Awatar użytkownika
bugaloo
Weteran
Weteran
Posty: 1951
Rejestracja: 16 paź 2010, 17:42
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Adidas - Temat Ogólny

Zastanawiam się jak bardzo widoczna/odczuwalna będzie różnica w zachowaniu się modelu clay od standardowego "hardu"? Dopiero od niedawna zdarza mi się grać na cegle i wydaje mi się, że moje stare buty spisują się znakomicie. Będę musiał odżałować te parę stówek i spróbować jakiejś jodły chyba ;-)
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Adidas - Temat Ogólny

Mierzyłem dzisiaj Adizero Feather'y. Lekkie są niesamowicie. No i ładniutkie. Niestety mają słabe trzymanie pięty w moim przypadku. Mam drobną stopę. Zwrócę się ku Barricade'om 6.0 z podeszwą na mączkę (jodła na całej długości). Moje "piątki" pękają, więc czas na zakup nowych kapci.
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Adidas - Temat Ogólny

Obiektyw pisze:Mierzyłem dzisiaj Adizero Feather'y.
Na Twoje oko i odczucia - but solidny czy może się szybko rozpaść?
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Adidas - Temat Ogólny

TadX pisze:
Obiektyw pisze:Mierzyłem dzisiaj Adizero Feather'y.
Na Twoje oko i odczucia - but solidny czy może się szybko rozpaść?
Trudno powiedzieć. Wygląda trwale, ale pojęcia nie mam jak zachowają się materiały użyte do jego zrobienia (dziwny, wcześniej przeze mnie niespotykany materiał). But, tak jak Adidas reklamuje jest bardzo lekki.

TadX, but mierzyłem w Strefie Tenisa. Jak się patrzy na półkę z butami, to zwraca uwagę. Jest bardzo ładny (szczególnie wersja czarna z zielonymi wstawkami).*

*Moja, subiektywna opinia...
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Adidas - Temat Ogólny

Obiektyw pisze:TadX, but mierzyłem w Strefie Tenisa. Jak się patrzy na półkę z butami, to zwraca uwagę. Jest bardzo ładny (szczególnie wersja czarna z zielonymi wstawkami).*

*Moja, subiektywna opinia...
Mi właśnie też ten model się najbardziej podoba. Rozsądkowo wybrałbym jednak ten biało-zielony... chodzi mi o granie latem, żeby nie grzało za bardzo. Najfajniej byłoby mieć i tą parę i tamtą ;)
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Adidas - Temat Ogólny

TadX pisze:
Obiektyw pisze:TadX, but mierzyłem w Strefie Tenisa. Jak się patrzy na półkę z butami, to zwraca uwagę. Jest bardzo ładny (szczególnie wersja czarna z zielonymi wstawkami).*

*Moja, subiektywna opinia...
Mi właśnie też ten model się najbardziej podoba. Rozsądkowo wybrałbym jednak ten biało-zielony... chodzi mi o granie latem, żeby nie grzało za bardzo. Najfajniej byłoby mieć i tą parę i tamtą ;)
Ekhh, chyba przesadzasz z tym grzaniem. Miałem kiedyś czarne Tirandy i nie zauważyłem różnicy. Kupuj dwie pary :)
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Adidas - Temat Ogólny

Obiektyw pisze:Ekhh, chyba przesadzasz z tym grzaniem.
Wolę dmuchać na zimne ;)
Awatar użytkownika
Mouila
Królowa Tenis NET
Posty: 680
Rejestracja: 12 kwie 2009, 01:58

Re: Adidas - Temat Ogólny

W SportClubie w końcu pojawiła się kolekcja Adidas by Stella McCartney. Piszę to z nadzieją, że jednak są tu jakieś kobiety. :]
Awatar użytkownika
jurek
Orator
Orator
Posty: 623
Rejestracja: 8 sie 2008, 20:41

Re: Adidas - Temat Ogólny

A droga ta McCartney jak nie wiem co! Za byle koszulkę winszują sobie ponad 200 zł. Pewnie coś "dizajnerskiego". Są nawet pantofelki ;-P
Mantis Pro 295
"We can learn from the past, but those days are gone. We can hope for the future, but there might not be one".
"Failure is simply the opportunity to begin again, this time more intelligently".
Awatar użytkownika
PIXI
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 959
Rejestracja: 31 maja 2008, 19:03
Lokalizacja: Mysłowice/Sosnowiec

Re: Adidas - Temat Ogólny

Mouila pisze:W SportClubie w końcu pojawiła się kolekcja Adidas by Stella McCartney. Piszę to z nadzieją, że jednak są tu jakieś kobiety. :]
Kobiet z pewnością nie ma, ale jestem ja... I ciągle czekam na obiecaną spódniczkę! :D
out of business
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Adidas - Temat Ogólny

Pixi, Ty to masz wymagania :)
Ale faktycznie ceny są jakie są w porównaniu do innych. Niemniej wygląda to ciekawie choć ja może mało tu kompetentny jestem bo się nie znam. Pamiętam tylko że na Kirilenko całkiem to się ładnie prezentowało, na Wozniackiej już mniej ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Adidas - Temat Ogólny

Vivid pisze:Niemniej wygląda to ciekawie choć ja może mało tu kompetentny jestem bo się nie znam. Pamiętam tylko że na Kirilenko całkiem to się ładnie prezentowało, na Wozniackiej już mniej ...
Na Kirilenko sporo rzeczy dobrze może leżeć :)
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Adidas - Temat Ogólny

Tylko rzeczy? .... :oops:
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Adidas - Temat Ogólny

Vivid pisze:Tylko rzeczy? .... :oops:
Odniosłem się tylko konkretnie do tego co napisałeś :wink: . Szkoda tylko, że Maria dość szybko odpada z turniejów bo nie można dłużej podziwiać... niekoniecznie jakość tenisa :)
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
jurek
Orator
Orator
Posty: 623
Rejestracja: 8 sie 2008, 20:41

Re: Adidas - Temat Ogólny

Vivid pisze:Pamiętam tylko że na Kirilenko całkiem to się ładnie prezentowało, na Wozniackiej już mniej ...
Myślę, że i tak lepiej niż na Radwańskiej (gdyby to nosiła) ;-P
Mantis Pro 295
"We can learn from the past, but those days are gone. We can hope for the future, but there might not be one".
"Failure is simply the opportunity to begin again, this time more intelligently".
Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

Re: Adidas - Temat Ogólny

Na TWE pojawiły się nowe Feather'y:

1. Verdasco (niezłe "żarówy" :wink: )

Obrazek

2. Tsonga

Obrazek
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Adidas - Temat Ogólny

Pod barwy narodowe :). Średnio to wygląda.
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Adidas - Temat Ogólny

Mnie się to niezbyt podoba, ale przynajmniej jest po dobrej granicy bo niektóre modele Nadala to była już wiocha absolutna ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
jurek
Orator
Orator
Posty: 623
Rejestracja: 8 sie 2008, 20:41

Re: Adidas - Temat Ogólny

Video-recka nowych AdiPure Pro: http://www.youtube.com/watch?v=BqpONqOEoII
Mantis Pro 295
"We can learn from the past, but those days are gone. We can hope for the future, but there might not be one".
"Failure is simply the opportunity to begin again, this time more intelligently".
Awatar użytkownika
Mouila
Królowa Tenis NET
Posty: 680
Rejestracja: 12 kwie 2009, 01:58

Re: Adidas - Temat Ogólny

Obiektyw pisze:Zwrócę się ku Barricade'om 6.0 z podeszwą na mączkę (jodła na całej długości). Moje "piątki" pękają, więc czas na zakup nowych kapci.
I jak sprawują Ci się szóstki? Żywot moich piątek też dobiega końca i przymierzam się do Barricadów Adilibria tyle że z podeszwą uniwersalną i jestem ciekawa jak Twoje wrażenia z wersji na clay. Chodzi mi głównie o te dziurki po wewnętrznej stronie, gdzie but pokryty jest materiałem... bardzo się brudzi na mączce? Wiadomo są buty, które lepiej znoszą mączny pył inne gorzej.

W sumie obojętnie co powiesz i tak jestem już na nie zdecydowana. Ale potrzebuję utwierdzić się w przekonaniu, że to dobry wybór. <:D

Wróć do „Inny sprzęt”