Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Asics Gel Resolution Clay vs Asics Court FF Clay

Od wielu wielu lat gram w Asicsach Gel Resolution clay począwszy od serii 5 poprzez serię 6 i obecną serię 7. Na rynku pojawia się teraz seria 8.
Buty te ceniłem zawsze za bardzo dobre trzymanie nogi, doskonałą trakcję oraz wytrzymałość. Lubię but w którym stopa siedzi głęboko i jest solidnie "opatulona" konstrukcją buta. Lubię gdy but jest solidny i w sposób pewny trzyma mi stopę.
Porównując Gel Resolution do Speed, stwierdzam, że w Speedach stopa siedzi zdecydowanie płycej co w moim odczuciu nie daje mi poczucia stabilności.

Pytanie: jak na tym tle prezentuje się model Court FF? Czy bliżej mu do Resolutuion czy do Speeda czy w ogóle jest to coś innego?

Pozdrawiam
dariuszek75
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 189
Rejestracja: 2 sie 2009, 15:21
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Re: Asics Gel Resolution Clay vs Asics Court FF Clay

Resolution są jak już kiedyś pisał ESP dla supinatorów i neutrali, lekka pronacja też się zmieści. Court FF bliżej do Speed, które były głównie produkowane pod pronatorów. Ale każda stopa jest inna. Moja rada, zamów na polskiej stronie asics, oczywiście poczekaj na promocję. A wierz mi, iż warto. Wszystkie produkty zakupione na asics.com, asicstiger.com lub onitsukatiger.com objęte są 30-dniowym okresem próbnym. Zadzwoń, napisz maila dowiedz się więcej jak to działa...
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Asics Gel Resolution Clay vs Asics Court FF Clay

O ile pamiętam to FF-y są kolejną odsłoną Speed-ów, w takim razie nie jest im bliżej do Resolution-ów. Skoro wolisz te ostatnie, a Twoje argumenty tylko potwierdzają taki wybór, to raczej nie powinieneś brać ich pod uwagę.
Oczywiście możesz podjechać do ST i wrzucić testowo na stopy. ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Asics Gel Resolution Clay vs Asics Court FF Clay

OK, czyli jednak pozostanę przy Resolution. Dzięki za Wasze opinie.
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: Asics Gel Resolution Clay vs Asics Court FF Clay

Vivid pisze: 24 gru 2019, 00:00 O ile pamiętam to FF-y są kolejną odsłoną Speed-ów, w takim razie nie jest im bliżej do Resolution-ów. Skoro wolisz te ostatnie, a Twoje argumenty tylko potwierdzają taki wybór, to raczej nie powinieneś brać ich pod uwagę.
Oczywiście możesz podjechać do ST i wrzucić testowo na stopy. ;)
Potwierdzam. Ja w tym roku „przesiadłem” się ze Speedów na FF jako nową odsłonę tych świetnych kapci tenisowych.

Wróć do „Inny sprzęt”