czmiel24
Nowy
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 3 lut 2010, 19:27

Torba tenisowa Head ATP Pro

Witam!

Chciałbym kupić tą torbę i możecie mi doradzić czy warto? Na halę zabieram rakietę, piłki, ubranie oraz buty, czy zmieści mi się to do tej torby? Jednak nie chcę kupować ogromnej na 12 rakiet bo ona będzie większa ode mnie :wink:
http://www.novasport.pl/torby-tenisowe/ ... p-pro.html
Awatar użytkownika
MaciasPL
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 116
Rejestracja: 15 cze 2008, 14:30
Lokalizacja: Płock

Re: Torba tenisowa Head ATP Pro

Witaj!

Miałem swojego czasu podobną Dunlopa też "niby" na 3 rakiety. Praktycznie wchodzi jedna, jakaś koszulka, ręcznik i mała butelka. I to wszystko na styk. O butach zapomnij.
Polecam coś dedykowane dla 6 rakiet z dwiema komorami. W jedną wsadzisz rakietę/rakiety a w drugą ciuchy, buty itp. Można dostać za cenę niewiele większą niż ta z linka, dopłacisz te 50zł a wszystko spokojnie pomieścisz. Wystarczy przejrzeć oferty sklepów internetowych, zawsze są jakieś promocje.

Pozdro!
Obrazek
BLX2 Six.One Team


Żeby mi się tak chciało... jak mi się nie chce.
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Torba tenisowa Head ATP Pro

Hm... Ja noszę 3 rakiety, siatkę, wodę, piłki i parę pierdółek i w Wilsonowskiej 6-tce mieszczę się spokojnie, ale jedna 6 (albo 3) drugiej nierówna. Porównaj wymiary, ja brałbym małą szóstkę albo większą trójkę.
Prezes fanklubu Staśka :D
pit
Nowy
Nowy
Posty: 10
Rejestracja: 4 lut 2010, 09:24

Re: Torba tenisowa Head ATP Pro

Hej!
Jak nosisz ze sobą jedną albo dwie rakiety, piłki, butelkę ;), jakieś ciuchy i buty to do trójki tego nie zmieścisz, przynajmniej nie w wygodny sposób - czyli dla swojego ekwipunku zdecydowanie szukaj combi na 6 rakiet.

Pozdro!
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Torba tenisowa Head ATP Pro

To jeszcze zależy czy na korty masz możliwość jazdy samochodem, czy komunikacją miejską? Jak komunikacją, to proponowałbym pojemną 6 (to co było wcześniej napisane, żeby rozmiary sprawdzać, bo jedna 6 - drugiej nie równa). Natomiast jeśli samochodem, to wtedy na 9 rakiet. Masz wtedy problem z głowy, nawet jak dokupisz następną rakietę, czy dodatkowy sprzęt, więcej ubrań, picia czy cokolwiek innego, to nie będziesz się zastanawiał czy się to mieści czy nie... po prostu pakujesz i jest ok :D
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
I3
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 400
Rejestracja: 8 lis 2007, 22:50

Re: Torba tenisowa Head ATP Pro

Wszystko zależy, czy planujesz mieć więcej rakiet etc., czy to absolutnie wszystko, co potrzebujesz i będziesz miał w torbie. Jeśli nie planujesz mieć nic więcej to starczy 6-tka Tecnifibre/Völkl/BB. Moja mama ma tę ostatnią i się mieści, a zabiera tyle co Ty. 6-tki tych firm są ciut większe niż 3-ki innych (Wilson, Babolat). Można też wziąć na warsztat nową 6-tkę Babolata. Dostałem pod choinkę 9-kę, aby łatwiej poruszać się po uczelni, komunikacją miejską i jest to na pewno bardziej standardowa 6-tka, niż 9-tka, więc 6-tka powinna być OK. Ale pamiętaj, że to wszystko w wypadku jednej rakiety (no maks. dwie...), piłek, wody, koszulki, spodenek, obuwia. :wink:

http://prestige-sport.pl/product_info.p ... cts_id=569
http://www.sportclub.com.pl/product-pol ... 6-RED.html
http://www.bartsport.pl/torby-srednie-t ... 6r-vo2-max

PIXI ma tę ostatnią, wisi jego recenzja. Ode mnie - Babolat jest solidny. Mama na torbę nie narzeka (BB), ale jak dla mnie za mało sztywna, no i sporo białego, może się brudzić od mączki. Chyba wszystko. :) Pozdro
"Niestety Szwajcar mógłby zatrudnić samego Boga i i tak z Nadalem na ziemi by nie wygrał. [...] Wiem, że ciężko się z tym pogodzić, że Federer nie wygra nigdy RG :twisted:." Pistol Pete
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Torba tenisowa Head ATP Pro

I3 poruszył ważną kwestię... "rozmiarówka" w zależności od producenta czy nawet modelu jest różna. Niektóre 9-tki to minimalnie większe 6-tki. A niektóre 6-tki to nieco większe 3-jki... Z kolei niektóre 6-tki to bardziej 9-tki...

No i zamotał rotfl

Ja na przykład zakupiłem nową jednokomorową 6-tkę, która jest prawie tak szeroka jak 12-tka Tecnifibre'a (kieszenie po bokach dają takie wrażenie), a oprócz tego jest sporo wyższa...

Wymiary za Tennis Warehouse:
TF VO2 12x: L29" x H13" x D13.5"
Moja 6-tka: L33" x H13" x D14"

Czyli lepiej... wg tego moja 6-tka jest większa niż 12-tka rotfl
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
I3
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 400
Rejestracja: 8 lis 2007, 22:50

Re: Torba tenisowa Head ATP Pro

Szatanie jeden... :) Poważnie to jak wyżej, proponuję koledze zastanowić się nad podanymi przeze mnie modelami, bo nic lepszego chyba nie znajdzie (oczywiście można kombinować z kolorami). Ewentualnie poszukać coś małego Volkla analogicznego do BB, bo nie podałem (ale to również kwestia kolorów chyba jak już).
"Niestety Szwajcar mógłby zatrudnić samego Boga i i tak z Nadalem na ziemi by nie wygrał. [...] Wiem, że ciężko się z tym pogodzić, że Federer nie wygra nigdy RG :twisted:." Pistol Pete

Wróć do „Inny sprzęt”