Awatar użytkownika
daroos
Weteran
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:37
Lokalizacja: Łódź

Re: Co wybrać na odciski?

Nie wygłupiajmy się. 10pln to cena z owijką. Nie tanio, ale jak ludzie płacą to czemu nie...
jfd
Nowy
Nowy
Posty: 12
Rejestracja: 26 paź 2009, 20:59

Re: Co wybrać na odciski?

daroos pisze:Nie wygłupiajmy się. 10pln to cena z owijką. Nie tanio, ale jak ludzie płacą to czemu nie...
No tak, ale jeżeli nikt nie chce zrobić taniej, to nie będę za wszelką cenę próbował tego wykonać sam.
Awatar użytkownika
jaccol55
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 411
Rejestracja: 21 mar 2008, 13:27

Re: Co wybrać na odciski?

jfd pisze:
daroos pisze:Nie wygłupiajmy się. 10pln to cena z owijką. Nie tanio, ale jak ludzie płacą to czemu nie...
No tak, ale jeżeli nikt nie chce zrobić taniej, to nie będę za wszelką cenę próbował tego wykonać sam.
Jak idziesz na kort, to raczej są wkoło inni grający ludzie. Zapewne większość pokaże Ci jak się zakłada owijkę, nie weźmie za to nawet grosza (co jest całkowicie naturalne) i jeszcze poleci się na przyszłość. ;)
Dj Buhh
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 174
Rejestracja: 22 sie 2008, 01:14

Re: Co wybrać na odciski?

No dokładnie, poza tym ja sam nawijałem owijkę gdy miałem 8lat... Nikt mi specjalnie nawet nie pokazywał, raz tam podpatrzyłem, jak odwijałem to też zapamiętałem jak było i dałem radę, więc myślę, że też potrafisz:)
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co wybrać na odciski?

Dokładnie, płacenie 10zł za nałożenie owijki...to rozbój w biały dzień. Ja też dopiero zaczynam przygodę z tenisem, ale spróbowałem samemu załozyć owijkę i poszło bez problemu. No przecież do tego nie jest potrzebna żadna Politechnika czy Akademia Techniczna :P
Próbuj samemu, dasz radę :::!!!::: :wink:

P.S. A co do wit.E, to jeśli założyć plaster bez opatrunku, to w życiu nie stosuj wtedy tej wit. bo będzie Ci się babrać zamiast goić... Ona musi mieć dostęp świeżego powietrza, żeby mogło dobrze schnąć...a nie gotować się pod plastrem bez opatrunku.
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
PIXI
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 959
Rejestracja: 31 maja 2008, 19:03
Lokalizacja: Mysłowice/Sosnowiec

Re: Co wybrać na odciski?

Poszukaj na forum i nie tylko - jest mnóstwo filmików pokazujących jak założyć overgripa.
out of business
przemo2174
Nowy
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 30 lip 2009, 11:11
Lokalizacja: Tarnów/Wola Rzędzińska
Kontakt: Strona WWW

Re: Co wybrać na odciski?

http://www.youtube.com/watch?v=yn1cYRF5tJc
Pod tym adresem znajduje się dokładny filmik prezentujący zakładanie overgripa.
Pozdrawiam :wink:
Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

Re: Co wybrać na odciski?

przemo2174 pisze:http://www.youtube.com/watch?v=yn1cYRF5tJc
Pod tym adresem znajduje się dokładny filmik prezentujący zakładanie overgripa.
Pozdrawiam :wink:
Cholera, facet bez przerwy mówi przez 10 minut jak prawidłowo założyć owijkę. O_O Nie wiedziałem że jest w tym jakaś filozofia. Muszę obejrzeć ten film, bo może się dowiem że przez 10 lat źle zakładałem owijki...
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Awatar użytkownika
at-clan
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 132
Rejestracja: 26 wrz 2008, 20:37
Lokalizacja: Siedlce

Re: Co wybrać na odciski?

A nie prościej jest przejść się do jakiegoś serwisu rakiet przy klubie tenisowym i tam kupisz sobie jaką chcesz owijkę i gratis Ci ją założą?
Nie spotkałem się nigdy z zakładaniem owijki za kasę, na pewno nie w serwisach przy klubach tenisowych.

W tym filmiku jest dobra rada dla leworęcznych, aby nawijali owijkę odwrotnie niż to się robi w przypadku graczy praworęcznych. Dopóki nie obejrzałem tego filmiku to myślałem, że jest to bez znaczenia. :)
Obrazek Vacuum Pro Mid
Obrazek Tour 10 Mid V-Engine
jfd
Nowy
Nowy
Posty: 12
Rejestracja: 26 paź 2009, 20:59

Re: Co wybrać na odciski?

Witam wszystkich.

Zrezygnowałem z nakładania owijki w sklepie Intersport za 10zł, poszedłem do sklepu SIMEX, gdzie mają również serwis "tenisowy" i zapłaciłem za tą przyjemność tylko i aż 5zł. Jegomość wszystko pokazał i mówił, żebym nawet nie przychodził już do niego więcej hehe.

A najlepszy na odciski z tego co poleciliście to bez wątpienia plaster bezopatrunkowy. Po godzinie grania przyklejając dwie warstwy plastra bezpośrednio na odcisk nic a nic nie poczułem. Jedyny minus to taki, że rączka rakiety podczas odbijania pracuje i takowy plaster potrafi się zawinąć.


Pozdrawiam,
JFD
Awatar użytkownika
daroos
Weteran
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:37
Lokalizacja: Łódź

Re: Co wybrać na odciski?

Swoją drogą założenie owijki, która to czynność trwa w porywach 2 minuty i wzięcie za tę usługę nawet 5pln to i tak niezgorsza stawka :D
jfd
Nowy
Nowy
Posty: 12
Rejestracja: 26 paź 2009, 20:59

Re: Co wybrać na odciski?

Trzeba było szybciej te filmiki na youtube podsyłać :P
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Co wybrać na odciski?

Hehe, ale nauka nie pójdzie w las ;)
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Co wybrać na odciski?

jfd pisze:Trzeba było szybciej te filmiki na youtube podsyłać :P
Rozumiem, że u Ciebie na kompie takiego filmiku nie dało się wygooglować. :lol:
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Co wybrać na odciski?

Może ma bana na google? :lol:
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Co wybrać na odciski?

Gary pisze:Może ma bana na google? :lol:
To już byłby szczyt absolutny trollstwa :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Co wybrać na odciski?

Vivid pisze:To już byłby szczyt absolutny trollstwa :)
Nie, szczyt byłby wtedy, gdyby nie przeszedł selekcji wstępu do McDonalds'a ;)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Co wybrać na odciski?

Podobno Garego i Trawka nie wpuścili jak poszli razem. Jeden był za mały a drugi za młody ... rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Co wybrać na odciski?

Vivid pisze:
Gary pisze:Może ma bana na google? :lol:
To już byłby szczyt absolutny trollstwa :)
Na szczęście nawet na bana na google jest metoda: ten program
Przykład działania:
Jak założyć owijkę?
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"

Wróć do „Inny sprzęt”