Awatar użytkownika
karjar
Weteran
Weteran
Posty: 1250
Rejestracja: 13 sty 2011, 20:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Czyszczenie ubrudzonych mączką skarpet

wwojtek pisze:Po pierwsze, rzeczywiście posty średnio na temat, niektóre nawet dość, hm, niezbyt mądre, by rzec oględnie.
Oj tam, uśmiech i do prania. :wink:
NTRP 4
Prince Phantom Pro 100
"Mogę zaakceptować moją porażkę, każdy jej kiedyś doznaje. Ale nie zaakceptuję, że nie próbowałem" - Michael Jordan
"Jeśli ktoś mówi, że jestem lepszy, niż Roger, to myślę, że ta osoba nie wie nic o tenisie" - Rafa
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Czyszczenie ubrudzonych mączką skarpet

Vivid pisze:
karjar pisze: :::gd::: Czasem nawet z sensem coś napiszesz, że aż muszę to przyznać . :wink:
Zawsze piszę z sensem, czytać się naucz ... :::jezor:::
NAUCZCIE!!! (:]
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Czyszczenie ubrudzonych mączką skarpet

keicam pisze:
Vivid pisze:
karjar pisze: :::gd::: Czasem nawet z sensem coś napiszesz, że aż muszę to przyznać . :wink:
Zawsze piszę z sensem, czytać się naucz ... :::jezor:::
NAUCZCIE!!! (:]
Karjar to nie towarzysz, opanuj się, nie wszędzie sami swoi. rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Czyszczenie ubrudzonych mączką skarpet

pivdy pisze: Mam dwie pary ... w jednych chodzę na kort, a w drugich do kościoła. Co najważniejsze dzięki temu, że jedne z nich są brudne ... to się nie mylę. ;-P
Jak rozumiem nie pierzesz tych do kościoła? Gdybym chodził do kościoła, to tak bym robił. rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Czyszczenie ubrudzonych mączką skarpet

Gary pisze:
pivdy pisze: Mam dwie pary ... w jednych chodzę na kort, a w drugich do kościoła. Co najważniejsze dzięki temu, że jedne z nich są brudne ... to się nie mylę. ;-P
Jak rozumiem nie pierzesz tych do kościoła? Gdybym chodził do kościoła, to tak bym robił. rotfl
Stara dobra kolonijna szkoła, wysuszyć, wytrzepać (czynność powtarzać do skutku), w ostateczności wyprać. ;)
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
pivdy
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 292
Rejestracja: 27 paź 2009, 23:13
Lokalizacja: Kielce

Re: Czyszczenie ubrudzonych mączką skarpet

Nie jest tak źle. Piorę, ale trochę mączki zostaje. :-) Gdybym chodził do kościoła, który założył Pits to byłoby tak jak pisał Gary. ;-P
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Czyszczenie ubrudzonych mączką skarpet

Marcin_L pisze:Przestawiłem się na tanie skarpety z Decathlonu, jak frota się zużywa, to wywalam. Częstsza rotacja powoduje, że nie przejmuję się kolorem skarpet. :)
Mam dokładnie tak samo. Znaczy kolorem skarpet i tak się nigdy nie przejmowałem, nie interesuje mnie, czy kolor skarpet pasuje mi do butów, czapki, frotki albo czy grzyb na owijce jest taki sam jak ten na skarpetach, po prostu ma mi być wygodnie. A z doświadczenia wiem, że skarpety renomowanych firm są wygodniejsze przez pierwsze 4-5 gier, potem różnica między skarpetami firmy Calvin Kline i Bezdomny Zenon jest znikoma, o ile jakakolwiek, więc nie widzę sensu w przepłacaniu.

A co do samego prania, to ja przed wrzuceniem do pralki zapieram ręcznie, żeby wypłukać przynajmniej część mączki, wtedy łatwiej się dopierają.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
wwojtek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 810
Rejestracja: 18 wrz 2013, 20:17

Re: Czyszczenie ubrudzonych mączką skarpet

Gary pisze:A co do samego prania, to ja przed wrzuceniem do pralki zapieram ręcznie, żeby wypłukać przynajmniej część mączki, wtedy łatwiej się dopierają.
I to jest konkretna odpowiedź w temacie, dzięki.
8:7 40:15
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czyszczenie ubrudzonych mączką skarpet

A wystarczy kupić skarpetki w kolorze mączki i po problemie ;-P .
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czyszczenie ubrudzonych mączką skarpet

Mi jakoś specjalnie nie przeszkadza kolor mączki na skarpetkach po praniu... ale za to mam inne pytanie. Czy Wy też macie tak, że jedna skarpetka bardziej brudzi się niż druga? :)
Dzisiaj grałem mecz ligowy i tak mi się jakoś rzuciło w oczy, że jedna skarpetka była sporo bardziej umączkowana niż druga :) .
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
pst
Weteran
Weteran
Posty: 1151
Rejestracja: 6 maja 2011, 10:45

Re: Czyszczenie ubrudzonych mączką skarpet

Basic pisze:Mi jakoś specjalnie nie przeszkadza kolor mączki na skarpetkach po praniu... ale za to mam inne pytanie. Czy Wy też macie tak, że jedna skarpetka bardziej brudzi się niż druga? :)
Dzisiaj grałem mecz ligowy i tak mi się jakoś rzuciło w oczy, że jedna skarpetka była sporo bardziej umączkowana niż druga :) .
Założę się że bardziej brudna to lewa, jeśli jesteś praworęczny. Mam podobie.
"Nie martw się. Jesteś zupełnie normalny jak ja" powiedziała Luna (Harry Potter). rotfl
Beware of the Hologram.
It will trick us!

Wróć do „Inny sprzęt”