Robinson
Orator
Orator
Posty: 674
Rejestracja: 20 lut 2013, 19:29

Buty Joma Pro Roland vs Pro Padel

A czy ktoś ktoś używał zarówno Pro Roland jak i Pro Padel wie, które będą lepsze na sztuczną trawę?
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Buty Joma Pro Roland vs Pro Padel

Robinson pisze:A czy ktoś kto używał zarówno Pro Roland jak i Pro Padel wie, które będą lepsze na sztuczną trawę?
Mam dwie obawy!
Pierwsza to taka że znajdą się "ryzykanci" gotowi wydać stówkę bez zbytniej eksploracji tematu. Buty w tej cenie się skończą i nie załapiesz się na żadne. (:]
Druga że na powyższe pytanie sensownie odpowie Ci jedynie ktoś z analogicznego hiszpańskiego forum o tenisie! :wink:
JOMA to firma hiszpańska!
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Robinson
Orator
Orator
Posty: 674
Rejestracja: 20 lut 2013, 19:29

Re: Buty Joma Pro-Roland

keicam pisze:
Robinson pisze:A czy ktoś kto używał zarówno Pro Roland jak i Pro Padel wie, które będą lepsze na sztuczną trawę?
Buty w tej cenie się skończą i nie załapiesz się na żadne (:]
Zamówiłem już po jednej parze obydwu. Czekam na dostawę, a w poniedziałek idę grać na sztuczną trawę i nie wiem, które ubrać. :)
keicam pisze:Druga że na powyższe pytanie sensownie odpowie Ci jedynie ktoś z analogicznego hiszpańskiego forum o tenisie! :wink:
Tam znają tylko mączkę. :wink:
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Buty Joma Pro-Roland

Robinson pisze:Zamówiłem już po jednej parze obydwu. Czekam na dostawę, a w poniedziałek idę grać na sztuczną trawę i nie wiem, które ubrać. :)
Padel, tak jak pisałem trzymają super na trawce i się nie ścierają!
Robinson pisze:Tam znają tylko mączkę. :wink:
PADEL to ich sport lokalny!
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
andrzej88
Nowy
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 22 kwie 2014, 20:42

Re: Buty Joma Pro Roland vs Pro Padel

A jak tam jest z numeracją w tych modelach. Kupowałem kiedyś halówki Top Flex od Jomy, wkładka według producenta 27,5 cm, taka którą zwykle noszę i były prawie numer za duże.
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Buty Joma Pro Roland vs Pro Padel

andrzej88 pisze:A jak tam jest z numeracją w tych modelach. Kupowałem kiedyś halówki Top Flex od Jomy, wkładka według producenta 27,5 cm, taka którą zwykle noszę i były prawie numer za duże.
Mam/miałem 3 lub 4 pary (tenis i piłka nożna) butów tej marki. Zero problemów tego typu.
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Robinson
Orator
Orator
Posty: 674
Rejestracja: 20 lut 2013, 19:29

Re: Buty Joma Pro Roland vs Pro Padel

Zdecydowałem się używać buty Pro-Roland na mączkę (co oczywiste) i na sztuczną trawę pod gołym niebem (przetestowane i są OK).
Natomiast Pro-Padel będę używał w hali, ale jeszcze nie miałem okazji ich sprawdzić.

Wróć do „Inny sprzęt”