Strona 1 z 1

Buty New Balance

: 29 sty 2016, 11:37
autor: HeadShot
Pytanko odnośnie tematu, ktoś w nich gra/miał okazję testować/słyszał od kolegi/koleżanki/teściowej jakiekolwiek opinie na ich temat? Przyznam, że wpadły mi w oko w ST, zastanawiam się jednak czego się po nich spodziewać, zwłaszcza w aspekcie trwałości, chociaż każde inne spostrzeżenie z przyjemnością przeczytam. :::yay:::

Oczywiście na myśli mam modele dostępne tutaj:
http://strefatenisa.com.pl/buty-tenisow ... nce&page=1

Re: Buty New Balance

: 29 sty 2016, 14:04
autor: chomers
Ja w nich gram.
Są trwałe, mam je już 3 lata.

Re: Buty New Balance

: 29 sty 2016, 20:55
autor: Lechu67
Byłem fanem butów New Balance bo miały rozmiarówkę również na szerokość i pasowały na moją płetwę. Były też bardzo dobre jakościowo. Nie wiem jak teraz, ale ja po 15 latach kupowania New Balance'ów zrezygnowałem z nich. Jakieś 5 lat temu kupiłem 2 pary do tenisa (najwyższe modele) i rozleciały się dosłownie po kilku grach. Reklamacja skutkowała ponownym ich zszyciem, a one po kilku dniach rozwaliły się w nowych miejscach. Kolega miał to samo.
Teraz bym nie ryzykował zakupu.

Re: Buty New Balance

: 29 sty 2016, 21:55
autor: HeadShot
Ufff, w ostatniej chwili Lechu, bo prawie bym kupił kota w worku. :D

Re: Buty New Balance

: 30 sty 2016, 12:45
autor: El Diablo
Lechu67 pisze:Byłem fanem butów New Balance bo miały rozmiarówkę również na szerokość i pasowały na moją płetwę. Były też bardzo dobre jakościowo. Nie wiem jak teraz, ale ja po 15 latach kupowania New Balance'ów zrezygnowałem z nich. Jakieś 5 lat temu kupiłem 2 pary do tenisa (najwyższe modele) i rozleciały się dosłownie po kilku grach. Reklamacja skutkowała ponownym ich zszyciem, a one po kilku dniach rozwaliły się w nowych miejscach. Kolega miał to samo.
Teraz bym nie ryzykował zakupu.
Mały wtręt. Obecnie Asics oferuje 1 czy 2 modele w wersji szerszej.
Jeśli chodzi o tenisowe buty NB to chyba jakość faktycznie się posypała.

Re: Buty New Balance

: 30 sty 2016, 20:54
autor: Lechu67
HeadShot pisze:Ufff, w ostatniej chwili Lechu, bo prawie bym kupił kota w worku. :D
No może teraz się poprawiło, ale 5 lat temu to była totalna kaszana - u mnie porwał się materiał, popruło się kilka szyć (ok 10 cm łącznie), pękły plastiki idące od podeszwy do sznurówek, przetarły się cholewki wewnętrzne przy pięcie. I to wszystko w 2 m-ce przy używaniu 2 par jednocześnie. Równocześnie używałem do koszenia trawy NB które miały już z 15 lat i poza wyglądem wszystko było ok.
Cóż, pewnie przyszedł super menago i zaczął ciąć koszty w NB.

Re: Buty New Balance

: 31 sty 2016, 08:35
autor: hokej
NB 15 lat temu to były świetne buty sportowe. Mniej więcej w okresie opisywanym przez Lecha zaczęli skręcać ku byciu trendy i cool, celując w "Wojewódzkich" tego świata. Jakość siłą rzeczy musiała polecieć na dno.