Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Buty Wilson Rush Pro CC - strasznie wąskie?!

Rozwaliłem sobie nieco stopę grając w starych butach z zużytą wkładką, więć skusiłem się na promocję i kupiłem Wilson Rush Pro CC No i się zdziwiłem - strasznie wąskie w śródstopiu te buty!? Ja wcale nie mam jakiejś dużej, szerokiej stopy (życiowej też nie ;) ) i nigdy do tej pory nie miałem z tym problemów a tu taka kicha. Zagrałem mecz, potem 2 x mecz i cały czas mam dyskomfort dużego ucisku na śródstopie. Nie żeby coś ocierało, czy odciski - nic z tych rzeczy, ale po tych 2-ch meczach pod rząd to mnie stopa bolała od tego uścisku! I nie widać, żeby to się jakoś miało rozbić, może na imadło wsadzę. ;) Pewnie już sie więcej nie skuszę na intrnetowe zakupy butów. (:]
Co o tym sądzicie? Jak na przyszłość rozpoznać, że dany model jest tak specyficzny? Czy te "CC" w nazwie coś może znaczy?
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Buty Wilson Rush Pro CC - strasznie wąskie?!

Z reguły mówi się, że kupując buty sportowe powinny one lekko uciskać po bokach, bo później i tak się rozejdą. Nie mówię oczywiście o skrajnych przypadkach, gdzie krążenie zostaje zatrzymane ;). Niestety modelu nie znam, nie wiem też jaką masz stopę, ale może to kwestia rozchodzenia? Takiego na spokojnie, bez biegów w nich.

Poza tym stopa niekoniecznie musi boleć od tego ucisku. Sam miałem przypadek, że przy nowych butach miewałem bóle po. Szczególnie prawej stopy. Później było już ok, choć w przypadku Nike Breathe bóle nie ustępowały i buty zostały w trybie pilnym sprzedane.
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Buty Wilson Rush Pro CC - strasznie wąskie?!

Przyzwyczajony do "niższych" wersji butów Wilsona też na początku odebrałem te buty jako bardzo wąskie ale po pewnym czasie ułożyły się do stopy, ten ucisk nie powoduje już dyskomfortu, za to trzymanie jest dużo lepsze niż w tych "miększych" modelach. Następne buty z pewnością kupię o podobnym trzymaniu stopy.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Buty Wilson Rush Pro CC - strasznie wąskie?!

Obyś miał rację, może się przyzwyczaję? I po co mi to było...
Na razie co drugi raz gram w innych butach. :?
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Buty Wilson Rush Pro CC - strasznie wąskie?!

TomPL pisze:Na razie co drugi raz gram w innych butach. :?
But sportowy amortyzację "robi" za pomocą m.in. pianki. Ta pianka - po przebytym meczu, treningu - potrzebuje 24h na powrót do stanu pierwotnego. Jeśli grasz z dnia na dzień faktycznie lepiej zmienić buty.
TomPL pisze:Obyś miał rację, może się przyzwyczaję? I po co mi to było...
Sądzę, że na spokojnie potrzebują buty trochę więcej czasu na rozbicie się.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Buty Wilson Rush Pro CC - strasznie wąskie?!

Wilsony mają to do siebie, że są wąskie. Gdybyś uważniej studiował forum to byś wiedział Łosiu czteropalczasty. rotfl :P

A tak poważnie, nie ma problemu w kupowaniu przez internet, ale warto najpierw zrobić przymiarkę. Najlepiej danego modelu, a jak nie ma możliwości to przynajmniej w "zastępstwie" kilku innych, nawet nie tenisowych, modeli danej marki. Wtedy masz mniej więcej osąd jaki profil obuwia stosują, czy są szerokie, czy wąskie, jak jest z długością itd.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Buty Wilson Rush Pro CC - strasznie wąskie?!

Terefere, moje poprzednie też były Wilsony, kupione w Intersport 2 (może 3?) lata temu za około 300pln i nie były wąskie. (:] Pewnie były z innej, niższej, półki, a nie, psia jego, taka awangarda. :twisted: Dałbym fotkę, ale już śmieci zabrali...
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Buty Wilson Rush Pro CC - strasznie wąskie?!

A może platfus Ci się zwiększył? :twisted: A Ty na buty psioczysz. rotfl
W końcu Wilson słynie z trzymania parametrów ... rotfl rotfl rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Buty Wilson Rush Pro CC - strasznie wąskie?!

Vivid pisze:Wilsony mają to do siebie, że są wąskie.
Nie do końca mogę się z tym zgodzić, to pierwsze Wilsony z tych, w których grałem, gdzie faktycznie czuję, że są znacznie węższe od poprzednich modeli (między innymi Trance), a moja noga do wąskich nie należy.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Buty Wilson Rush Pro CC - strasznie wąskie?!

ppeter pisze:
Vivid pisze:Wilsony mają to do siebie, że są wąskie.
Nie do końca mogę się z tym zgodzić, to pierwsze Wilsony z tych, w których grałem, gdzie faktycznie czuję, że są znacznie węższe od poprzednich modeli (między innymi Trance), a moja noga do wąskich nie należy.
Potwierdzam słowa Ppeter'a ... również kiedyś miałem model Trance Tour i do wąskich to one z całą pewnością nie należały.
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Buty Wilson Rush Pro CC - strasznie wąskie?!

Podpisuję się pod powyższym. Dla mnie zbyt luźne.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Buty Wilson Rush Pro CC - strasznie wąskie?!

Vivid pisze:Wilsony mają to do siebie, że są wąskie. Gdybyś uważniej studiował forum to byś wiedział Łosiu czteropalczasty. rotfl :P
No i widzisz płetwopalcy - nie dość, że uogólniasz, to to jeszcze boli. (:]
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Buty Wilson Rush Pro CC - strasznie wąskie?!

Nie wiem, nie sprawdzałem. Kolega zawsze marudzi, że ma wąskie stopy i ma problem z butami, dlatego od lata gra w Wilsonach, m.in. w Trance Tour. Tak że na tym opieram opinię. I nie raz o tym już pisałem... :P

Jesteście bandą niekompetentnych czytelników!!! :::jezor::: :lol:
Weźcie przykład z Garego, tak długo wertował wszelkie wypowiedzi tzw. Sowietów, wyciągał wszelkie zaszłości, że w końcu Go dostrzeżono i awansował. :)
Tak się robi karierę w Jasnej Pomrocznej. ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Buty Wilson Rush Pro CC - strasznie wąskie?!

Vivid pisze: Jesteście bandą niekompetentnych czytelników!!! :::jezor::: :lol:
No tu już przegiąłeś - to jest tak obrazoburcze, że zbieram ludzi i składamy przeciw tobie pozew zbiorowy z wnioskiem o miesięczny ban na Maca (bez zawieszenia!) i jako karę w ramach resocjalizacji zorganizowanie wrześniowego TF'a (:] :]
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Buty Wilson Rush Pro CC - strasznie wąskie?!

TomPL pisze:
Vivid pisze: Jesteście bandą niekompetentnych czytelników!!! :::jezor::: :lol:
No tu już przegiąłeś - to jest tak obrazoburcze, że zbieram ludzi i składamy przeciw tobie pozew zbiorowy z wnioskiem o miesięczny ban na Maca (bez zawieszenia!) i jako karę w ramach resocjalizacji zorganizowanie wrześniowego TF'a (:] :]
Możecie mi "dżampnąć" towarzyszu TomPL rotfl
I lepiej się zastanówcie co mówicie, kompletny brak znajomości obecnej geopolityki ... :P
Wojny z udziałem, a czasem bez, Indian zza Wielkiej Wody nie wybuchają tam gdzie jest McD.
Jak mnie nie będzie w McD to McD się wyniesie, a wtedy banda Indian na Abramsach zaparkuje Ci pod domem i ... KA-BUM! :twisted: rotfl

Nie przymierzałem nigdy Wilsonów, nie wiem więc jak z nimi jest. Tak wizualnie wyglądają mi na dość wąskie, ale to może być mylące.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Buty Wilson Rush Pro CC - strasznie wąskie?!

Vivid pisze:Nie przymierzałem nigdy Wilsonów, nie wiem więc jak z nimi jest.
Na mnie są za wąskie. :angel:
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Buty Wilson Rush Pro CC - strasznie wąskie?!

El Diablo pisze:
Vivid pisze:Nie przymierzałem nigdy Wilsonów, nie wiem więc jak z nimi jest.
Na mnie są za wąskie. :angel:
A które nie są, nasze drogie Compact Yeti? ... rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Buty Wilson Rush Pro CC - strasznie wąskie?!

Ty się nie liczysz, na Ciebie płetwy też są za wąskie. :D
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Buty Wilson Rush Pro CC - strasznie wąskie?!

PitS pisze:Ty się nie liczysz, na Ciebie płetwy też są za wąskie. :D
PitS, bo wyszło, że to o mnie, a powinno być o Rogatym ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
iamtheway
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 366
Rejestracja: 8 lip 2011, 17:30

Re: Buty Wilson Rush Pro CC - strasznie wąskie?!

A to CC w nazwie to po mojemu Clay Court, czyli po prostu oznaczenie butów na mączkę.

Wróć do „Inny sprzęt”