Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Nike - Temat Ogólny

Elf pisze: Ale tych groszkokropek nic nie uratuje!
Farby im po prostu zabrakło.

Zresztą zawsze kiedy Wilson wypuszcza linie, powiedzmy tweenerowe, to padają hasła pokroju:
"No to zobaczymy jaka farba była w przecenie..."
"Ciekawe jaka farba zalegała w magazynie..."
Itd. itp. ;)
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: Nike - Temat Ogólny

Elf pisze: Niby tak, ale zauważ - w naszej przykładowej społeczności nikt nie wypowiedział się pochlebnie, ergo - nikt nie kupi.
Co im więc z tego zauważenia?
Tylko, że to jest obliczone na chyba innego odbiorcę . Młodych i bardzo młodych ludzi a oni to łykną. A już na pewno młode fanki Nadala :wink: . W Australii lato w pełni , ciepło.
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Nike - Temat Ogólny

Tenisówka pisze:
Elf pisze: Niby tak, ale zauważ - w naszej przykładowej społeczności nikt nie wypowiedział się pochlebnie, ergo - nikt nie kupi.
Co im więc z tego zauważenia?
Tylko, że to jest obliczone na chyba innego odbiorcę . Młodych i bardzo młodych ludzi a oni to łykną. A już na pewno młode fanki Nadala :wink: . W Australii lato w pełni , ciepło.
W pełni się zgadzam z Tenisówką. Na ulicach najlepiej widać, jakie tryndy panują. Dość powiedzieć, że za moich czasów to żaden facet by się w podobnych rzeczach nawet nie śmiał pokazać. Teraz inne mody. Nawet niech będą, Szlezwigi-Holsztajny i Klossy. Byleby i tacy ludzie ja mieli wybór. Idę do sklepów i misja "Kupno spodni" kończy się fiaskiem.
scudetto pisze:To wszystko przygotowane pod górników. Kupujesz...hm...coś takiego jak na zdjęciu :D , od razu po zakupie wrzucasz do pralki z kilkoma bryłkami węgla i po wygotowaniu masz swój niepowtarzalny kolor :] . Koszulki się sprzedadzą i węgiel będzie szedł jak świeże bułeczki...
No chyba, że tak. W takim razie będą pionierami zestawów "zrób to sam" :).
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Nike - Temat Ogólny

A to widzieli? rotfl

Obrazek

Mój Szkodnik walczył wczoraj z piórem, za ścierkę wziął jakiś mój biały t-shirt. Chyba mu kupię czarny atrament. :D
Zdjęcie to pikuś, w TV mnie przybiło do kanapy.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Nike - Temat Ogólny

Na zdjęciu nie wygląda źle. Tylko przy kołnierzyku jakoś obciska - wydaje mi się to być niewygodne strasznie.
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Nike - Temat Ogólny

Te wszystkie wzorki i kolorki wymyślają, żeby przeciwnik ostrości nie mógł złapać. :D
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
perspex
Nowy
Nowy
Posty: 12
Rejestracja: 14 sty 2011, 21:14

Nike - Temat Ogólny

Indian Wells Vapor 2015Obrazek


Wysłane z iPad przez Tapatalk
Awatar użytkownika
pst
Weteran
Weteran
Posty: 1151
Rejestracja: 6 maja 2011, 10:45

Re: Nike - Temat Ogólny

Elf pisze:Co to za dziwna moda - czarne skarpetki do jasnych butów? Obrzydliwie to wygląda... :/
Ja gram zawsze w czarnych skarpetkach niezależnie od butów. Mam białe Vapory i czarne K-Swissy.
W białych skarpetach gram tylko na wsi, na swoim Wimbledonie. Ale wtedy buty mam brązowe rotfl .

Koszulki Nike skutecznie zniechęcają mnie cenami i kolorami (głównie polo) - ale takich groszków to nie łyknę. Pozostaje mi polować na rozmiar przy wyprzedażach.

A te jasnoniebieskie Vapory wyżej to damskie?
Beware of the Hologram.
It will trick us!
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Nike - Temat Ogólny

SPOILER:
SPOILER:
Mi te dwie jakoś wyjątkowo podeszły, dawno nie sprawiłem sobie żadnej nowej koszulki (#baba), będę na nie polował najmarniej za jakieś pół roku jak się przecenią.
#NKrising
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nike - Temat Ogólny

HeadShot pisze:...
Współczuję. :D
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Nike - Temat Ogólny

HeadShot pisze:
SPOILER:
SPOILER:
Mi te dwie jakoś wyjątkowo podeszły, dawno nie sprawiłem sobie żadnej nowej koszulki (#baba), będę na nie polował najmarniej za jakieś pół roku jak się przecenią.
Tą drugą mógłbym zaakceptować, jakbym pierwszą przyniósł do domu, wylądowałbym w Morawicy/Tworkach na miesięcznej obserwacji.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
perspex
Nowy
Nowy
Posty: 12
Rejestracja: 14 sty 2011, 21:14

Nike - Temat Ogólny

Madryt / Rzym 2015 RF Vapor 9.5

Wysłane z iPad przez Tapatalk
Awatar użytkownika
Jacek iREM
Weteran
Weteran
Posty: 1875
Rejestracja: 20 sie 2013, 09:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt: Strona WWW

Re: Nike - Temat Ogólny

perspex pisze:Madryt / Rzym 2015 RF Vapor 9.5
Wysłane z iPad przez Tapatalk
Jest nadzieja na ciemne kolory koszulek. Marzy mi się obecny model koszulki Feda w ciemnym granacie...
Aktualnie: Rehabilitacja po artro drugiego kolana
NTRP chwilowo zero | BLOG | ZABAWKI | USO 2005 | TENISpo50.
Awatar użytkownika
Sebex
Weteran
Weteran
Posty: 1552
Rejestracja: 28 sty 2012, 16:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Nike - Temat Ogólny

Mi osobiście się podoba strój Feda i Rafy na IW. Mam na myśli koszulki.
Co do spodenek. Rafa ma czarne i ten świecący pasek też jest czarny więc to jeszcze ujdzie. Chociaż wolałbym bez tych świecidełek. Ale jak miał spodenki z różowym paskiem to takich bym nie kupił. :::wtf:::

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Jacek iREM
Weteran
Weteran
Posty: 1875
Rejestracja: 20 sie 2013, 09:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt: Strona WWW

Re: Nike - Temat Ogólny

Sebex pisze:Mi osobiście się podoba strój Feda i Rafy na IW. Mam na myśli koszulki.
Co do spodenek. Rafa ma czarne i ten świecący pasek też jest czarny więc to jeszcze ujdzie. Chociaż wolałbym bez tych świecidełek. Ale jak miał spodenki z różowym paskiem to takich bym nie kupił. :::wtf:::
Nie, no spodenki to obaj mają beznadziejne (moim zdaniem), Rafa najfajniejszy miał stary styl z koszulkami bez rękawków i dłuższymi gatkami, a te gejowskie lampasy Feda to straszne koszmarki... Ale koszulka bardzo mi się podoba, bardzo lubię taki krój, tylko nie w takich zajebiaszczych kolorkach. Nie zamierzam w nich prowadzić prac na torach PKP, tylko pograć...
Aktualnie: Rehabilitacja po artro drugiego kolana
NTRP chwilowo zero | BLOG | ZABAWKI | USO 2005 | TENISpo50.
Awatar użytkownika
Sebex
Weteran
Weteran
Posty: 1552
Rejestracja: 28 sty 2012, 16:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Nike - Temat Ogólny

Te dwa kolory mi akurat leżą. :] Byle był "byczek" na rękawku. Ale nawet jakby był to różowej i tak bym nie kupił. rotfl
Tylko te spodenki słabe. :::bd::
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Nike - Temat Ogólny

Nie znacie się, tyle uda widać... :::hot:::

A tak serio - wolałam Rogera w koszulkach z kołnierzykiem jednak... I wciąż nie rozumiem tych oczojątrzących kolorów, ani to ładne, ani praktyczne. U Rafy bez sensu te białe mankiety i kołnierzyk, sprawia to takie "tanie" wrażenie. Ale kolorystycznie jest już dużo lepiej, fajna bandana! :::gd:::
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
Sebex
Weteran
Weteran
Posty: 1552
Rejestracja: 28 sty 2012, 16:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Nike - Temat Ogólny

Elf pisze: I wciąż nie rozumiem tych oczojątrzących kolorów, ani to ładne, ani praktyczne.
Bo teraz taka moda. Buty i ubrania do biegania są w takich kolorach. Do wszelkiego rodzaju fitnessów i zumb też i się sprzedaje. A, że teraz prawie każdy chce być "fit" to przepis na sukces gotowy. :)
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Nike - Temat Ogólny

Ale nie kupisz różowego lampasika, bo moda. Mnie właśnie dziwi, że ktoś kupuje, bo moda. ;)
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
Sebex
Weteran
Weteran
Posty: 1552
Rejestracja: 28 sty 2012, 16:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Nike - Temat Ogólny

Elf pisze:Ale nie kupisz różowego lampasika, bo moda. Mnie właśnie dziwi, że ktoś kupuje, bo moda. ;)
Niestety ale tak to wszystko działa. :)
Ja osobiście różowej nie kupie, bo mi się nie podoba. Kupię tylko te co mi się spodobają ale najlepiej żeby miały "byczka".
Dla mnie jeden z lepszych jest jego strój z RG 2014. I taką właśnie (jak na razie jedyną z jego kolekcji) koszulkę sobie kupiłem. :]

Wróć do „Inny sprzęt”