 2 TOUR ( Signum Pro Tornado 25/24,5)
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Owijki dla potliwych rąk

Aqua Zorb, Aqua Dry, Ultimate Tape też nie są złe.
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Owijki dla potliwych rąk

Tourna Grip, doskonale wchłaniają, tyle że są cienkie i szybko się zużywają.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Owijki dla potliwych rąk

Zamiast pakowania się w testy owijek polecam tańszy sposób, który sprawdził się u mnie... chodzi mi mianowicie o talk. W aptece kupi się za 3-5 zł. U mnie zdał egzamin.
Awatar użytkownika
daroos
Weteran
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:37
Lokalizacja: Łódź

Re: Owijki dla potliwych rąk

Zdaje się, że kolega TadX nawet nie zadał sobie trudu przeczytania 1. postu zalożycielki tematu :::silencium:::
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Owijki dla potliwych rąk

TadX pisze:Zamiast pakowania się w testy owijek polecam tańszy sposób, który sprawdził się u mnie... chodzi mi mianowicie o talk. W aptece kupi się za 3-5 zł. U mnie zdał egzamin.
Ekhem... ;)
Hanna pisze:Gdy użyję talku działa on max 10 minut, po czym jest jeszcze gorzej, niż bez niego.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Owijki dla potliwych rąk

Niedoczytałem, umknęło mi :) U mnie tak samo jest - co zmianę gemów trochę tego talku muszę na rękę wziąć. Jeśli to problem, to nie wiem, co poradzić ;)

Po talku jest jeszcze gorzej? A może bierzesz go za dużo? Zauważyłem, że dużo nie ma co pakować, bo później kiepsko czuć owijkę.
Awatar użytkownika
Hanna
Bywalec
Bywalec
Posty: 77
Rejestracja: 6 cze 2010, 17:17
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Owijki dla potliwych rąk

TadX pisze:Po talku jest jeszcze gorzej? A może bierzesz go za dużo? Zauważyłem, że dużo nie ma co pakować, bo później kiepsko czuć owijkę.
Nie biorę go za dużo. Po talku nie jest gorzej, tylko po tych 10 minutach, kiedy on już zaczyna znikać.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Owijki dla potliwych rąk

Hanna pisze:
TadX pisze:Po talku jest jeszcze gorzej? A może bierzesz go za dużo? Zauważyłem, że dużo nie ma co pakować, bo później kiepsko czuć owijkę.
Nie biorę go za dużo. Po talku nie jest gorzej, tylko po tych 10 minutach, kiedy on już zaczyna znikać.
Piling linii papilarnych i dłonie jak u niemowlęcia. Te kobiety, na pierwszym miejscu zawsze cera.

A poważnie to miałem styczność z owijkami które ppeter zaproponował i potwierdzam ich przydatność. Kiedyś też pociły mi się ręce (ze strachu). Teraz wystarcza mi Super Grap Yonka, które jednak należą do owijek LEPKICH, a nie suchych czyli nie absorbują potu tak dobrze.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Hanna
Bywalec
Bywalec
Posty: 77
Rejestracja: 6 cze 2010, 17:17
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Owijki dla potliwych rąk

W mieście nie widziałam żadnych z wyżej wymienionych owijek. Na Allegro Tourna Grip też nie ma. Macie jakieś zaufane strony, gdzie można je kupić?
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Owijki dla potliwych rąk

Jest cały temat o sklepach w dziale Różności... Najwięcej owijek Unique'a (Tourna Grip w rozmiarach od normalnego do XXL) ma Protenis.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Owijki dla potliwych rąk

http://www.protenis.com.pl z uwielbianym tutaj przez niektórych starszym Panem :)
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Owijki dla potliwych rąk

Ja Tourny kupuję na TW w zestawach po 30szt, bo wychodzą najtaniej i taniej niż w Polsce.
Do tych owijek jedna uwaga, najlepiej kupować XL lub nawet XXL, zwykłe są dosyć krótkie i i przy grubszej lub dłuższej rączce, trzeba nawijać prawie na styk, więc lepiej wziąć te w większych rozmiarach.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Owijki dla potliwych rąk

XXL paczka 30 szt. w ofercie miesiąca w Protenisie faktycznie w cenie nie do pobicia, chyba kupię pomimo tego, że jeszcze mam ze 40 szt. :)
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Owijki dla potliwych rąk

htb pisze:http://www.protenis.com.pl z uwielbianym tutaj przez niektórych starszym Panem :)
Szkoda że nie sprzedaje w internecie? :]
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Owijki dla potliwych rąk

Mnie taka owijka wystarcza na 4-6 gier, zależy od temperatury, poza tym zwykle po godzinie gry zmieniam rakietę, tak żeby mieć suchszą owijkę.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
bombay1982
Bywalec
Bywalec
Posty: 64
Rejestracja: 28 lip 2009, 19:26
Lokalizacja: Dublin

Re: Owijki dla potliwych rąk

Używam tylko Tourny. Mam wielki problem z potem i tylko one rozwiązują ten problem. Wersja standard za krótka wg mnie więc też polecam wersję XL.
Rakieta: Babolat Pure Storm GT
Naciąg: Luxilon Big Banger ALU Power 16L / 22kg

Wróć do „Inny sprzęt”