Awatar użytkownika
gural_91
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 384
Rejestracja: 11 lut 2008, 08:45
Lokalizacja: Rzeszów

Sucha owijka

Hej.
Szukam zamiennika dla Tourna Gripów. Jest to jedyna owijka przy jakiej dobrze mi się trzyma rakietę przez cały mój czas spędzony na korcie nawet jak jest już nieźle zdarta. I właśnie w tym jest problem, owijka już po tygodniu wygląda jakbym się o nią bił ze wściekłym psem - wierzchnia warstwa ściera się płatami. Mimo tego, dalej trzyma mi się ją niewiele gorzej niż zaraz po założeniu i spokojnie jeszcze 2 tygodnie mógłbym nią grać przed zmianą. Mi osobiście wygląd tej owijki nie przeszkadza, ale jestem instruktorem i raczej nie wypada żeby mój sprzęt tak się prezentował. Macie jakieś pomysły? Testował ktoś Babolaty Silk Powder? Dla uściślenia VS Gripy, które też są niby suche, beznadziejnie mi się trzyma już po pół godziny grania...
wielka.woda
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 30 sie 2011, 19:38

Re: Sucha owijka

Toalson Ultra Grip warto przetestować.
Awatar użytkownika
gural_91
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 384
Rejestracja: 11 lut 2008, 08:45
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Sucha owijka

wielka.woda pisze:Toalson Ultra Grip warto przetestować.
To jest lepka owijka.
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sucha owijka

Wilson Soft, Wilson Advantage.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Sucha owijka

Ja mogę Ci polecić Völkl V-Dry i z pewnością nie wrócę już do Tourny. Mogę Ci jedną sprezentować do przetestowania.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: Sucha owijka

Dla mnie Babolaty SP to genialne owijki. Trwałość przeciętna - nie ma tragedii, ale i najlepszymi owijkami w tej kategorii nie są. Za to, po prostu lubię je trzymać w dłoni. Są genialne w dotyku, aczkolwiek możemy mieć inne odczucia, bo ja z kolei Toalsonów zbytnio nie darzę sympatią, a Babolaty VS to owijki, które często goszczą w moim ekwipunku. :)

edit:
No tak - pomylić Toalsony z Tourna, na nie wiem, jakiej zasadzie; cóż... widać czytanie ze zrozumieniem czasem mnie przerasta. :D
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
Awatar użytkownika
golp
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 252
Rejestracja: 29 paź 2012, 15:31
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt: Strona WWW

Re: Sucha owijka

Dunlop Osmo-Dry. Jedna z lepszych suchych owijek jakimi miałem okazję grać, naprawdę polecam z czystym sumieniem. :::gd:::

Z tańszych opcji jest też Pro's Pro Aqua Zorb, niekoniecznie mocno suche ale na pewno dobrze absorbujące pot i przyjemne w czuciu. Warto sprawdzić.

Wróć do „Inny sprzęt”