Awatar użytkownika
bombay1982
Bywalec
Bywalec
Posty: 64
Rejestracja: 28 lip 2009, 19:26
Lokalizacja: Dublin

Re: Maszyna do naciągania - czym się sugerować dokonując zakupu?

mess pisze:
mess pisze: Jak już napisałem wcześniej ja jestem bardzo wolny.
Ale poczekam jak wypowie się autor wątku ile czasu jemu zajmie naciąganie?
Wydaje mi się, że będę to robił na początku w okolicach 1,30-2h. Szybkości nabiera się z czasem, więc nie będę kozaczył jaki szybki będę, bo nie mam w tym jeszcze praktyki. Będzie mi zależało, żeby odwalić robotę porządnie, żeby jeden przekazał drugiemu, że u tego gościa jest warto naciągać rakiety. Poza tym tu w Irlandii średni czas oczekiwania na rakietę to ok. 2 dni :) więc sami sobie policzcie.
Rakieta: Babolat Pure Storm GT
Naciąg: Luxilon Big Banger ALU Power 16L / 22kg
Awatar użytkownika
Smyk
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 24 lip 2008, 09:15
Lokalizacja: Zaodrze

Re: Maszyna do naciągania - czym się sugerować dokonując zakupu?

Ja pierwszy naciąg zakładałem prawie dwie godziny. Trzy razy musiałem wyciągać struny, bo trzy rządki później okazywało się, że źle przeplotłem, a zanim zapamiętałem potrzebne węzełki, też wiele wody w Łabie upłynęło ... :oops: Teraz potrzebuję na rakietę ok. godzinki. Jakbym się spiął, to założyłbym i w pół godzinki (zwłaszcza na dobrej maszynie), ale po co ... :meditate:
Carpe diem, quam minimum credula postero ...
scorupion
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 1 cze 2014, 02:03

Re: Maszyna do naciągania - czym się sugerować dokonując zakupu?

W pół godziny można naciągnąć rakietę nawet niespecjalnie się śpiesząc. Różnice w zależności od rodzaju naciągu lub modelu rakiety będą kilkuminutowe.
Jeśli rzeczywiście miałbyś tyle pracy to kup maszynę bardzo dobrej jakości bo będzie mocno eksploatowana, zwróci się po roku, a później już tylko z górki. Tylko, że 7 rakiet dziennie to czarno widzę, musiałbyś obsługiwać około tysiąca osób grających w tenisa.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Maszyna do naciągania - czym się sugerować dokonując zakupu?

scorupion pisze:Tylko, że 7 rakiet dziennie to czarno widzę, musiałbyś obsługiwać około tysiąca osób grających w tenisa.
Czyli "Kevin sam w wielkim mieście".
Kolega puścił trochę wodze fantazji, ale lepsza maszyna i tak się przyda jak ma zamiar świadczyć usługi.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB

Wróć do „Inny sprzęt”