Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Roger Federer

Madox pisze:
wyczesany pisze:Fajne ciuszki, szkoda, że ludziom z Nike się w poprzewracało w głowach z cenami...
Od 4-5 lat Nike co roku podnosi cenę ubrań o ~15zł. Ceny butów natomiast przed wielkimi turniejami w granicach 550zł to już przesada.
Aż tak tego nie śledzę, ale przeginają ewidentnie.
Madox pisze:Strój na RG bardzo ładny.
No... świetny jest.
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Roger Federer

wyczesany pisze:
Madox pisze:
wyczesany pisze:Fajne ciuszki, szkoda, że ludziom z Nike się w poprzewracało w głowach z cenami...
Od 4-5 lat Nike co roku podnosi cenę ubrań o ~15zł. Ceny butów natomiast przed wielkimi turniejami w granicach 550zł to już przesada.
Aż tak tego nie śledzę, ale przeginają ewidentnie.
Przecież dla Amerykańca to nie problem kupić sobie buty za 150-200$, które będzie użytkował 2-3 lata, gorzej z nami. Dlatego ja zawsze kupuje modele co najmniej sprzed roku. W ten sposób kupiłem buty i koszulkę Rafy Nadala z US Open 2011 za 289 i 119 zł + 20 zł przesyłka. Buty mam blisko dwa lata, kiedyś użytkowałem je jako typowo wyjściowe, ale tak od roku doszła do tego i piłka i hala, bieganie, kort, a do chodzenia mam inne, choć czasami w nich też wyjdę. Natomiast koszulka to wyjściowo i sportowo, buty wiadomo - są styrane, ale dają jeszcze rade, a koszulka w sumie z przodu nawet koloru nie straciła, jak nowa, ewentualne z tyłu jakieś niteczki mogły się zaplątać czego specjalnie i tak nie widać. Także nie żałuję wydanych pieniędzy.

Ostatnio jednak walnąłem gafę bo kupiłem t-shirt za 149 z przesyłką i się okazało, że to inny materiał od tej co wspomniałem, poliester, a ja myślałem, że elastyna. Użytkować użytkuje, ale to nie to samo co ta poprzednia, choć droższa.
Ostatnio zmieniony 2 maja 2014, 22:57 przez Jurek Kiler, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Maria Sharapova

marcintenisozo pisze:Ja nie mam nic przeciwko krótkim kieckom. Po praniu czy przed. :D
U Sereny Williams? ... :::jezor:::


A tak w ogóle to tylko muszą być te kiecki niezbyt skomplikowane w zdejmowaniu. :P ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
marcintenisozo
Orator
Orator
Posty: 507
Rejestracja: 13 paź 2010, 08:27
Lokalizacja: Łódź

Re: Roger Federer

Jurek Kiler pisze:
wyczesany pisze:
Madox pisze:
wyczesany pisze:Fajne ciuszki, szkoda, że ludziom z Nike się w poprzewracało w głowach z cenami...
Od 4-5 lat Nike co roku podnosi cenę ubrań o ~15zł. Ceny butów natomiast przed wielkimi turniejami w granicach 550zł to już przesada.
Aż tak tego nie śledzę, ale przeginają ewidentnie.
Przecież dla Amerykańca to nie problem kupić sobie buty za 150-200$, które będzie użytkował 2-3 lata, gorzej z nami. Dlatego ja zawsze kupuje modele co najmniej sprzed roku. W ten sposób kupiłem buty i koszulkę Rafy Nadala z US Open 2011 za 289 i 119 zł + 20 zł przesyłka. Buty mam blisko dwa lata, kiedyś użytkowałem je jako typowo wyjściowe, ale tak od roku doszła do tego i piłka i hala, bieganie, kort, a do chodzenia mam inne, choć czasami w nich też wyjdę.
Moje buty na korcie wystarczają na parę miesięcy. Potem kosz.
Gdyby z ceną nike szła jakość... Koszulki ok, ale buty coraz gorsze. :/
Vivid pisze:
marcintenisozo pisze:Ja nie mam nic przeciwko krótkim kieckom. Po praniu czy przed. :D
U Sereny Williams? ... :::jezor:::
Serena to może występować w kolekcji zimowej najlepiej. Zakryje to, co wystaje!
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Roger Federer

Jurek Kiler pisze:Przecież dla Amerykańca to nie problem kupić sobie buty za 150-200$,
Ale tam są sporo tańsze :wink: .
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Roger Federer

Madox pisze:
Jurek Kiler pisze:Przecież dla Amerykańca to nie problem kupić sobie buty za 150-200$,
Ale tam są sporo tańsze :wink: .
To prawda, ale dla Polaka wydatek 150-200 zł to też nie byłby już problem, a 500 dla wielu to 1/3 wypłaty...

Generalnie 500-600 zł za buty to mega przegięcie po prostu, i wszystko jedno czy są do chodzenia, biegania czy na zimę. Dla mnie ta górna granica oscyluje w granicach 300 złotych, a ostatnie kupiłem za 109 zł i śmigam już prawie rok chyba.
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Maria Sharapova

marcintenisozo pisze:Serena to może występować w kolekcji zimowej najlepiej. Zakryje to, co wystaje!
Niestety chyba by nie zakryło :P.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Maria Sharapova

Jakuboto pisze:
marcintenisozo pisze:Serena to może występować w kolekcji zimowej najlepiej. Zakryje to, co wystaje!
Niestety chyba by nie zakryło :P.
Kogo stać na tyle materiału? :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
marcintenisozo
Orator
Orator
Posty: 507
Rejestracja: 13 paź 2010, 08:27
Lokalizacja: Łódź

Re: Maria Sharapova

Vivid pisze:
Jakuboto pisze:
marcintenisozo pisze:Serena to może występować w kolekcji zimowej najlepiej. Zakryje to, co wystaje!
Niestety chyba by nie zakryło :P.
Kogo stać na tyle materiału? :P
Ją stać, ale wyobraź sobie osoby, które miały by kupić coś z kolekcji SW. O_O
Widzieliście ją w leginsach podczas imprezy charytatywnej w Madrycie? :::sooo_big:::

Wróć do „Inny sprzęt”