Awatar użytkownika
jurek
Orator
Orator
Posty: 623
Rejestracja: 8 sie 2008, 20:41

Uniwersalna podeszwa, a granie na cegle?

Na jakimś forum, bodajże było to Talk Tennis przeczytałem, że uniwersalna podeszwa sprawowała się na cegle lepiej niż klasyczna jodełka. Konkretnie chodziło o buty Nike CB 2.3. Czy ktoś z was grał w uniwersalnej na cegle?
Mantis Pro 295
"We can learn from the past, but those days are gone. We can hope for the future, but there might not be one".
"Failure is simply the opportunity to begin again, this time more intelligently".
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Uniwersalna podeszwa, a granie na cegle?

Czy pojęcie "opinia" jest Ci znane?

Na TT niektóre osoby pisały również że Haas grał AG 300-tką.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
jurek
Orator
Orator
Posty: 623
Rejestracja: 8 sie 2008, 20:41

Re: Uniwersalna podeszwa, a granie na cegle?

Wyobraź sobie że jest mi znane...
Nie wiem co złego widzisz w przytoczeniu czyjejś opinii? A zapytałem właśnie po to, żeby ją zweryfikować...
Mantis Pro 295
"We can learn from the past, but those days are gone. We can hope for the future, but there might not be one".
"Failure is simply the opportunity to begin again, this time more intelligently".
Dj Buhh
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 174
Rejestracja: 22 sie 2008, 01:14

Re: Uniwersalna podeszwa, a granie na cegle?

Ja grałem w Nike Cage II na mączce, tam jest taka uniwersalna podeszwa, sprawowały się znakomicie. Trakcja bardzo dobra, poziom ślizgania w sam raz jak dla mnie.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Uniwersalna podeszwa, a granie na cegle?

Jak masz podeszwę przeznaczoną na daną nawierzchnię to chyba jasne, że jest lepsza od uniwersalnej wg zasady (nie zawsze słusznej) - jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego.
Nie zmienia to faktu, że komuś może się grać lepiej w butach z podeszwą uniwersalną, a nie przeznaczoną do danej nawierzchni ale to tylko subiektywna ocena i trzeba to mieć na uwadze.
Tylko też trzeba pamiętać, że miarodajna (względnie) jest ocena przy tym samym modelu buta. Często jest tak, że ludzie zapominają o "drobnym" fakcie, iż poza podeszwą to jeszcze jeden but to Nike, a drugi np. Adidas, ewentualnie nawet w ramach jednej marki ale jeden to Nike Vapor, a drugi Oscillate...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Inny sprzęt”