Awatar użytkownika
daroos
Weteran
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:37
Lokalizacja: Łódź

Re: Buty na clay...

El Diablo pisze:
Drac pisze:
Obiektyw pisze:Jeżeli chodzi o Tirandy (te użytkowałem i użytkuję), to zaliczam się do entuzjastów. Bardzo fajny, trwały but.
But fajny, wygodny, ale próbowałem w sklepie symulować poślizg z naciskiem na boczne ścianki i mam wrażenie jakby stopa miała rozerwać materiał po boku i wypaść, widać mocno naprężenie i wybrzuszenie.
Nie wydaje mi się aby "budżetowa wersja" Barricade'ów była tak słaba... Daroos bodajże w nich grał więc pewnie się wypowie...
Na Boga! Który raz mam powtarzać, że do Tirandów jedynie się kiedyś przymierzałem, ale wylądowałem w Barricade III :) Teraz powoli je odstawiam do... śmietnika, bo kupiłem Wilsony Trance Rally III i je sobie naprawdę póki co chwalę (Barki również bardzo chwaliłem, choć są to dwa zupełnie różne buty :) )
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Buty na clay...

BARTEZ pisze:Panowie a o tych butach ktoś słyszał?
http://www.sportclub.com.pl/product-pol ... ION-2.html
2-3 kolegów gra, podeszwa może nie idealna na mączkę ale kłopotów nie mają. Podobno są całkiem trwałe.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
BARTEZ
Nowy
Nowy
Posty: 12
Rejestracja: 25 lip 2009, 21:10
Lokalizacja: Puławy/Lublin

Re: Buty na clay...

To dziękuję za pomoc.
Podobają mi się kolorystycznie te buty.
No tyle tylko, że nie są to buty w 100% na ziemię.
pgi
Bywalec
Bywalec
Posty: 91
Rejestracja: 26 lis 2009, 02:06

Re: Buty na clay...

BARTEZ pisze:No tyle tylko, że nie są to buty w 100% na ziemię.
To prawda. Mam te buty, ale ich użytkowanie ograniczam do sztucznych nawierzchni. Na cegle w miarę trzymają jak są nowiutkie, ale tylko w miarę. Szybko niestety krawędzie podeszwy się ścierają i wtedy trzymają już słabo. Na sztucznych nawierzchniach za to oferują fenomenalną amortyzację. Jak to GEL-ki.
--------------
Pozdrawiam
Paweł
BARTEZ
Nowy
Nowy
Posty: 12
Rejestracja: 25 lip 2009, 21:10
Lokalizacja: Puławy/Lublin

Re: Buty na clay...

No cóż to szukamy dalej.
Jeśli ktoś ma jakiś pomysł to proszę!
Chodzi mi o buty które szczególnie będą chroniły kostkę, ze względu na moje wiązadło trójgraniaste :-)
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Buty na clay...

Od początku wątku jest przynajmniej parę propozycji co do sprawdzonych butów na ziemię, więc jakich jeszcze propozycji oczekujesz. :([
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
BARTEZ
Nowy
Nowy
Posty: 12
Rejestracja: 25 lip 2009, 21:10
Lokalizacja: Puławy/Lublin

Re: Buty na clay...

Wybrałem dwa rodzaje buta:
Adidas Barricade V albo CC Feather IV Adidas

Z tych dwóch butów będę wybierał sprzęt na sezon ziemny.
Pytanie może ktoś miał na nodze oba te buty, które z nich lepiej zabezpieczą kostkę i które lepiej "trzymają" na mączce?

Wróć do „Inny sprzęt”